برمرتون NAACP تماس برای پلیس پاسخگویی به Kitsap ادامه اعتراضات

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 5:39 PM EDT Jun 3, 2020اجرای قانون محلی مقامات دیدار با رهبران جامعه به بحث د

توسط ABESTANEWS در 15 خرداد 1399

اجرای قانون محلی مقامات دیدار با رهبران جامعه به بحث در مورد پلیس پاسخگویی اقدامات این هفته به عنوان اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید ادامه داد: در اطراف Kitsap.

پس از اعتراض یکشنبه در Manette پل برمرتون NAACP منتشر شد بیانیه ای در محکومیت فلوید مرگ یک مرد سیاه پوست که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا دو ساعت – و به نام Kitsap ادارات پلیس برای اجرای ایستاده شهروند نقد و بررسی تخته با حکم قدرت و به ممنوعیت استفاده از "زانو نگه می دارد."

برمرتون NAACP جمهور تریسی سیل دعوت اجرای قانون رهبران برای شرکت در "گفت و گو باز" در پاسخگویی جمعه از طریق یک زوم نشست.

"در این جلسه ما در روز جمعه و دعوت و فراخوان به اقدام است که تمدید این فرصت را برای رهبری به بیرون می آیند و می گویند "این است که سیاست ما این است که آنچه ما انجام می دهیم این چیزهایی که ما باید در مکان'" سیل گفت.

در علاوه بر این به شهروند نظارت سیل گفت: او قصد دارد به بحث در مورد تعصب نژادی و د تشدید آموزش بدن دوربین استفاده ردیابی استفاده از زور و اداره اعتباربخشی.

"ما می خواهیم به می دانم که اگر شما آن را انجام نمی, چرا و چه خواهد شد آن را برای شما به انجام آن و یا پیاده سازی چیزی است که معادل؟" سیل گفت.

تا کنون روسای پلیس در برمرتون پورت اورچارد و پولسبو گفته اند که آنها حضور در این نشست است.

بیشتر: مرد پشت Manette دیواری جورج Floyd: لیست سیاه مردان کشته 'بازدید بسیار سخت'

در حالی که یک مقام رسمی سیاست پولسبو رئیس پلیس دن Schoonmaker گفت: بخش آموزش, ماموران خود را به محل زانو کسی گردن. پولسبو PD مسائل مربوط به دوربین بدن به همه افسران گشت و sergeants که نیاز به فعال کردن آنها را در تعامل با مردم است.

ردموند دارای یک جامعه مشورتی هیئت مدیره فراهم می کند که ورودی در برخی از سیاست های پلیس مانند زمانی که افسران باید کشش بیش از یک وسیله نقلیه است ولی این قدرت برای انجام تحقیقات خارجی و یا وادار ماموران به شهادت دادن در دادگاه.

همه با استفاده از زور توسط ماموران پلیس ثبت شده و منتشر شده در گزارش سالانه در بخش وب سایت Schoonmaker گفت.

استفاده از زور آمار از سال 2019 آن را منتشر نکرده اند و در عین حال انتظار بخش تحقیقات به افسر کریگ کلر که به ضرب گلوله کشته و Stonechild Chiefstick در وسط جمعیت زیادی در ردموند سوم ژوئیه آتش بازی نشان می دهد در سال گذشته است.

Kitsap County دادستان نیست شارژ کلر با جرم و جنایت پس از 9 ماه بررسی به این حادثه. داخلی بررسی خواهد شد تعیین اگر کلر نقض بخش سیاست Schoonmaker گفت.

"هدف نهایی از همه این تحقیقات است که به طور مستمر نظارت بر نحوه استفاده از نیروی آن است که اگر و فقط اگر آن را معقول و منطقی آن است که اگر لازم باشد" Schoonmaker گفت.

پورت اورچارد رئیس پلیس مت براون گفت که نگه زانو استفاده می شود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در Floyd "چیزی است که ما آموزش و یا تدریس."

"هدف این است که به مراقبت از افراد هنگامی که شما مردم را به بازداشت شما هنوز هم آنها را به عهده دارد شما هنوز هم باید برای نگه داشتن آنها را امن" براون گفت. "فقط به خاطر شما دستگیر شده است به این معنا نیست که ما قصد داریم به شما درمان متفاوت از هر کس دیگری."

پورت اورچارد اداره پلیس آهنگ هر استفاده از زور استفاده شده توسط این گروه با توجه به قهوه ای و دارای سالانه ضد تعصب ضمنی و تعصب دهها و د تشدید آموزش. بخش استفاده نمی کند و دوربین بدن.

پرسید: اگر او را در نظر پیاده سازی شهروند نظارت کمیته و یا دیگر پاسخگویی اقدامات قهوه ای گفت که این گروه بود که "به طور مداوم دوباره ارزیابی" آموزش و تکنولوژی آن استفاده می کند.

"ما همیشه به دنبال چیزهای جدید" براون گفت. "با توجه به آنچه در جامعه می خواهد ما قطعا می توانید نگاهی به آن."

به طور کلی رابطه بین برمرتون NAACP و پلیس محلی است که بهبود یافته بیش از چند سال گذشته سیل گفت. سالانه جامعه-اجرای قانون شام به ارمغان می آورد با هم اعضای جامعه و افسران پلیس محلی برای بحث در مورد مسائل به عنوان آنها بوجود می آیند.

"البته ما می دانیم آن را متوقف نمی وجود دارد," سیل گفت. "ما نیاز به چیز اضافی و در حال حاضر هم به بیرون می آیند و می گویند" این چیزهایی که ما در حال متعهد به.'"

ادامه اعتراضات در اطراف Kitsap

بزرگترین رویداد تا کنون در Kitsap این هفته آمد در ردموند روز سه شنبه صدها تن از معترضان صف بزرگراه 305 شعار"سیاه زندگی موضوع" تکان دادن علائم و خواستار تغییر دهید. معترضان به نام فلوید نام و نشانه به رسمیت شناخته شده Stonechild Chiefstick یک بومی آمریکایی که به ضرب گلوله توسط یک پولسبو افسر پلیس در ماه ژوئیه گذشته.

این رویداد دوم سازمان در این هفته توسط Kitsap سهام نژاد و تعامل جامعه (ERACE) ائتلاف یک گروه از سازمان های محلی متمرکز نژادی عدالت است. این گروه سازمان یافته یک سوم رویداد این هفته روز پنج شنبه در باین بریدج ایسلند.

"شما باید نشان داد آنچه در آن مانند به نظر می رسد به یک جامعه و ایستاده به عنوان جامعه در برابر تمام بی عدالتی" گفت: کارن وارگاس یکی از سازمان دهندگان این رویداد به جمعیت تشویق. "بنابراین به خودتان یک دست است."

"به اطراف نگاه کنید, این زیبا است," او اضافه شده است. "شما همه قرار داده اند Kitsap بر روی نقشه. و وقتی که من می گویند Kitsap بر روی نقشه نگاه در سراسر کشور ما و همه تخریب هایی که اتفاق می افتد در سراسر کشور ما. اما ما نشان داد و امروز که ما با هم می آیند در صلح است."

جوانان-رهبری اعتراض صورت گرفت شنبه در پورت اورچارد. حدود 25 نفر بیشتر تحت 20, راهپیمایی, از اسکله و پارک به شهرستان سالن. آنها بعد از آن با موج دیگری از حدود 15 معترضین.

"من فکر می کنم آن زمان ما نشان داد و صدای ما شنیده می شود به طوری که بیشتر مردم در حال مرگ گفت:" آدریان Thornton, 19, یکی از سازمان دهندگان. "

"من فکر می کنم این مهم است برای جوامع مانند ما هستند که عمدتا سفید به صحبت می کنند به دلیل آن را نشان می دهد هر کس در مورد مراقبت از این موضوع و نه فقط افرادی که در حال گرفتن هدفمند به طور خاص" گفت: Marlowe Lawson, 17.

این گروه ایستاده بود در این مرحله در مقابل دفتر پلیس, شعار, تشویق در بوق وسایل نقلیه و تکان دادن نشانه هایی از جمله چند با مخفف "ACAB," برای "all cops are bastards."

براون گفت: او رفت و به گپ و گفتگو با این گروه چند بار. در مورد ACAB نشانه براون گفت که او را درک می خواهید مردم به ابراز خشم و انزجار خود را.

"آنها می گویند هر آنچه که آنها می خواهند. ما خیلی پوست کلفت" براون گفت. "من تا به حال بدتر به من گفت."

در برمرتون یک قابل ملاحظه جمعیت معترضین راهپیمایی از خیابان وارن ساحه به برمرتون اداره پلیس مرکزی در Burwell در سه شنبه, حمل علائم و شعار است. آنها ملاقات در ایستگاه پلیس توسط رئیس جیم Burchett شهردار گرگ چرخ و سه شبان از کلیساهای محلی.

در ایستگاه Burchett خواست به شنیدن معترضان' نگرانی و تلاش برای پاسخ به سوالات. جمعیت غالبا شکست به شعارهای "black lives matter" و "نه عدالت بدون صلح است."

Burchett تحسین معترضین برای اعمال حق خود برای تظاهرات و گفت: او را درک چرا آنها ناراحت است.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است که مردم ناراحت و عصبانی است که آنها این فرصت داده میشود که به شنیده می شود این کمک می کند تا به اجازه دهید آنها را ضربه کردن بخار آنها عصبانی هستید ما درک می کنیم که ما به توافق برسند چرا که آنها در حال قهر" Burchett گفت.

چند معترضان ابراز نا امیدی بیش از مقامات' پاسخ به سوالات در مورد سیاست های پلیس در مرخصی با حقوق برای افسران تحت بررسی و دهها.

"آنچه من شنیده ام بسیاری از این بود که او اطمینان مردم است که پاسخگویی در این نیرو و این همه به خوبی و خوب است. اما مشکل این است که آنها همیشه می گویند که آن را هرگز به معنی هر چیزی که بعدا" یک قاره ارین کاماچو گفت. "چگونه ما احساس می کنیم می توانید اعتماد است که به دلیل این s--- شروع قبل از کسی که بر روی زمین با زانو در گردن خود را."

Quianah میچل گفت: او برادر کوچک شده است برفلد چند بار توسط پلیس و استدلال کرد که شرایط ورود به یک افسر پلیس باید خیلی دقیق تر.

"در چه نقطه یک افسر نیاز به شنیدن" من نمی توانم نفس بکشم " با این حال چند بار برای او به فشار سخت و کشتن یک مرد در سرد خون ؟ من فکر می کنم این کاملا مسخره است که حتی امروز ما باید به بحث در مورد برگزاری یک افسر پاسخگو" میچل گفت.

اعتراض سازماندهی شده بود از طریق یک ناشناس Instagram صفحه به نام "اشغال BPD." فرد پشت صفحه یک, Kitsap, دانش آموز دبیرستان است که خواسته ناشناس باقی می ماند اما گفت: Kitsap Sun از طریق پیام متنی که آنها با دوستان به سازماندهی این تظاهرات در آخرین لحظه.

"مردم می خواهند بد پلیس با آن برخورد مانند هر فرد دیگری بدون نشان خواهد بود برای همین اقدام" سازمان نوشت. "مردم امروز نشان داد که چگونه آنها احساس مورد سوء استفاده توسط دست اجرای قانون است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب