در شیار: Pensacola رستوران ها به دنبال فاز یک به منظور سرعت خود را

جیک Newby Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:31 PM EDT May 30, 2020Pensacola شهردار Grover رابینسون به رستوران ه

توسط ABESTANEWS در 12 اردیبهشت 1399

Pensacola شهردار Grover رابینسون به رستوران های شهر نور سبز پنج شنبه به دنبال رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' فاز یک بازگشایی اجرایی سفارش, اما نه همه آنها برنامه ریزی برای پرش به سمت راست.

سفارش اعلام DeSantis روز چهارشنبه بعد از ظهر اجازه می دهد تا برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری در حداکثر 25 درصد ظرفیت آغاز و تا روز دوشنبه. صندلی در فضای باز نیز اجازه داده می شود به عنوان طولانی به عنوان جداول در فاصله شش فوت جدا از یکدیگر.

برخی از رستوران ها در پنساکولا برنامه ریزی برای استفاده از این دستور به محض دوشنبه. دیگران را جذب که در راه با سرعت خود را دارند و برخی می گویند که آنها نمی خواهد امکان استفاده از آن را در همه. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

آماده به شیرجه رفتن به عقب در دوشنبه

رستوران اصلی با ظرفیت در محله 100 مهمان را و یا به نظر می رسد آماده برای باز کردن درهای خود را و قبول ناهار خوردن در مهمانان در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

دو نفر از کسانی که شامل کالورت در ارتفاعات در ایست پنسکلا هایقتس و گراند مارلین در Pensacola Beach.

کالورت را مالک و اسم اسکات کالورت گفت: 58 مهمانان استقبال خواهد شد در داخل می آیند دوشنبه هنگامی که رستوران شروع می شود با استفاده از این فرماندار دستور. آنها نیز خدمت به 25 مهمانان خارج است.

کالورت گفت: این اولین مرحله در واقع ممکن است مفید تر برای کسب و کار خود را از کامل بازگشایی به دلیل آن اجازه می دهد تا کارکنان خود را به عقب بر گردیم به نوسان از چیزهایی.

"بیش از این زمان انجام داده ایم یک دسته از بازسازی و ما به روز رسانی منو و این چیزی که به ما اجازه می دهد به نوع وصله پینه کردن به آرامی گفت:" Calvert که حفظ کارکنان خود بوده ولی چرخش کارکنان برای carryout ، "ما می توانیم همه در شیار. همه شده است از عمل."

گراند مارلین است که یکی از کسانی که نیز بازگشایی در 25% ظرفیت حق دور در روز دوشنبه و که شامل هر دو محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری. رستوران ساحل است سرگیری کسب و کار عادی ساعت سرو ناهار و شام روزانه و صبحانه در روزهای یکشنبه.

کاهش دوباره به ناهار خوری با سرعت خود را دارند

برخی از صاحبان رستوران باز نیست حق دور در دوشنبه اما هنوز هم قرار دادن تدریجی بازگشایی برنامه را به محل.

آلیس رستوران در غرب Intendencia خیابان را دوباره آموزش کارکنان با یک چشم در حسابداری برای احتیاطی مناسب و اجتماعی فاصله اقدامات بعد از دو هفته. صاحب آلیس گای با هدف قرار دادن May 13 بازگشایی در تاریخ 25 درصد ظرفیت است. آلیس اتحاد عمل نیست در هر مد از مارس 17.

"ما در حال رفتن به نشستن و بحث اجتماعی فاصله دستکش و ماسک و همه آن چیزهایی که مشتریان خواهد شد به دنبال" مرد گفت. "ما از طریق یک re-جلسه آموزش اساسا در مراحل شستن دست توسط CDC دستورالعمل برخی از چیزهایی که ما به شما ارائه می شود مثل قبل منظقه و درب داش تحویل."

اطلاعات بیشتر در مورد این رستوران:

به یاد داشته باشید جیمی رستوران ؟ آلیس را که همان احساس به ناهار خوری خوب در پنساکولا

شانون غذاهای دریایی آشپزخانه باز در جنگل های کاج جاده در اواسط نوامبر

'کالورت را در ارتفاعات" انگلیسی با مضمون رستوران و بار, باز, به زودی در پنساکولا

آلیس کوچک در خارج از ناحیه هنوز هم این سایت متعلق به مصرف سیگار به عنوان آن شده بود قبلا. آلیس 8,800 فوت مربع غذاخوری اجازه خواهد داد که برای 40 مهمان در یک زمان تحت دستور جدید.

اتحادیه عمومی خانه در جنوب رئوس خیابان باز خواهد شد تا خود را از 30 به 40 صندلی پاسیو منطقه برای ناهار خوری در روز دوشنبه برگزار خواهد شد اما در باز کردن محیط داخل رستوران با توجه به سرآشپز و مالک بلیک عجله.

"ما به راحتی آن را به آرامی و تنها در خدمت آن را کمی امن تر در هوا باز با فاصله جداول در چمن منطقه" عجله گفت. "دستکش و ماسک تک-استفاده از منوهای ما همه که جمعه.

عجله گفت: این تصمیم به باز کردن در داخل خانه فقط رتبهدهی نشده است با توجه به امنیت عمومی.

"فقط به این دلیل آنها می گویند شما می توانید شروع به در حال حاضر به این معنی نیست که شما پرش به بخشی که فورا" او گفت:.

رستوران و آهن و دیگر استقرار که باقی مانده بسته برای مدت زمان از همه گیر سعی خواهد کرد و جبران آن محدود داخلی ظرفیت تقویت آن, هوای آزاد, تنظیم صندلی در مقابل رستوران در شمال Palafox خیابان.

رستوران ها علاقه مند به اضافه کردن صندلی در فضای باز در شهر پیاده روها باید برای به دست آوردن

اداری مجوز را از طریق شهرستان از پنساکولا برنامه ریزی در بخش خدمات که آهن صاحب نیکی نش گفت: این رستوران در حال حاضر است.

آهن یک زن و شوهر از جداول کوچک که قبلا متعلق به مهمانان منتظر نشسته اما نش گفت که آنها برنامه ریزی برای اضافه کردن یک کمی بیشتر و استفاده از همه آنها را برای ناهار خوری اهداف است.

"ما به دست آورد برخی از اضافی میز و صندلی و ما در حال گرفتن برخی از چتر

سعی کنید و آن را کمی بیشتر مطلوب" نش گفت. "دن Lindemann که owns A & J

لیوان او همسایه ما به شمال و او نوع به اندازه کافی به ما اجازه قرار دادن برخی از میز و صندلی در مقابل ساختمان خود را به عنوان به خوبی."

آهن است که به دنبال در احتمالا باز کردن به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، هنگامی که آن را ندارد نش می گوید آهن را به رفتن به منوی آماده در علاوه بر این به محدود داخلی و خارجی گزینه های صندلی.

چسبیده به carryout و منظقه در حال حاضر

آن را ندارد بسیاری از حس برای شانون غذاهای دریایی آشپزخانه در جنگل های کاج جاده برای باز کردن آن در حال حاضر محدود حداکثر ظرفیت مالک شانون Kersey گفت: پنج شنبه.

سریع-بازی گاه به گاه رستوران غذاهای دریایی که به تازگی افتتاح در پایان 2019 شده است به خوبی انجام می دهند به شدت وانت و منظقه اساس. Kersey گفت: او قصد دارد به چوب است که علاوه بر از جمله محدود فضای باز ناهار خوری آمد دوشنبه.

در 25% ظرفیت شانون تنها می تواند میزبان پنج جدول در یک زمان.

"من واقعا می خواستم به صبر کنید تا زمانی که 50 درصد ظرفیت آمد" Kersey گفت. "من قصد دارم آن را بازی امن و عقب نگه دارید و بر روی صندلی در فضای باز تا زمانی که آن را 50 درصد ظرفیت است. برای ایمنی از مهمانان و کارکنان است."

آقای Pollo Pensacola است در یک وضعیت مشابه به عنوان یک رستوران به شدت در راستای carryout خدمات. صاحب ادواردو Arraez گفت: او می تواند تنها صندلی تک رقمی مهمانان تحت این کمک هزینه به طوری که او نمی خواهد زحمت استفاده از آن است.

آقای Pollo Pensacola می شود ملی تحسین: آیا شما سعی آقای Pollo هنوز ؟ آن را ساخته شده Yelp را بالا 100 رستوران را امتحان کنید در سال 2020

"ما شده ایم ماندن واقعا مشغول بنابراین ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن آن را مانند آن است" Arraez گفت. "من فکر نمی کنم آن را به ارزش خطر برای من به یک زن و شوهر جداول از مردم در آن وجود دارد."

آقای Pollo Pensacola ندارد صندلی در فضای باز در حال حاضر, اما Arraez گفت: او قصد دارد برای نظرسنجی برخی از carryout مشتریان هفته آینده برای ارزیابی اینکه آیا یا نه که مفهوم آنها علاقه مند می شود در.

"ما ممکن است انجام یک زن و شوهر جداول در خارج در مقابل آقای Pollo," او گفت:. "من قصد دارم به درخواست مردم زمانی که آنها می آیند در صورتی که مایل به نشستن و غذا خوردن وجود دارد. من برخی از مردم بپرسید قبل از اینکه من را به سرمایه گذاری."

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب