مشترک روگذر توسط U. s. Navy Blue Angels and the U. s. Air Force Thunderbirds بیش از پنساکولا در اوایل این هفته بود که فقط یک طعم و مزه از چیزهایی که می آیند.

مقامات ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شنبه شب است که دو جت جنگنده تظاهرات اسکادران را در چند شهر تور در این سال لقب “عملیات امریکا قوی است.”

نادر مشترک اجرای برنامه های در حال انجام برای بالا بردن آمریکایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“من هیجان زده تا اعلام کند که در هفته های آینده Air Force Thunderbirds, باور نکردنی هستند و نیروی دریایی آبی و فرشتگان به همان اندازه باور نکردنی انجام خواهد شد هوایی نشان می دهد بیش از امریکا در شهرهای بزرگ و برخی از شهرستانها که به شهرهای بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی روز چهارشنبه در کاخ سفید نشست خبری. “آنچه ما در حال انجام است و ما در حال ادای احترام به ما خط مقدم. … ما در حال ادای احترام به ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مقابله با COVID. و آن را واقعا یک سیگنال به همه آمریکایی ها هوشیار باقی می ماند در طول شیوع بیماری است. این یک ادای احترام به آنها به رزمندگان ما.”

بیشتر در روز سه شنبه تمرین: فرشتگان آبی Thunderbirds, خال پرواز با هم در پنساکولا و Pensacola Beach

‘ما به امید بهترین ها: آبی فرشتگان پرواز جراح مانیتور تیم به عنوان شیوه ادامه

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه گفت که “عملیات امریکا قوی” ایده نظامی ایالات متحده مقامات مربوطه خدمه از فرشتگان آبی و Thunderbirds و کسانی که می خواستند برای نشان دادن حمایت برای پزشکی کارکنان در ایالات متحده بیمارستان.

“آن را به بزرگ, من می خواهم برای دیدن آن را نشان می دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من آنها را چند بار و من نمی توانم به اندازه کافی از آنها.”

بسیاری از پنساکولا ساکنان اسیر عکس ها و ویدئوها از بلوز و Thunderbirds پرواز با هم روز سه شنبه در مرکز شهر Pensacola و Pensacola Beach. Blue Angels امور عمومی افسر نیروی دریایی دگرمن. j.g. چلسی Dietlin تایید کرد که این پل بخشی از یک مشترک تشکیل تمرین.

این Thunderbirds وارد در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola روز دوشنبه بعد از ظهر.

همکاری علائم اولین بار این دو تیم ملحق شده اند نیروهای خود از آوریل سال 2017 به عنوان دو نخبگان جت جنگنده تیم به ندرت در همان محل در همان زمان.

تحت وزارت دفاع دستورالعمل های دو تیم مجاز به انجام در همان هوا را نشان می دهد چرا که ارتش می خواهد به پوشش به عنوان مقدار جذب خاک که ممکن است با استفاده از هر دو تیم در مکان های مختلف در طول سال.

قبل از سال 2017 به اسکادران برآورده نمی کنند در پنساکولا هم از اوایل 2000s.

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im