G Herbo با استفاده از سفر خود به سوی شفا برای کمک به سیاه و جوانان خود را درمان تروما

G Herbo در حال راه اندازی یک سلامت روانی ابتکار به نام "Swervin طریق استرس است." حسن هنرمند جولای اق

توسط ABESTANEWS در 9 مرداد 1399
G Herbo is launching a mental health initiative called "Swervin' Through Stress." - COURTESY THE ARTIST
  • G Herbo در حال راه اندازی یک سلامت روانی ابتکار به نام "Swervin طریق استرس است."
  • حسن هنرمند

جولای اقلیت سلامت روان آگاهی و هربرت رایت III—بهتر شناخته شده به عنوان رپر G Herbo—بسیاری در ذهن خود.

در ماه فوریه, گیاهان دارویی منتشر شد آخرین آلبوم PTSDکه به بررسی اثرات اختلال استرس پس از سانحه در تربیت او در شیکاگو است. او مبتلا به PTSD تقریبا دو سال پیش و پس از آن او را تبدیل به صریح حمایت قابل دسترس بهداشت روان منابع به طور خاص در محروم جوامع سیاه.

امروز شاخ و برگ گیاهان اعلام کرد راه اندازی یک چند وجهی ابتکار به نام "Swervin طریق استرس: ابزار برای کمک به سیاه و سفید, جوانان, حرکت, روانی, سلامتی است." این طراحی شده است برای ارائه درمانی منابع برای بزرگسالان جوان که تجربه تروما و به منظور بالا بردن آگاهی عمومی در مورد مسائل مربوط به سلامت روان. برای به دست آوردن ابتکار عمل از زمین گیاه, برچسب, دستگاه, سرگرمی, گروهی با همکاری اتحادیه ملی بیماری های روانی موسیقی-جریان پلت فرم Audiomack و ماساچوست-بر اساس InnoPsych که با این نسخهها کار برای اتصال POC با درمانگران رنگ.

"Swervin طریق استرس یک پروژه من با هم برای قرار دادن 150 کودکان و نوجوانان از طریق درمان" گیاه می گوید. "در سن خود را, شما هیچ وقت نمی دانید که چگونه مهم آن می توان به کسی که به صحبت کردن—به کسی که به شما کمک کند بهتر خود و وضعیت خود را."

گیاه ارائه شده است رایگان 12 هفته جلسات درمان به جوانان سنین 18 تا 25 تا حدی تامین می شود درآمد حاصل از یک تی شرت با همکاری طراح محلی همین C صاحب شیکاگو streetwear اصلی RSVP گالری. (برنامه های کاربردی پذیرفته می شود ابتدا در ماه سپتامبر در swervinthroughstress.com.) کار با نامی گیاه تیم همچنین ایجاد یک خط تلفن برای هر کسی که نیاز به صحبت کردن با یک حرفه ای: در حال حاضر آن را عامل از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر CST در 844-457-PTSD (7873) و کمک اضطراری در دسترس است 24/7 از طریق پیام کوتاه نامی به 741741.

در یکشنبه, جولای 29, گیاهان دارویی شرکت در یک livestreamed پانل در حرکت یا کشش ناگهانی با یک همکار-لیست اثرگذارندهها: شهر دختران Saweetie Wale NLE نیو. تعدیل توسط روانپزشک جسیکا Clemons آن را با هدف کمک به destigmatize درمانی برای جوانان و تشویق به گفت و گو باز در مورد بهداشت روان.

در بسیاری از گیاهان دارویی را در جنگهای صلیبی به صورت عاطفی و روانی سلامتی قلمرو ناشناخته در هیپ-هاپ. این ژانر ساخته شده است بر مردانگی و سختی است که به ویژه برای هنرمندان شناخته شده به عنوان گانگستر رپ—هنرمندان مانند گیاه که شعر تا حد زیادی شامل تصاویر زنده از زندگی در حال رشد در یکی از شیکاگو بدنام مناطق قرمز.

به تازگی چند گیاه دارای شنود گذاشته به یک سطح جدید از احساسی صداقت تحریک به رشد شخصی ساخته شده ممکن است از طریق درمان است. "همه چیز من می آید از تجربه زندگی من," او می گوید. "من درک در سنین پایین است که حتی اگر داستان من مهم است در راه خود را با افراد دیگر می تواند مربوط به آن است. اما من هرگز با انگیزه به صدای [در PTSD] و یا یک کلید نقطه کانونی تا زمانی که من به رسمیت شناخته شده من در واقع تبدیل به یک محصول آن است. که یک نتیجه مستقیم از بودن در خیابان ها از دست دادن افراد نزدیک به من."

مبارزه برای افزایش آگاهی در مورد اثرات تروما در افراد سیاه و سفید بازدید بسیار نزدیک به خانه برای گیاه. در حال رشد در ساحل جنوبی محله در یک disinvested منطقه از شهر, معمولا شناخته شده به عنوان "ترور شهر" گیاه احاطه شده بود اعتیاد به مواد مخدر و خشونت و روزانه تروما در فقر زندگی می کنند. شاخ و برگ گیاهان می گوید: او شاهد اولین قتل هنگامی که او هشت یا نه ساله و حتی اگر خود مادر بود که آن اتفاق افتاد او هرگز واقعا صحبت با او در مورد آن—و یا با هر کس دیگری.

او اواسط نوجوانی, گیاهان دارویی از دست داده بود چند تن از دوستان و همکاران به خشونت اسلحه در محله خود—مرگ زودرس تبدیل شده بود و حتی انتظار می رود. در نهم پیگیری در PTSD, "Gangbangin," گیاه raps, "من یک داستان به شما بگویم یک حافظه های زنده با niggas که درگذشت / من آنقدر ایمنی بدن که من گیج شده بودم و نمی دانم اگر نه من باید گریه."

احساس فلج تروما در یک جهان که در آن هر کس او می دانست که رفتن را از طریق شبیه مبارزات روزمره و رو به همان روانی جنگ گیاه احساس خود را تنها گزینه بود به سرکوب احساسات خود را وفق دهند. "من احساس می کنم واقعا تبدیل به یک محصول از محیط زیست من," او می گوید. "من ایمنی بدن به آن است."

استرس عاطفی ناشی از این عادی روزانه شلیک ناشران و تجارب نزدیک به مرگ به شدت تحت تاثیر انتخاب های او ساخته شده او در طول دوران نوجوانی. به دنبال بازگشت, گیاه ویژگی های بسیاری از خود زود تصمیم گیری به PTSD از آن او در سکوت رنج می برد.

"به من اعتماد با PTSD شما را به برخی از تصمیم گیری های مبتنی بر راه شما احساس می کنید و چگونه شما واکنش نشان می دهند به شرایط خاص" او می گوید. "من نمی تواند پایان مدرسه چون من تا به حال به PTSD. من نمی دانستم که من تا به حال PTSD اما من می دانم که من نمی توانستم دبیرستان فارغ التحصیل چون من در ترس از کسی که همیشه در تلاش برای انجام کاری به من در تلاش برای کشتن من. من در ترس از زندگی من در همه زمان ها, بنابراین من تا به حال برای حمل اسلحه است."

گیاهان دارویی معتقد است که زندگی همه پایین می آید به تصمیم گیری شما را به عنوان یک فرد و تروما-رهبری انتخاب تحت فشار قرار دادند و او را بیشتر به خیابان.

"من می خواستم به بازی بسکتبال, من می خواستم برای رفتن D1. من می خواستم برای رفتن به مدرسه," او می گوید. "اما من می ترسم که کسی ممکن است سعی کنید برای کشتن من در حالی که سفر وجود دارد. بنابراین من در حال غرق. گاهی اوقات من می خواهم به زندان بروم وقتی که من باید شده ام در مدرسه است. گاهی اوقات من در زمانی که من باید شده ام در مدرسه است."

بر روی جلد PTSDگیاه دارای خونریزی گلوله خورده پرچم آمریکا با چهره مرحوم و دوستان و همکاران به جای 50 ستاره. یک مضمون مشترک در موسیقی حس برادری او ساخته شده است با محله خود را به عنوان خدمه آنها در زمان ضرر و زیان و آموخته است که برای زنده ماندن سخت شرق-خیابان های جانبی هم بدون همسر و ارقام به محافظت و یا آنها توصیه می کنند. بدون واقعی مربیگری یا رهبری سازه ها در جامعه آنها مجبور شدند به بزرگسالان تصمیم گیری های خود را. آنها در عمل بر غریزه بقا و مقابله با انبوهی از تروما مؤثر بر آنها را بهترین راه آنها می دانستند که چگونه.

برای گیاه مقابله به معنای تبدیل به قابل دسترس بیشتر و بیشتر به لحاظ اجتماعی قابل قبول روش برای فرار از واقعیت است.

"من شروع به خود درمانی و فراموش مواد مخدر مانند دیوانه," او می گوید. "من معتاد به لاغر, من معتاد به Percocets اکسی کدون قرص . . . همه این مواد سنگین در 15 سال است. و آن را در زمان واقعی بزرگ تلفن من است."

گیاه اعتیاد به مواد مخدر در زمان چنین تلفات, در واقع, که در نهایت او بازدید ققنوس سم زدایی تسهیلات و شرکت در 30 روز عقب نشینی به تمیز کنید. پس از آمدن به خانه از اولین سفر خود را, گیاهان دارویی عود و تا به حال برای تکمیل یک دوم باقی بماند.

گیاه را در اوایل موسیقی به طور کامل اسناد تروما او تحمل در خیابان و سنگین خود را استفاده از مواد مخدر, اما او می گوید: هیچ کس تا کنون ارائه درمان و یا هر نوع از حرفه ای کمک به او را به عنوان یک گزینه. امروز او احساس می کند که او را بوده ام بسیار بهتر است اگر او شده است می خواهم به کارگردانی نسبت به کمک به زودتر یا بهتر است اگر جوانان در محلات مانند او تا به حال به طور منظم به کسانی که دسترسی به انواع منابع در وهله اول.

"شما شگفت زده می شود برای دیدن چگونه بسیاری از بچه ها به هیچ وجه برای باز کردن در به دریافت بینش در زندگی," او می گوید. "و من احساس می کنم مثل این ناعادلانه است. بنابراین بسیاری از بچه ها را که و آن را برای اعطا. اگر من تا به حال به صحبت با کسی در 14 و 15 من ساخته ام خیلی بهتر تصمیم گیری برای خودم."

گیاه به یک نقطه عطف در سفر خود را زمانی که او دستگیر شد و در ماه فوریه 2018 در یک تفنگ شارژ (همراه با دو نفر دیگر) پس از کشیده شدن بیش در جنوب حلقه. گیاه وکیل در دفاع از خود پیشنهاد کرد که مشتری خود را دیدن یک درمانگر برای نشان دادن صداقت خود را به دادگاه—و برای کمک به او را از طریق ضربه ای که به رهبری او را به احساس می کنم مثل او تا به حال به حمل اسلحه در وهله اول.

در گیاه اول فکر کردم این ایده از تخلیه به یک غریبه مسخره بود. او در توصیف خود درمانگر به عنوان یک زن در 30s که هیچ آشنایی با جهانی که در آن گیاه آموخته بود برای زنده ماندن. اما او می گوید: این شکاف فرهنگی تبدیل به تواند مفید باشد چرا که در آن او را مجبور به باز کردن بیشتر رک و راست به بهتر نشان دادن خود را از نقطه نظر و اجازه می دهد تا او را به درک چمدان او را حمل.

او به خاطر اولین جلسه به خصوص به عنوان مسهل و اغلب ذکر شده است که او ترک خورده خود را ID در نیمی از نگرانی بی قراری با آن در حالی که تخلیه.

"او فقط گوش دادن که اولین جلسه درمان. راستش او psyched توسط بسیاری از مسائل من گفتن بود او را" گیاه توضیح می دهد. "همین دلیل است که من به پایان رسید تا breaking my ID فقط گفتن او چیزهای بسیار. شما می دانید آن بازدید به خانه صحبت کردن در مورد از دست دادن افرادی که به شما نزدیک است."

یک سفر به پنج و پنج در نهایت تبدیل به طور منظم بازدیدکننده داشته است. به عنوان گیاه شروع به توسعه اعتماد با درمانگر خود او منتقل شده از یادآوری دشوار خاطرات واقعا به تجزیه و تحلیل چگونه این تجربه به شکل شخص او تبدیل شده است—و چگونه آنها همچنان به تحت تاثیر قرار راه او هدایت روابط است که بیشتر به او.

"من می گویند 80 درصد از جلسات درمانی مورد پسر من و از راه دور پدر زندگی در کشور دیگری را به عنوان پسر مجادلات با من به عنوان یک هنرمند چیزهای که من را از طریق در طول سفر من," او می گوید. "بودن اولیه پدر, اشتباه, به عنوان یک پدر و تلاش برای اصلاح آن است."

گیاه اصرار دارد که تعیین رفتارهای مضر و سمی صفات در حالی که تأمل در زندگی را از طریق چشم از یک اعتماد بی طرفانه فرد به او اجازه کار را از طریق گذشته خود را به عمد به جای به سادگی در تلاش برای به دست آوردن بالا به اندازه کافی برای جلوگیری از آن. "درمان کمک کرد چرا که آن را سرد به دریافت نظرات و بینش از کسی نیست که زندگی را از این منظر است که من آن را دیدم" او می گوید. "من شده است از طریق بسیاری در سنین پایین و ما حساسیت آن است. اما من احساس می کنم مانند درمان به من کمک کرد در راه ساخته شده است که من قادر به کمک به خودم."

به عنوان گیاه همچنان به پیدا کردن راه حل های خود را در جنگ با شیاطین او نیز فکر زیادی در مورد ایجاد راه حل های برای کودکان و نوجوانان که در حال رشد مانند او و در صورت مشابه فقر مربوط به تروماها.

"PTSD است و نه فقط مربوط به خشونت را تجربه کرده—آن را یک اختلال استرس" او می گوید. "این در مورد reliving لحظات خاص. مردم نمی آیند از شیوع و رکود زمانی که آنها قادر به ارائه برای خانواده خود را برای ماه ها و ماه. همه که می رود حق بازگشت به PTSD."

در سال 2018, گیاهان دارویی و شرکای خود از جمله جوزف "JB" Bowden و Mikkey Halsted در ماشین, سرگرمی, گروهی خریداری توقیف جنوبی-سمت مدرسه آنتونی Overton ابتدایی به نوتوانی و repurpose آن را به عنوان یک آزمایشگاه چند رسانه ای و تکنولوژی انکوباتور به ارائه بشدت مورد نیاز ایمن تفریحی فضاهای داخلی-شهر بچه ها. اما شاخ و برگ گیاهان می داند که این مواد منابع شکاف است که تنها نیمی از نبرد است. به نظر او فرد شفا و سلامتی منابع به تواند فقط به عنوان مهم است.


"آینده از آن ما از ما ندارد و هیچ کس به باز کردن. ما لازم نیست که هیچ کس به ما بگویید که این مسائل طبیعی نیست," گیاه می گوید. "به همین دلیل من برای انجام این پروژه به بچه های درمانی است. و آثار آن را دست به دست, از آنجا که ما باید یک مرکز قادر به قرار دادن منابع ما را به جامعه می دهد بچه ها یک پناهگاه امن و فرصت برای انجام کارهایی مانند Swervin طریق استرس قادر به انجام کارهایی مانند فروشگاه های دارای بلوک احزاب و خدمت به جامعه در هر راه ممکن است. این یک برکت و رحمت و ممنون میشم به بخشی از این است. من هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد."

گیاه مصمم است به این 150 بچه ها فقط آغاز از خود برنامه درمانی. او می گوید: هدف بعدی خواهد بود 500 کودکان و نوجوانان.

در حال شاخ و برگ گیاهان دوستان دوران کودکی از خیابان زیر منجر می شود و به دنبال کمک های حرفه ای? او می گوید که آنها در حال آگاه باشید که او می رود به درمان و است که آن را احتمالا عبور ذهن خود را, اما مردم به آن را می خواهم برای خود—او نمی خواهید برای تحمیل خود انتخاب زندگی دیگران. او فکر می کند همه باید سعی کنید آن را در برخی از نقطه, چند, چون همه ما سرکوب احساسات به کار را از طریق.

  • G Herbo انجام PTSD آهنگ "تا فریاد" در زندگی Vevo جلسه در ماه مارس سال 2020 است.

"من نمی توانم به شما بگویم که چگونه جلسات خود را خواهد رفت اما من توصیه می کنم همه به رفتن را از طریق فرایند" گیاه می گوید. "بسیاری از مردم درک نمی کنند و یا آن را درک کنند اما شما صدمه دیده از نزدیکترین افراد به شما در حالی که مبتلا به این بیماری روانی, دلیل این که شما فکر می کنم طبیعی است و شما سعی می کنید به واکنش نشان می دهند که در آن شما نمی اجازه دهید آن را به شما تاثیر می گذارد. اما آن را OK به عاطفی آن را OK به آسیب پذیر است. بنابراین شما فقط می توانید اجازه دهید آن را به عنوان آنجا که ممکن است." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن