امریکا دچار از دست دادن بزرگ قبل از. در اینجا چگونه ما ممکن است یاد بگیرند که برای مقابله با کروناویروس مرگ و میر.

مارکو دلا اجوف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:56 AM EDT Apr 17, 2020در طول جنگ جهانی دوم 407,317 آمریکای

توسط ABESTANEWS در 29 فروردین 1399

در طول جنگ جهانی دوم 407,317 آمریکایی در مبارزه برای جهانی دموکراسی است. مرده بودند منادی به عنوان نمایندگان بزرگترین نسل و افتخار در کتاب و فیلم و خاطرات.

جنگ ویتنام ادعا 58,220 زندگی تلخ جنگ است که تقسیم این کشور است. قهرمانانه بزرگداشت بازداشته هر دو مرحوم و بازماندگان به عنوان نسل جدید و توسعه یافته عمیق شک و تردید نسبت به دولت است.

و در سپتامبر. 11, 2001, تروریست ها کشته 2,977 به عنوان کشور عقب کشیدم در وحشت است. دقیق نظارت اقدامات بودند آغوش به عنوان نظامی سقوط به جنگ در افغانستان و عراق است که به طول انجامید بخشی بهتر از دو دهه است.

ایالات متحده دچار مرگ وحشتناک عوارض در طول تاریخ از یک روز تغییرات به جنگ بیماری های همه گیر مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که به کشته شدن متناوب 675,000 آمریکایی است. یکی دیگر از 116,151 درگذشت و در همان سال مبارزه در جنگ جهانی اول

هر موج از مرگ به ارمغان آورد بی سابقه اجتماعی تغییرات. مورخان انتظار coronavirus شیوع خواهد بود حتی اگر دقیق خود را در طبیعت باقی مانده است دشوار است. نهایی COVID-19 تلفات و چگونه آمریکایی قاضی دولت در پاسخ به این ویروس مطمئن هستید که به رنگ ما چگونه نگاه کردن به این بحران است.

آیا این یکی دیگر از جنگ جهانی دوم لحظه ای که در آن یک ملت شادی در آن تلاش یکپارچه برای پیروز شدن بر دشمن مشترک و یا یکی دیگر از ویتنام بن بست با شهروندان بحث که آیا اقدامات رهبران منجر به بی مرگ و درد و رنج ؟

"اگر آن شروع می شود به نظر می رسد که این وضعیت بد bungled و رهبران ما شکست خورده و در نتیجه مرگ و میر بیشتر نسبت به لزوم پتانسیل بیشتری برای ملی تحول می گوید:" علامت اتوود لارنس مورخ و جنگ ویتنام محقق در دانشگاه تگزاس در آستین.

از آنجا که ایالات متحده برای اولین بار coronavirus مرگ گزارش شده در سیاتل در فوریه. 29 بیش از 33,000 زندگی – حدود یک پنجم بازار جهانی تلفن از دست داده اند به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از پاتوژن.

در حالی که ملی خود قرنطینه به نظر می رسد به کمک به کاهش شیوع گریم متر نگه می دارد تیک تاک. برای کسانی که از دست عزیزان درد همه جا حاضر است. برای دیگران جدی تصاویر ارائه یک پنجره را به آنچه از دست رفته است از تابوت گذاشته و به یک میدان در شهر نیویورک هارت جزیره ای به رنگ سفید کیسه های بدن در یک اتاق خالی در دیترویت سینا-بیمارستان گریس.

اولیه مدل هوا به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اگر هیچ اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شد. این تعداد کاهش یافته و به صدها هزار نفر به عنوان متحده تصویب طیف وسیعی از اقامت در خانه اقدامات از صدور جریمه برای متخلفان به سادگی به اصرار بیشتر مسئولیت شخصی است. این کشور عملا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci, در حال حاضر می گوید مرگ و میر می تواند در پوش 60,000.

تازه ترین آمار از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که در سال 2017 647,457 آمریکایی از بیماری های قلبی 599,108 درگذشت از سرطان 169,963 از حوادث (تقریبا 40000 از آن با توجه به خودرو) 146,383 از سکته مغزی 83,564 از دیابت و 55,672 از آنفلوانزا یا ذات الریه.

