یک سؤال از هویت و زمان

زمانی که ویلیام ناتانیل جکسون وارد در فیلادلفیا در 1900s اولیه او یک انسان جدید. او در حال فرار از جایی در نز

توسط ABESTANEWS در 17 خرداد 1399

زمانی که ویلیام ناتانیل جکسون وارد در فیلادلفیا در 1900s اولیه او یک انسان جدید. او در حال فرار از جایی در نزدیکی کارولینای شمالی زمانی که او در سفر شمال. وجود او در زمان یک نام جدید یک خانواده جدید و ساخته شده است یک زندگی جدید است.

او به خاک سپرده قدیمی خود زندگی است. او رکن جامعه—او به احتمال زیاد یکی قبل از که ممکن است کمک به او نیاز به فرار. داستان کامل هر چند یک پازل است که خانواده خود را می تواند مبهم را اما احتمالا هرگز تکمیل تاریخ شفاهی pieced با هم با خاطرات و داستان.

این یک روایت آشنا برای خانواده هایی که مهاجرت در اولین و دومین موج بزرگ مهاجرت. معدن از این خاطرات رهبری مفهومی هنرمند Nate جوان به کار جدید خود را "تعالی از زمان" نشان عملا و حضوری با تعیین وقت قبلی از طریق شیکاگو Monique Meloche گالری. جکسون بود مادر بزرگ-پدر بزرگ—پدر از مادر بزرگ پدری.

"اگر او کسی قبل از او و پس از او شخص دیگری بود زمانی که او وارد و یا راه اندازی یک زندگی جدید است که آستانه ای دولت نوعی خلاء هویت" جوان می گوید. "و این چیزی بود که واقعا رانندگی من علاقه اولیه او به عنوان یک شخصیت است."

امروز یک قرن پس از جکسون حرکت جوان را اکتشاف از زمان احساس می کند به طرز مرموزی مربوط تر از همیشه—ترکیب گذشته و حال است. ترکیبی از جهانی همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع سیاه و اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی محور خشونت پلیس احساس هر دو بی سابقه و یادآور مبارزات.

"چیزی که من شده فکر کردن در مورد بسیاری است که به تازگی به طبیعت پیچیده تر از زمان مورد پتانسیل سقوط گذشته و حال و آینده به یک چیز به عنوان مخالف به فکر کردن در مورد آن خطی" جوان می گوید.

در فیلادلفیا جکسون بود یک فراری. در حالی که به دنبال از طریق مجلات و نوشته های جوان یافت می شود که از ترس جکسون قرار دادن اسب که او استفاده می شود به سفر شمال و دفن آن است. جکسون همچنین اقدام به گرفتن زندگی خود را. اسب استخوان ها و کلمات از جکسون خودکشی نامه گنجانیده شده در طول کار.

"چگونه می توانم به شما مخفی کردن چیزی بسیار بزرگ است ؟ یک اسب بزرگ است واقعا قوی و واقعا بزرگ حیوانات" جوان می گوید. "برای پنهان کردن چیزی شبیه به آن بسیار دشوار است; در آن طول می کشد بسیاری از تلاش. داشتم به این فکر میکردم که به صورت موازی با . . . راه که تاریخ پاک شده است به عنوان به خوبی و یا پنهان به خاک سپرده شد و پس از آن کشف در زمان های مختلف. این نوع از یک بار آن را شروع به آمدن به نور در زمینه های مختلف آنها را خاموش و ممکن است آنها را در انواع مختلف معانی است."

در ارائه آنلاین جوان خود را توضیح می دهد سابقه خانوادگی و چگونه او ایجاد کار و راهنمایی مخاطبان از طریق این نمایشگاه است که مجموعه های متعددی از آثار مجسمه های ساخته شده از کاوش های باستان شناسی استخوان ها و دست نوشته های کلمات از جکسون خودکشی توجه داشته باشید. سفید و بلوط و گردو reliquaries (یا جعبه محراب) خط دیواره و گردو vitrines (یا نمایش) که همچنین باید فعال حرکت صوتی از استخوان مالش با هم قرار داده می شوند به طور تصادفی در سراسر گالری. جوان را استفاده از صدا در اینجا عمدی است.

"من می خواستم به استفاده از صدا به عنوان یک اثبات حضور یک شی است که شما نمی تواند لزوما ببینید که برای من موازی است به فکر کردن در مورد تاریخ" جوان می گوید. "من تو را دیدم هرگز بزرگ پدر بزرگ من. من دیده ام یک عکس از او اما حتی این تصویر به طور مداوم فرار من. من تلاش برای پیدا کردن آن و من شده اند قادر به پیدا کردن آن را برای سال. اما باید وجود داشته باشد راه دیگری برای اثبات وجود خود و شاید یک صدا یک حافظه است."

جوان نمایشگاه نهفته است در این بین آنچه شما می توانید و نمی توانید ببینید و او امیدوار است که بازدید کنندگان صرف زمان در آن محل شک است.

"زمانی که به کسی برخورد این نمایشگاه و پس از آن برگ که شک برای من مهم است چون نشان می دهد که دوگانگی بین اعتقاد: اعتقاد و بی ایمانی" جوان می گوید. "به دلیل آنچه که من نمی خواهم فقط به من آشکار خود سابقه خانوادگی اما فکر می کنم در مورد راه هایی که در آن ایده ها منتقل می شوند—این که آیا آن را از طریق متن تاریخی که آیا آن را از طریق سنت شفاهی که آیا آن را در دید آیا این صدا که کشتی بود که من در توصیف این خودرو که از طریق آن اعتقاد و تولید می شود." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن