آمریکا راز زیردریایی undocks از Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 1:49 PM EDT Jun 16, 2020برمرتون — نخبگان زیردریایی است که انجام برخی از نظامی ت

توسط ABESTANEWS در 27 خرداد 1399

برمرتون — نخبگان زیردریایی است که انجام برخی از نظامی ترین ماموریت های مخفی است و فقط undocked از Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی پس از نزدیک به دو سال از کار تعمیر و نگهداری.

USS جیمی کارتر هنوز حدود چهار ماه از تست پس از خروج کشتی سازی را پنجم از شش اسکله خشک 2 ژوئن. اما کشتی سازی مقامات گفت: چالش های متعدد-و نه دست کم از آن بود در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر -- ساخته شده و کار تعمیر و نگهداری سخت تر است.

"ما با تکیه بر یک تیم با انگیزه مکانیک مهندسین کشتی های نیروی و مدیریت پروژه که سوار کار به اتمام با وجود موانع متعدد گفت:" استوارت اوری معاون سرپرست پروژه برای کشتی سازی اقیانوس مهندسی.

خدمه رو فشار برای گرفتن کار انجام می شود و حتی در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر. آخرین حوض خشک دوره تکمیل شده در سال 2014 برای قایق فرار حدود هشت ماه در پشت برنامه.

کشتی سازی کاهش یافته است به انتشار هزینه های تعمیرات اساسی به دلیل آن است که هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید.

کار آغاز شد و در جولای سال 2018 است. مانند همه چیز در اطراف کارتر که کار و قابلیت تا حد زیادی طبقه بندی دقیق ماهیت نگهداری نمی شد نشان داد توسط کارخانه کشتیسازی مقامات. شناخته شده به عنوان "تمدید خشک-Docking انتخاب محدود در دسترس بودن" مدیران پروژه را بشناس "وجود دارد مقدار قابل توجهی از کار را به عنوان ما به اتمام جداسازی قطعات" اوری گفت.

شروع COVID-19 ساخته شده تکمیل ماموریت با منابع موجود دشوار است اما کشتی سازی شنود گذاشته اضافی مدیران از آن زیردریایی برنامه ، آنها همچنین قادر به ایجاد زیر قابل سکونت برای خدمه آن از حدود چهار ماه پیش از undocking "

"این نه تنها پشتیبانی از تلاش های قابل توجهی برای دیدار با undocking بلکه مجموعه ما برای موفقیت در پایان بازی" اوری گفت.

ماندن تا به روز با بیشتر مربوط به نیروی دریایی خبر داد:

  • تحقیقات می یابد ریخته گری گر فلز کاری تحت پوشش زیردریایی جراحی آزمون شکست
  • تجمع در هند و اقیانوس آرام دیده می شود به عنوان یک هشدار به چین
  • با آموزش کامل نیمیتز مجموعه بادبان برای طولانی استقرار

زیر تعمید شد در سال 2004 با رئیس جمهور سابق و همسرش روزالین در حضور و غیاب. در زمان پس از آن ماموریت داشته اند تا حد زیادی طبقه بندی شده. بخشی از Seawolf کلاس قایق مجهز است با یک "multimission پلت فرم" است که می تواند راه اندازی و بازیابی بدون سرنشین وسایل نقلیه زیر آب و به احتمال زیاد نیروهای ویژه با توجه به محبوب مکانیک. این قایق دیده می شد در عکس های رسمی پرواز با نشاط Roger پرچم آن را به عنوان بازگشت به پایگاه نیروی دریایی Kitsap در سال 2017, نشان می دهد یک ماموریت موفقیت آمیز — هر چند از آن است که هنوز طبقه بندی چه خدمه انجام شده است.

ساخته شده برای $3 میلیارد و کارتر یکی از سه Seawolf کلاس قایق که همه آنها مستقر در پایگاه نیروی دریایی, Kitsap. به زودی جدید 89 میلیون دلار اسکله در حال حاضر در حال برنامه ریزی برگزار خواهد شد آنها را با هم در بنگور. ساخت و ساز است که میله میله برای قرار دادن تا در سال 2022.

جاش Farley پوشش نظامی برای Kitsap Sun. شما می توانید او را در رسیدن به josh.farley@kitsapsun.com و حمایت از کار Kitsap Sun newsroom با عضویت اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن