برنامه های کاربردی در حال حاضر در دسترس برای Escambia County کسب و کار کوچک COVID-19 بازیابی گرانت برنامه است که می تواند جایزه کسب و کار تا 2500 دلار.

پول است که به منظور کمک برای سود کسب و کار با جریان نقدی فوری نیاز دارد به عنوان یک نتیجه از کاهش اقتصاد در میان شیوع کروناویروس. برنامه های کاربردی پذیرفته خواهد شد و از ساعت 8 صبح 20 آوریل از طریق 5 بعد از ظهر مارس 27 در نظر گرفته و در جهت آنها دریافت کرده است.

هر متقاضی و یا کسب و کار است که تنها واجد شرایط برای یک کمک مالی. کسانی که در حال حاضر دریافت غربی فلوریدا کسب و کار کوچک بازیابی COVID-19 اعطای واجد شرایط نیست.

کمک مالی جدید: Escambia County تصویب ایجاد کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه برای coronavirus تاثیر

شخص ثالث نقد و بررسی کمیته ایجاد خواهد شد برای تعیین واجد شرایط بودن و تایید جوایز مختلف کسب و کار. نیمی از بودجه را به کسب و کار با 10 استخدام و نصف دیگر آن را برای کسب و کار با 11 تا 20 کارکنان.

اعطای کمک های مالی می آید از یک سهم 100.000 دلار از Escambia County, و $25,000 از وجوه احتیاطی از پنساکولا شهردار Grover رابینسون و منطقه 3 عضو شورای اندی Terhaar.

فلوریدا کوچک مرکز توسعه کسب و کار در دانشگاه وست فلوریدا کمک خواهد کرد کسب و کار واجد شرایط در درخواست برای کمک مالی.

برای واجد شرایط کسب و کار باید شرایط زیر باشند:

  • بود برای انتفاعی, خصوصی برگزار شد کسب و کار کوچک در شهرستان و یا در داخل شهر اگر تقاضا برای شهرستان بودجه ایجاد شده توسط Jan. 1 2019. کسب و کار استفاده از بودجه شهرستان باید ثبت نام در Sunbiz.
  • شده اند لازم الاجرا توسط دولت به منظور کاهش یا از بین بردن خدمات و یا نشان از افت حداقل 25% در درآمد فروش مربوط به شیوع کروناویروس.
  • بیش از 20 کارمند در زمان فاجعه است.
  • تعهد به ماندن در کسب و کار برای حداقل شش ماه پس بدهد.

به درخواست کسب و کار باید:

  • درخواست مشاوره از SBDC در UWF و شناسایی “Escambia COVID-19 گرانت” در فرم درخواست. که می تواند انجام شود در sbdc.uwf.edu.
  • دانلود نرم افزار در myescambia.com/COVID19grant. ایمیل نرم افزار و اسناد به صورت فایل PDF fsbdcatuwf@gmail.com. قرار دادن “Escambia COVID-19 گرانت” در خط موضوع.
  • این برنامه باید امضا شده توسط افراد که در مجموع خود حداقل 51 درصد از کسب و کار. یک کپی از هر یک از افراد گواهینامه رانندگی یا گذرنامه باید ارائه شود.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو