به عنوان خانه های سالمندان باقی می ماند تحت مستند, خانواده, نگرانی در مورد پشتیبانی برای عزیزان

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 1:31 PM EDT مه 3 سال 2020آخرین بار Hal Bringman دیدم مادرش در فرد او را به ار

توسط ABESTANEWS در 14 اردیبهشت 1399

آخرین بار Hal Bringman دیدم مادرش در فرد او را به ارمغان آورد آمازون اکو یک تلویزیون هوشمند و یک تبلت. که در اوایل ماه مارس تنها چند روز قبل از تسهیلات مراقبت دراز مدت بسته به نوبه خود قطع خانواده ها از خود عزیزان.

در حال حاضر این فناوری تنها راه Bringman, 49, از باین بریدج ایسلند می تواند به برقراری ارتباط با 81 ساله که به زوال عقل و زندگی در باغ پوینت حافظه مرکز مراقبت در پورت اورچارد. آن را بهتر از هیچ چیز هر چند هنوز هم سخت نیست که وجود دارد در فرد است.

"این بسیار دردناک این یکی از آن چیزهایی که در آن شما می توانید هر چیزی را انجام دهید" Bringman گفت. "شما حتی نمی توانید آنها مراجعه کنید و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهید مهم نیست که چقدر سخت شما سعی می کنید."

دو ماه پس از Bringman آخرین بازدید خود را ، آن را به احتمال زیاد بسیار طولانی به عنوان تسهیلات مراقبت دراز مدت باقی می ماند تحت سخت مستندات برای محافظت بسیار آسیب پذیر ساکنان حتی به عنوان دیگر بخش های جامعه خواهد شروع به بازگشایی تحت رژیم صهیونیستی. جی Inslee را مرحله به مرحله طرح است.

آن را می سازد همه گیر احساس می کنم مثل یک بحران در "حرکت آهسته" Bringman می گوید که تنها تشدید "تدریجی عزاداری" مراقبت برای کسی که مبتلا به زوال عقل. هر روز او را نمی توانید از دیدن مادر خود را بیشتر و بیشتر به او دست می دهد. "وجود دارد یک واقعیت تلخ است که این احتمال وجود دارد که من ممکن است او را دوباره در حالی که او زنده و یا حتی بدتر, به یاد که من هستم" Bringman گفت.

حتی پس از او آن را می داند بهترین در حال حاضر برای دور ماندن از تسهیلات. "به عنوان خودخواه آن را به عنوان است که می خواهید به آن بروید ببینید او چه می شود اگر من حمل COVID و من آن را به او داد و او آن را داد به افراد دیگر ؟" او گفت:.

ماه پس از شیوع بیماری مهلک در کرکلند خانه سالمندان شروع ایالت متحده مبارزه بسیار مسری ویروس COVID-19 باقی می ماند قوی تهدید برای دراز مدت مراقبت از امکانات و ساکنان خود را که در میان بیشتر در معرض بیماری و آنچه که می تواند کشنده عوارض.

و در حالی که coronavirus بحران تیره و تار است تقریبا در هر جنبه از جامعه آن را به یک چالش خاص برای Kitsap ساکنان و عزیزان خود را در خانه های سالمندان نه تنها تشدید احساس تنهایی اما تست عملا سیستم پشتیبانی بسیاری از مردم در مراقبت از اعضای خانواده.

از ماه مارس کمک زندگی می کنند و خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت را محدود کرده اند همه بازدید کنندگان تحت فرماندار سفارشات. که شامل اعضای خانواده و دیگر بازدید کنندگان به جز برای کسانی که به ارائه ضروری پزشکی, مراقبت های پایان زندگی شرایط و بازدیدکننده داشته است توسط وکیل یا قیم که نشان دهنده اقامت.

داخل امکانات دیگر وجود دارد گروه بزرگ و یا فعالیت های اجتماعی ناهارخوری قرار دادن بسیاری از ساکنان مسن در یک حالت ثابت از انزوای اجتماعی که حتی FaceTime و اسکایپ نمی تواند را تشکیل می دهند.

در بینبریج بهداشت و درمان و توانبخشی کارکنان در حال پیدا کردن راه های جدید برای نگه داشتن ساکنان فعال و سرگرم. که شامل میزبانی وب, مجازی, کنسرت, دریافت کتاب های صوتی از کتابخانه محلی و بازی راهرو یکنوع بازی شبیه لوتو گفت: آدم قناری خانه سالمندان مدیر.

روز جمعه تسهیلات میزبانی یک درایو توسط رژه با اعضای خانواده و جامعه رانندگی با وسایل نقلیه خود را در حالی که ساکنان تماشا حداقل 6 فوت دور از یکدیگر است.

بینبریج بهداشت همچنین دارای یک تعداد انگشت شماری از جامعه قرص و کامپیوتر برای ساکنان به چت تصویری با اعضای خانواده. آن است که کار برای دریافت $3,000 کمک مالی دولت به خرید قرص و فن آوری های دیگر برای مردم به ماندن در تماس است.

بسیاری از خانواده های قناری می گوید: در واقع افزایش ارتباط با اهالی این بیماری همه گیر به خصوص نوه و افراد جوان است. "من فکر می کنم مردم شده اند و آگاه از آنچه که در خانه های سالمندان. ما در حال پیدا کردن خانواده ها رسیده و حتی بیشتر," او گفت:.

مانند بسیاری از امکانات آزادی سواحل در ردموند افزایش یافته است و ارتباطی با خانواده از جمله نزدیک به روزانه Facebook posts. که اطمینان بخش برای جولی لئونگ, 49, از باین بریدج ایسلند که یک عضو خانواده در مرکز کمک زندگی می کنند هر چند او نمی خواست برای شناسایی این فرد است.

نیز وجود دارد یک عضو ستاد است که در حال حاضر برنامه ریزی قرار ملاقات برای کمک به ساکنان چت تصویری با خانواده. "این فقط واقعا قدرتمند و واقعا عالی بود قادر به برقراری ارتباط" لئونگ گفت. "من فکر می کنم ما واقعا ممنون ما احساس می کنیم مثل (ما عضو خانواده) واقعا امن است."

در بای پوینت در برمرتون مدیر جنی Zeh می گوید کارکنان در مرکز کمک زندگی می کنند بدست خلاق با فعالیت های. آنها با آوردن نقاشی و صنایع دستی دیگر به افراد اتاق در نظر گرفتن ساکنان در پیاده روی در یک زمان و میزبانی کلاس های یوگا برای مردم به شرکت در بالکن. یک روانشناس نیز با ارائه جلسات درمان با ساکنان یک در یک.

"اساسا ما خانواده خود را در حال حاضر. ما در حال ارائه است که حمایت عاطفی برای آنها" Zeh گفت: اگر چه او می داند که "اعضای خانواده آماده برای دیدن عزیزان خود را دوباره و بازگشت به حالت عادی است."

در حالی که بهداشت عمومی محدودیت های مهم برای محافظت از ساکنان آنها دشوار برای اعضای خانواده است که به طور معمول ارائه یک لایه اضافی از پشتیبانی برای عزیزان می گوید استیسی اسمیت, Kitsap County پیری و مراقبت طولانی مدت administrator.

بسیاری از ساکنان مسن تکیه بر اعضای خانواده تا بررسی آنها هر روز یا هر هفته کمک به وظایف مانند بیرون آمدن از رختخواب آماده سازی وعده های غذایی و اطمینان از آنها در حال مصرف داروهای مناسب. که همه محدود تحت فرماندار سفارش.

"وقتی که می آید به اعضای خانواده من فکر می کنم سیستم ما فقط نمی ارزش آنها ارزش آنها را واقعا" اسمیت گفت. "داشتن دسترسی محدود به عزیزان خود است که واقعا در مورد."

Kitsap County مراقبت طولانی مدت بازرس دانا Gargus گفت: در حالی که مراقبان در حال انجام بهترین خود را به آنها را ندارد تا برای حمایت از خانواده. "خانواده ها نگران هستند قادر به مشاهده او گفت:" در ایمیل.

کسانی که نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط 62 ساله پل Ofsthun که نگرانی در مورد مادر 92 سال زندگی در درختان بید مستقل بازنشستگی تسهیلات در شرق برمرتون به خصوص با محدودیت به احتمال زیاد همچنان به آینده است.

"هنگامی که شما زندگی می کنند به طور مستقل مانند او هیچ کس را به دنبال پس از واکر هیچ کس مراقبت از پای خود را," او گفت:. "چه کسی مراقبت از چیزهایی که این افراد نیاز دارند؟"

Ofsthun به طور معمول بازديد مادر خود را چند بار در هفته که اجازه می دهد تا او را به مطمئن شوید که او همه چیز او نیاز از خمیر دندان به دارو. اما Ofsthun تنها دیده می شود مادر او دو بار در دو ماه گذشته هر دو در پزشکی ضروری بازدیدکننده داشته است.

در دومین سفر تنها چند روز پس از مادرش افتاد و رفت به اتاق اورژانس Ofsthun می گوید او را کشف او واکر گم شده بود یک پیچ هر چند او نمی دانیم که اگر چه ناشی از حادثه.

تام استنلی یکی از بنیانگذاران آبشار زندگی گروهی — که شامل درختان بید همراه با زندگی کمک و مراقبت از حافظه امکانات در برمرتون -- می گوید: او می داند اعضای خانواده' ناکامی. "این یک چالش بزرگ است. ما ساکنان نیاز خانواده های آنها و خانواده های ساکنان," او گفت:. "اما ما در یک زمان منحصر به فرد دوره را در اینجا."

امکانات ارزیابی ضروری بازدیدکننده داشته است در یک مورد به مورد و بر اساس استنلی گفت: در حالی که فراهم کردن وسایل دیگر برای دریافت ساکنان به خدمات آنها نیاز دارند. "ما تمام هدف در حال حاضر به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به همه ما ساکنان و کارکنان ما به کمترین مقدار از مردم ما می توانید در حال حاضر," او گفت:.

استفانی Hillier, 69, از باین بریدج ایسلند نگرانی در مورد او 95 ساله زندگی می کند که در یک خانه سالمندان در ماریس ویل. "غم انگیزترین بخش این است که او را تنها در اتاق خود," او گفت:. "این سطح از خستگی سخت است تصور کنید."

Hillier را که او به عنوان یک "اجتماعی پروانه" بود و امید فرماندار سفارشات خواهد بود برداشته قبل از 96 تولد که در حال آمدن است تا در دو هفته. اما با این محدودیت هنوز هم در جای خود خانواده است که در حال حاضر برنامه ریزی برای جشن با ارسال او کارت, شکلات, کتاب و دیگر از هدیه های کوچک و بازدید او از طریق یک پنجره در خانه سالمندان است.

قبل از همه گیر Hillier استفاده می شود به مادر خود را برای به دست آوردن ناهار به ناخن های خود را انجام داده و به فروشگاه. این یک سنت او به نظر می رسد به جلو برای برقراری دوباره در آینده. اما در حال حاضر Hillier بازديد مادر او هر هفته صحبت کردن با او را از طریق پنجره.

"ما فقط نشستن و چت برای حدود 30 دقیقه. این دلخراش" Hillier گفت. "ما خنده و گریه و گریه و خنده. و پس از آن زمان برای خداحافظی. به ما می گویند: "من شما را ببینید در هفته آینده' و او می رود به اتاق او."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de