Cadien دریاچه جیمز بزرگترین لحظه در شیکاگو تاریخ موسیقی

"شیکاگو معروف به حال این تبادل نظر را شامل شود. . . . و من نمی دانم اگر شیکاگو را توسعه داده اند که در آن

توسط ABESTANEWS در 13 تیر 1399
"Chicago notoriously had this DIY inclusive scene. . . . And I don't know if Chicago would have developed that in its garage-rock community if it wasn't for the organization done by the Chicago house community." - COURTESY THE ARTIST
  • "شیکاگو معروف به حال این تبادل نظر را شامل شود. . . . و من نمی دانم اگر شیکاگو را توسعه داده اند که در آن گاراژ راک جامعه اگر آن را برای سازمان انجام شده توسط Chicago house جامعه است."
  • حسن هنرمند

نه تنها 2020 سال از شیکاگو موسیقی آن نیز از 35 سال به صورت غیر انتفاعی و هنر شورای کسب و کار شیکاگو (A&BC) فراهم می کند که کسب و کار تخصص و آموزش به طراحان و سازمان های خود را در سراسر شهر بود. برای جشن ها و میلاد راه اندازی شد #ChiMusic35 کمپین در ChiMusic35.com. این شامل یک نظرسنجی برای تعیین اجماع 35 بزرگترین لحظات در شیکاگو تاریخ موسیقی (این خواننده منتشر خواهد شد نتایج در جولای 23) و قرعه کشی به نفع یک&BC کار حمایت از خلاق جوامع مبارزه با تاثیر COVID-19 در شهر disinvested محله.

بخش دیگری از مبارزات انتخاباتی است که این خواننده همکاری: یک سری spotlighting چهره های مهم در شیکاگو موسیقی در خدمت به عنوان #ChiMusic35 سفیران. برای این قسط آخر ما از شنیدن Cadien دریاچه جیمز خواننده و نوازنده گیتار در پرکاری indie-rock band Twin Peaks. این گروه بخشی از یک جوان گاراژ باند انفجار که در اطراف شیکاگو 2010. جدیدترین نسخه چهار-EP آهنگ سمت یکمتشکل از مواد آنها به پایان رسید از راه دور و یا تحت اجتماعی فاصله گرفته شرایط پس از همه گیر shutdown در ماه مارس آن را شامل سهم از Ohmme V. V. Lightbody, لالا لالا و تام Reeder و از آن بیرون می آید جمعه, جولای 3.

این مصاحبه انجام شد Ayana Contreras که یک DJ میزبان و تولید در WBEZ رادیو و مقاله نویس برای بدبینیمجله.


Ayana Contreras: مورد علاقه شما چیست شیکاگو موسیقی لحظه ؟

Cadien دریاچه جیمز: من عاشق این ایده که لری شنیده ام که یک موسیقی در حال رشد—در سال 1984 زمانی که او 17 یا 18 خرید یک سینت سایزر و درام ماشین آلات و فقط شیرجه سر به [خانه-موسیقی] جهان است. در عرض یک هفته او تا به حال ساخته شده "ماشین لباسشویی" و "می تواند به شما احساس آن را" بسیار پیشگامانه مجرد. با توجه به نفوذ او به پایان رسید تا داشتن در صحنه باشگاه در شیکاگو و خانه موسیقی و چه جدایی است که به شیکاگو جامعه موسیقی من فکر می کنم که سرد لحظه.

این ساده ترین چیزی که به رسم همبستگی با Twin Peaks' موسیقی, اما آن را هنوز هم بسیار تاثیرگذار به من.

  • لری شنیده تک "ماشین لباسشویی" منتشر شده در سال 1986 تحت نام آقای انگشتان دست

چگونه است ؟

اول از همه آن چیزی است که من گوش به سفر در جاده ها در سراسر کشور. من به خانه موسیقی به طور خاص شیکاگو و سپس کشف چگونه جدایی ناپذیر آن به فراگیر شیکاگو جامعه موسیقی. . . . من احساس می کنم مانند شیکاگو معروف به حال این تبادل نظر را شامل صحنه [هنگامی که Twin Peaks], سفید, راز زرده و همه این گروهها بودند و برش دندان های ما در حال بازی نشان می دهد در شیکاگو است. ما ساخته شده این بازی در مردم زیرزمین و خام و فضاهای خانه است.

و من نمی دانم اگر شیکاگو را توسعه داده اند که در آن گاراژ راک جامعه اگر آن را برای سازمان انجام شده توسط شیکاگو, خانه, جامعه, تنظیم سابقه است که وجود فضاهای ساخته شده برای پخش موسیقی است که نمی باید در سالن ها و مکان های که فراگیر برای همه.

شما نوع tiptoed در اطراف این سوال بعدی حتی بدون دانستن آن. شما چه فکر می کنند آن است که در مورد شیکاگو ساخته شده است که آن را به یک محل است که به طور مستمر با توجه به تولد به موسیقی است که با نفوذ در سراسر جهان ؟

خوب منظور من این خیلی مدیون سیاه و هنرمندان. و جامعه موسیقی در اینجا آن است که آیا بلوز جاز و یا رفتن به rock 'n' roll و سپس خانه و جامعه, آن را فقط به یک کانون برای هنر و بسیاری از نوازندگان افسانه ای که از اینجا.

شاید در روز با بلوز برچسب رکورد وجود دارد بیشتر از یک صنعت حضور اما به عنوان ما وارد 70s 80s 90s وجود دارد کمتر از این صنعت در شیکاگو که من فکر می کنم همچنین ایجاد فضایی برای هنرمندان را به همکاری و انجام بدون رقابت است که شما ممکن است در یک LA - نیویورک-بر اساس صحنه که در آن مردم در حال غذا به "من شکست بزرگ می تواند از این بازی نشان می دهد که برای رفتن به آنجا که می تواند کمک به پروژه من."

من فکر می کنم در شیکاگو شده است قادر به تولید بسیار فوق العاده و موسیقی و سایر هنر است که زمان و هل دادن زمین که من فکر نمی کنم [Twin Peaks هستند] بخشی از, اما آن را هنوز هم اتفاق می افتد در شیکاگو است.

اما شما می تواند . . . آن را خیلی دیر است.

آره درست است.

ما در وسط یک بزرگ تنظیم مجدد.

ما انجام بسیاری از یادگیری در حال حاضر. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن