Boneheads در شمال دیویس تعطیل یکشنبه صاحب باز خواهد شد کامیون مواد غذایی با مفهوم جدید

جیک Newby Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 30, 2020به عنوان او را تماشا کسب و کار

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

به عنوان او را تماشا کسب و کار خود را رها کردن 50 درصد در چند هفته گذشته Boneheads صاحب Kendrick هابز متوجه شدم او ناهار خوردن در رستوران بود در مسیر سریع به تبدیل شدن به یک coronavirus مصدوم.

در اوایل این هفته هابز اعلام دائم بسته شدن Boneheads زیر یکی از آخرین روز از عملیات این جمعه. استیک گریل شده کباب, بال, مرغ, tacos و آتش کبابی غذاهای دریایی خواهد آمد از Boneheads آشپزخانه در 10015 N. دیویس بزرگراه در پنساکولا یک زمان نهایی یکشنبه برای carryout, منظقه و تحویل سفارشات.

پس از او قفل درب یکشنبه در 8 بعد از ظهر هابز نمی خواهد به صرف زمان بیش از حد احساس متاسفم برای خود. انعطاف پذیر صاحب کسب و کار در حال حاضر یکی دیگر از foodservice ایده کسب و کار کار می کند.

"این پایان Boneheads و به عنوان بسیاری از مردم می گویند "هنگامی که یک درب بسته درب دیگر باز'" هابز گفت. "من فکر می کنم به سختی از تصمیم گیری به عنوان این است که آن را بهترین عمل را."

هابز برنامه ای برای باز کردن "ذوب" جدید خود را به کامیون مواد غذایی مفهوم بر اساس اطراف ساندویچ لذیذ ذوب و ماکارونی و پنیر با اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

دانشگاه وست فلوریدا فارغ التحصیل و برای اولین بار صاحب کسب و کار گفت: او فکر می کند که شام خوردن در صنعت باید یک زمان سخت نقاهت و کاملا عادی پست-همه گیر. به همین دلیل او تلاش برای بدست آوردن جلوتر از منحنی و سوئیچ.

"راستش به دنبال در آینده قابل پیش بینی, پیش بینی های مالی به دنبال به جلو, همه چیز درباره شام خوردن در صنعت ضربه سخت ترین من تو را دیدم که بیرون آمدن از این همه خواهد بود دشوار" هابز گفت. "بنابراین من در تلاش برای دیدن آینده و پروژه های که در آن صنعت می رود و جامعه می رود. شما باید برای انطباق و این چیزی است که ما انجام می دهند."

هابز شوخی که او انجام می شود بنابراین مقدار وام کسب و کار کوچک تحقیق و اکتشاف در شش هفته گذشته است که او احتمالا واجد شرایط به کار برای اداره کسب و کار کوچک (SBA).

Boneheads که برای اولین بار افتتاح شد در دسامبر 2015 کاربردی برای هر وام قابل تصور و تبدیل شد توسط برخی و آشکار نادیده گرفته شده توسط دیگران است. هنوز هابز گفت: هر گونه وام تایید شده به احتمال زیاد می شده موقت. از کاهش سربار به همراه آزادی بیشتری به او به نظر می رسد به pivoting به کامیون مواد غذایی در صنعت بیشتر آن را حس می کند به او.

"بیشتر از من به تحقیقات من بهتر به نظر می رسد به" هابز گفت. "آجر و ملات در حال محدود به یک مکان و هر کس در حال آمدن است به آنها بنابراین شما نوع تنها تا آنجا که شما می توانید رسیدن به تا آنجا که پایه مشتری. وجود دارد یک شعاع که در آن مردم تنها سفر تا کنون برای مواد غذایی است."

زمانی که Boneheads خود را اعلام کرد بسته شدن شنبه در Facebook مشتری نظرات ریخت.

"اوه نه! Boneheads است که بسیار مورد علاقه من محل به غذا خوردن!" یک نظر به عنوان خوانده شده. "شما مطمئنا می تواند از دست رفته. همیشه بزرگ بود و تازه مواد غذایی و خدمات به مشتریان بزرگ همیشه وجود دارد. مطمئن شوید که به شما را از دست ندهید و بهترین مواد غذایی در شهر است. من برای شما آرزوی بهترین ها را در آینده تلاش, و من مطمئن هستم که [شما] بود بسیار موفق در آنچه تا کنون از آن است که شما انجام بعدی. با تشکر از شما برای همه خدمات به جامعه ما است."

یکی دیگر بخوانید: "ما قطعا از دست این محل. One last hurrah است که قطعا به حال در روزهای آینده. با تشکر از شما برای مواد غذایی بزرگ و بهترین آرزوهای خود را در آینده است."

آرزوهای خوب و وعده های پشتیبانی قبل از یکشنبه یادآوری هابز اولیه ناگهانی از حمایت او و دیگران احساس از جامعه در هنگام خاموش شدن و ماندن در خانه سفارش اول رفت به محل.

"شما را دیدم همه می آیند و صحبت در مورد 'همه رفتن خارج و حمایت از کسب و کارهای محلی و آن را بیش از همه Facebook, بیش از همه, رسانه های اجتماعی," هابز به یاد می آورد. "من تا به حال مردم در آمده و فقط خرید یک کارت هدیه گفت: آنها می خواستند برای حمایت از کسب و کارهای محلی. آن را دلگرم کننده بود."

Pensacola, رستوران, کارخانه های لبنی محوری در میان همه گیر:

اولین Pensacola کاوا نوار باز می شود در طول همه گیر خدمت کاوا تخصص نوشیدنی و قهوه

'تمام زندگی ما است که در این رستوران:' Pensacola جدیدترین رستوران شجاع همه گیر

Pensacola حذفی, رانندگی به, میشیگان, انتخاب کنید تا پالت از crowler قوطی های محلی کارخانه های لبنی

او به عنوان انتقال از یک ساختمان به یک کامیون هابز گفت: او را ترک همه گزینه های روی میز زمانی که می آید به Boneheads نام تجاری. هابز دوست دارد فکر یک روز دوباره باز کردن یک Boneheads در پنساکولا اما گفت که او نیز در حال برنامه ریزی برای قرار دادن آرم و دستور العمل های خود را برای فروش.

"ما در حال نگه داشتن همه چیز در اینجا در ما موجر و مستاجر که می آید در اینجا خواهد شد که دسترسی به آن را خرید" هابز گفت. "نشانه هایی در اطراف چوب. هر کس می آید در پس ما هم می توانید خرید آن را تمام و یا شروع کسب و کار خود را."

به دنبال به جلو به طور بالقوه روشن تر روز هابز گفت: او هیجان زده به ترکیب موفق صفات دیگر کامیون مواد غذایی به "ذوب" و منوی جدید. در دفتر ثبت دعاوی حقوقی تخصص مک-و-پنیر گزینه های مانند فیلادلفیا مک-و-پنیر تاکو مک و پنیر و مرغ بوفالو مک-و-پنیر.

"ما در حال رفتن به برگر ذوب مختلف ساندویچ مرغ ذوب" هابز گفت. "تنها ما در بر داشت یک نام فانتزی برای است که تا کنون یک بیکن و گوجه و پنیر ذوب و ما آن را یک 'B-Mel-T' پس آن را نمی خواهد که کاهو."

زمانی که "ذوب" نورد می شود, آن را نمی خواهد محدود به فقط Escambia County, مالک گفت.

"من دوست دارم برای رفتن به سانتا رزا شهرستان, فلوریدا. شما می دانید وجود دارد کامیون مواد غذایی جشنواره در سراسر سواحل خلیج فارس" هابز گفت. "این (ایالتی) عادلانه است. سپس شما می دانید وجود دارد فقط در اطراف شهر. کامیون مواد غذایی در حال رفتن در اطراف محله مانند بستنی کامیون ها در حال حاضر و مردم در حال خوردن آن است."

مشتریان علاقه مند در یکی از آخرین وعده غذایی از Boneheads این هفته می توانید تماس بگیرید رستوران در (850)-477-4002 به جای carryout یا منظقه سفارش. Boneheads نیز با همکاری شخص ثالث تحویل خدمات CitySpree, Waitr و GrubHub.

"این بسیار غم انگیز است که ما باید برای انجام این کار چون من عاشق مشتریان خود من دوست دارم که آنها را دوست دارم و ما همیشه بدست یک پاسخ بزرگ از همه" هابز اضافه شده است. "پس از من متنفر بودم به این تصمیم. اما تا آنجا که به من و خانواده و کسب و کار آینده من آن را به حال به پایین آمدن به این."

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب