برمرتون COVID-19 تست سایت گسترش واجد شرایط بودن برای آزمایش رایگان

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 1:25 PM EDT May 14, 2020Kitsap County درایو-از طریق تست سایت بازگشایی شد سه ش

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399

Kitsap County درایو-از طریق تست سایت بازگشایی شد سه شنبه گسترش, استخر, از افرادی که واجد شرایط هستند به صورت رایگان COVID-19 تست.

تست سایت که باز شد در هفته گذشته اما محدود به یک گروه محدود خواهد بود در حال حاضر ارائه شده به مردم با علائم که کار ضروری در شغل و "زیرساخت های حیاتی" را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است. این تست را هنوز هم نمی تواند ارائه شده به کسانی که بدون علائم یا عمومی در مقیاس بزرگ است.

برای واجد شرایط برای این درایو از طریق آزمایش مردم باید تجربه COVID-19 علائمی از جمله تب از 99.6 درجه تنگی نفس و سرفه یا گلو درد — و دیدار با معیارهای تعیین شده:

  • کارگران در مراقبت های بهداشتی تنظیمات از جمله بیمارستان تادیبی امکانات ذهنی و رفتاری و کلینیک های بهداشتی و مراقبت طولانی مدت امکانات
  • عمومی ایمنی کارگران از جمله وزارت دفاع مدیریت اضطراری و 911 به عنوان اولین پاسخ دهندگان و اجرای قانون است.
  • کسانی که زندگی می کنند و یا کار در نهادی یا جمعی تنظیمات مانند تسهیلات مراقبت دراز مدت اصلاحات امکانات پناهگاه بی خانمان و سایت های مشابه
  • کارگران در "زیرساخت های حیاتی" مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, رستوران ها, ایستگاه های گاز خدمات عمومی و یا در کسب و کارهای دیگر که باز باقی می ماند.
  • افرادی که مسن تر از 60 باید زمینه ای شرایط پزشکی و یا باردار هستند.

درایو از طریق سایت در 1211 کارور سنت در برمرتون کار 11 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه تا جمعه با توجه به اعلام عمومی دوشنبه.

جامعه: دوستان, خانواده, سوگواری, 'عوض کردن جو,' Kitsap اولین coronavirus قربانی

Kitsap را emergency response team تاسیس جدید درایو از طریق سایت با 2500 تست کیت عرضه شده از دولت فدرال است. هفته گذشته سایت آزمایش برای 108 نفر به مراتب کمتر از ظرفیت خود را برای ارائه 260 آزمون در روز است.

اما هنوز هم نشانه گسترش آزمایش COVID-19 گفت: Malynda سبز اضطراری مدیریت متخصص در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی است که مدیریت درایو از طریق تست سایت.

مقامات محلی خواهد شد در نظر گرفتن سهام از تست لوازم و تقاضای جامعه هر روز هر چند آنها ادامه خواهد داد به دنبال دولت در بخش بهداشت و درمان راهنمایی برای تست اولویت است. "ما می خواهیم برای تست هر کس که می افتد به کسانی که اولویت گروه" سبز گفت.

در حالی که این درایو از طریق سایت یکی از چند دولتی مراکز تست در سراسر کشور بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را نیز تاسیس سایت های مشابه.

چی فرانسیسکن شرکت مادر هریسون مرکز پزشکی تاسیس شده چند تریاژ مراکز به صفحه نمایش و تست بیماران از جمله آنهایی که در فرانسیسکن کلینیک پزشکی در باین بریدج ایسلند, Harrison پورت اورچارد مراقبت فوری و پزشکان درمانگاه Ridgetop شرق مراقبت های فوری در سیلوردل.

همانطور که از تاریخ 8 آوریل تریاژ مراکز تست شده اند بیش از 2900 نفر با 170 موارد مثبت COVID-19 سراسر آن تست سایت که شامل کسانی که در خارج از Kitsap شبه جزیره. سیستم بیمارستان بارها کاهش یافته است به می گویند که امکانات را دیده مثبت COVID-19 موارد است.

درایو-از طریق آزمون در گارد ملی اسلحه خانه در برمرتون بسته شد بیش از آخر هفته به انتقال از فدرال نظارت به مدیریت محلی.

برای آزمایش مردم باید تکمیل ثبت نام آنلاین است که شامل پزشکی و غربالگری. کسانی که واجد شرایط دریافت شماره ثبت و تاریخ قرار ملاقات و زمان. آنها نیاز به نشان دادن شماره ثبت نام خود در آزمون سایت.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه خواهد شد اطلاع مردم از نتایج خود را ظرف پنج روز. کسانی که بدون دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید Kitsap بهداشت عمومی منطقه در 360-728-2235 برای کمک.

رفتن به kcowa.ما/covidtesting برای اطلاعات فعلی در مورد تست سایت.

Coronavirus: اینترنت نگه می دارد و ایمان جوامع متصل مقدس در طول زمان از سال

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن