AT&T تکنولوژی در زن محل اقامت برای نصب اینترنت از او تجاوز

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 5:51 PM EDT Apr 24, 2020AT&T تکنسین متهم به آزار جنسی یک زن در حالی که او

توسط ABESTANEWS در 6 اردیبهشت 1399

AT&T تکنسین متهم به آزار جنسی یک زن در حالی که او در محل اقامت خود در ماه نوامبر به نصب تلفن و اینترنت خدمات شارژ پنج شنبه در Kitsap County Superior Court با سوم درجه تجاوز به عنف.

James W. ترمز, 47, از سیلوردل گفت Kitsap County sheriff معاون که تماس جنسی بین دو رضایت طرفین بود اما او متوقف شده بود زیرا "آن را احساس نمی کند حق" با توجه به اسناد دادگاه.

که به نام 911 پس از حادثه در محل اقامت خود در نزدیکی پولسبو گفته محققان او در پاسخ به ترمز معاشقه و گفت: "ما در حال انجام این کار" هنگامی که او شروع به دست زدن او به عنوان "هیچ" با توجه به اسناد دادگاه. زن گفت که او قادر بود به دور از او.

پس از اتهام حمله و ترمز چپ او رفت و به او همسایه بودند که در خارج مشغول به کار در حیاط خود را. همسایه ها به اظهارات محققان که زن ناراحت شد و به آنها گفت که او با قرار دادن دست خود را پایین شلوار و "پاره در باد" با توجه به اسناد دادگاه. همسایه گفت: زن او باید با 911 تماس بگیرید.

یک محقق با AT&T گفت: یک کارآگاه است که ترمز کار کرده بود این شرکت از ماه مه 2018 و او آگاه بود از دیگر شکایات در مورد او. AT&T محقق خواسته ترمز که چرا زن را محرمانه او حمله و ترمز گفت که او احساس می کرد که به خاطر او متوقف شد و آنچه آنها انجام می دهند با توجه به اسناد و مدارک.

"ادعاها قابل سرزنش," سوزان Trantow سخنگوی AT&T گفت: Kitsap Sun در ایمیل. "ما به کمک پلیس در تحقیقات خود و این فرد دیگر این نسخهها کار برای ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن