بینبریج افسر می میرد و پس از نشان دادن علائم شبیه به COVID-19

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 11:13 AM EDT May 10, 2020باین بریدج ایسلند – بینبریج افسر پلیس Kurt Enget در

توسط ABESTANEWS در 22 فروردین 1399

باین بریدج ایسلند – بینبریج افسر پلیس Kurt Enget درگذشت جمعه پس از درمان برای علائم ارائه شده است که شبیه به COVID-19 شهر باین بریدج ایسلند اعلام کرد.

"در این زمان ما اطلاعات در مورد علت رسمی مرگ" این شهرستان گفت: در انتشار اخبار. "ما می دانیم که Enget بود که درمان در هریسون پزشکی مرکز علائم ارائه شده است که شبیه به COVID-19. این Kitsap County, دفتر پزشکی قانونی را انجام کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ."

Enget, 49 شده بود در این جزیره نیروی پلیس برای پنج سال شد و بخش K9 افسر در سال گذشته به عنوان او با ویتنی جدید ردیابی bloodhound.

در اعلام Enget مرگ در این شهرستان اشاره کرد که او اولین عضو از گروه مرگ در حین انجام وظیفه. Enget در آخرین روز از روی وظیفه بود مارس 27.

Coronavirus: دوستان, خانواده, سوگواری, 'عوض کردن جو,' Kitsap اولین coronavirus قربانی

"ما نمی هر گونه اطلاعات در مورد ممکن است قرار گرفتن در معرض در این زمان به دلیل آن معلوم نیست اگر Ofc. Enget بود COVID-19" شهر گفت.

Enget بود 1989 فارغ التحصیل از جنوب Kitsap دبیرستان. او خود را آغاز کرد اجرای قانون حرفه ای در سال 2005 در Suquamish اداره پلیس قبل از پیوستن به بینبریج گروه در سال 2017.

"کورت بسیار مهم عضو تیم ما شناخته شده توسط بسیاری در جامعه ما از جمله کسانی که در پارک سگ که در آن او اغلب به ارمغان آورد K-9 ویتنی" موقت رئیس پلیس اسکات ویس در بیانیه ای گفت. "او دوستانه و دلسوز افسر که تجسم آنچه در آن به معنی یک عضو باین بریدج ایسلند اداره پلیس. او غیر قابل تعویض همکار اختصاص داده شده به خدمت به کل جامعه و ما را از دست او تا حد زیادی."

Enget جان سالم به در با همسر خود, ناخن بلند با سه فرزند و دو نوه با توجه به شهرستان را اعلام.

"من عمیقا متاثر شده Ofc. Enget گذشت. ما باید از دست یک عضو ویژه شهرستان ما خانواده است. افکار من با Ofc. Enget عزیزان و افسران که در خدمت او" شهر مدیر مورگان اسمیت در بیانیه ای گفت. "من مطمئن هستم که ما افسران پلیس ادامه خواهد داد برای خدمت به جامعه در طول این زمان غمگین با سطح بالایی از خدمات حرفه ای."

بخش انجمن صنفی تاسیس یک صندوق برای حمایت از Enget خانواده. برای اطلاعات بیشتر gofundme.com/f/bipg-support-for-kurt-and-yvette-enget.

این داستان به روز خواهد شد. بعدا بررسی برای اطلاعات بیشتر.

از 2019: دیدار K9 ویتنی یک نصی جدید افسر برای باین بریدج ایسلند اداره پلیس

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن