دوچرخه سوار و کشته شدن مشکوک hit-and-run تصادف در جنوب Kitsap

آستن Macalus Kitsap Sunانتشار: 10:43 PM EDT مارس 10 سال 2020یک مرد دوچرخه سواری در جنوب Kitsap کشته شد در یک م

توسط ABESTANEWS در 22 اردیبهشت 1399

یک مرد دوچرخه سواری در جنوب Kitsap کشته شد در یک مشکوک به ضربه و اجرا تصادف بعد از ظهر روز شنبه با توجه به Kitsap County Sheriff ،

56 سال از تاکوما شد دوچرخه سواری جنوبی در بتل Burley جاده فقط قبل از 3 بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که او زده بود و کشته شدن توسط یک ماشین است که زیرفشار بر روی شانه کلانتر را اعلام کرد که در مطبوعات انتشار یکشنبه.

این Kitsap County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی کرده است دوچرخه سوار به عنوان توماس فردریک جانسون از تاکوما.

راننده 40 ساله پورت اورچارد مرد مشکوک رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر. این مرد دستگیر شد, فضایی, قتل, ضربه و اجرا کنید و رانندگی خود را با مجوز به حالت تعلیق درآمد.

با توجه به کلانتر, مردی که رانندگی یک سال 2003 Oldsmobile Alero نمی توقف پس از تصادف و سفر در حدود یک مایل جنوبی قبل از او طول کشیده.

شاهد شاهد مرد تلاش برای حذف دوچرخه سواری از Oldsmobile جلویی این کلانتر, گفت:. مرد بعد گفت: یک کلانتر معاون که او فکر کرد که او تا به حال زده پستی بیشتر در جاده ها است.

راننده رزرو شده بود به Kitsap County زندان با قید وثیقه در ابتدا در مجموعه 250.000 دلار است.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im