تا آنجا که برگزاری این تعداد coronavirus قربانیان در 60000 مشاهده خواهد شد به عنوان یک پیروزی برای برخی از مرگ و میر به صرف ماه که برابر با 11 سال جنگ در ویتنام را ترک پایدار اسکار می گوید داگلاس Brinkley, مورخ و نویسنده در هوستون دانشگاه رایس است.

"این یک رویداد لرزه ای در تاریخ ایالات متحده خواهد شد که به یاد می آورد برای نسل های آینده و آنچه یاد می شود بیش از بحران های اقتصادی است که مرگ و میر می گوید:" Brinkley که پیش بینی یادبود ساخته خواهد شد به افتخار پزشکان و پرستاران که درگذشت کمک به مردم اگر نه ویروس قربانیان خود را.

Brinkley می گوید این از دست دادن ممکن است احساس حتی بیشتر حاد در سراسر کشور از مرگ و میر ناشی از پس از جنگ جهانی دوم, درگیری یا تراژدی مانند 9/11 یا طوفان کاترینا که کشته 1,833 مردم در سال 2005. دلیل: از همه جا از تجربه مشترک است.

"مقیاس COVID-19 matters," او می گوید. "ما در حال صحبت کردن در مورد یک جدا شده منطقه یا شهر است که آمار این اظهارنظر کشور و هر کس با توجه به یک غول ایست برای مقابله با یک واقعیت ناخوشایند است."

بخشی از آنچه باید بیرون آمدن از ملی هر آزمایشی که در آن زندگی می کند از دست داده است یک روایت است که بسیاری از کشور, توافق می تواند در, می گوید کارولین ماروین استاد بازنشسته در دانشگاه پنسیلوانیا آننبرگ دانشکده ارتباطات و نویسنده کتاب "خون قربانی و ملت: آیین توتم و پرچم."

که انتقادی جمعی داستان است که اجازه می دهد تا مردم به درک قربانی کردن و به دست آوردن چیزی از تجربه او می گوید:. اما با آمریکا تلخی تقسیم در امتداد خطوط سیاسی آن را ممکن است یک واحد پست-COVID-19 روایت نمی گرد هم می آیند به سرعت و یا شاید در همه.

"اگر که اتفاق می افتد" ماروین می گوید: "پس ما را از دست این فرصت را به درک خودمان را بهتر است به عنوان یک کشور قادر به آمدن هم به عنوان یک متحد قوی تر است."

1918 آنفلوآنزای اسپانیایی آمار عمدتا جوان

قبلی لحظات از دست دادن بزرگ در تاریخ ایالات متحده بدستآمده مختلف واکنش های.

جنگ داخلی که در زمان 750,000 زندگی بین 1861 و 1865 در پایان برده داری در آورده و اساسی در شکل دهی مجدد یک ملت بود که در خطر imploding تحت آن تفاوت است.

در سال 1918 ملت به حال مردم کمتر و نبود ارتباط با فن آوری آن را به عنوان امروز است. که به معنی ویرانگر اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در زمان عوارض آن شهر توسط شهر با برخی از درد و رنج تا حد زیادی و دیگران کمتر. بیشتر چه, گیر افتاد, عمومی توجه داشت ماهیت مخوف از این بیماری می گوید: John M. بری "نویسنده بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ است."

"نبود خیلی در مورد این اعداد به عنوان راه مردم در حال مرگ بودند و برخی در عرض 24 ساعت تبدیل به رنگ آبی تیره به دلیل کمبود اکسیژن و برخی از خونریزی از چشم و گوش و 28 که اوج سن مرگ" بری می گوید.

این درس بزرگ که از بیماری همه گیر است که ممکن است اعمال امروز ویرانگر موج دوم آنفلوآنزای اسپانیایی که آمار مرگ و میر پس از این کشور بازگشایی شد قبل از موعد مقرر اجازه می دهد این ویروس به گسترش بیشتر.

"اگر ما می تواند ما مرگ و میر به 60,000 خواهد بود که یک پیروزی اما این شامل نگه داشتن فعلی ما اقدامات به ممکن است," او می گوید.

جنگ جهانی دوم کشته شدن نزدیک به نیم میلیون آمریکایی اما چون نتیجه شد یک پیروزی بر فاشیسم کسانی که مرگ و میر بودند lionized می گوید مورخ Brinkley. نه تنها که اما ملت به عنوان یک کل reveled در آن جمعی حس موفقیت.

"این رویداد آنقدر پرهزینه در شرایط زندگی می کند اما آن را نیز افزایش داد به یک معنا از آمریکا استثنایی است و می-فراموش-ism," او می گوید.

در واقع بسیار شبیه به وحشت از آنفولانزای اسپانیایی و جنگ جهانی اول به دنبال خروش '20s یک دوره مالی رفاه و فرهنگی رنسانس پس از جنگ جهانی دوم سال مشخص شد هر دو نوزاد و رونق اقتصادی است که بازیگران و کسانی که درگذشت به عنوان قهرمانان که کمک راهنما در زمان بهتر است.

در حالی که تا کنون COVID-19 است "کشیده و پشت پرده از اونس و نشان داد یک ملت unready برای بحران پزشکی" Brinkley امیدوار است که منجر به مرگ نمی شود بیهوده و به جای خواهد آورد در مورد re-تعهد به دقت علمی و ملی آمادگی برای آینده بیماری های همه گیر.

جنگ ویتنام به احتمال زیاد ارائه استارک به عنوان مثال هنگامی که تعداد زیادی از آمریکایی ها برای درگذشت یک علت است که نه پیروزی به عنوان ایالات متحده از ویتنام تنها به اجازه رژیم کمونیستی آن را به حال شده است مبارزه در هزینه های بزرگ را به اتهام.

جنگ به طول انجامید که از سال 1964 تا 1975 بود قابل توجه نقطه عطف در دادگاه افکار عمومی. آن اتفاق افتاد که فردا لنگر Walter Cronkite گفت: در سال 1968 پخش و معتقد است که جنگ بود و در بهترین حالت یک "بن بست." هفته بعد رئیس جمهور لیندون جانسون احساس او از دست حمایت عمومی و کاهش یافته است به دنبال انتخاب مجدد.

مورخ لارنس امیدوار است که ما coronavirus تراژدی پژواک ویتنام جنگ "به این معنا که آن را می تواند تولید یک بحث شدید در مورد نقش دولت در زندگی ما چیزی است که من حس انتخابات ریاست جمهوری آینده بحث خواهد داد."

COVID-19 به تغییر ما در یک "عمیق راه'

وقتی که می آید به شوک به ملی سیستم عصبی رویدادهای چند خشکیده بیش از 9/11 که بسیار شبیه COVID-19 به حال خود بزرگترین اثر در شهر نیویورک است.

اما همه گیر "در حال حاضر است و ادامه خواهد داد به ما تاثیر می گذارد در یک راه برای یک دوره بسیار طولانی از زمان به دلیل مقیاس از مرگ و میر و اقتصادی تاثیر می گوید:" یوسف Margulies, استاد, در کرنل دانشکده حقوق و نویسنده کتاب "چه چیزی تغییر کرده که همه چیز را تغییر: 9/11 و ساخت هویت ملی است."

Margulies می گوید که در حالی که 9/11 "به قدرتمند احساس از قتل عام در حال سقوط از آسمان ابری-رایگان صبح روز سه شنبه" راه COVID-19 باز شدن به تدریج و در سراسر کشور به معنی "ما هنوز شروع به مرتب کردن این بدان معنی است که برای همه ما ممکن است زمان."

در برخی از راه, یک نفر می تواند استدلال می کنند که تعداد دقیق کشته شدگان در فاجعه مهم نیست که به سادگی به دلیل غیر منتظره از دست دادن حتی یک زندگی آمریکایی می تواند همان تاثیر را به عنوان عبور از هزاران. در نظر گرفتن شوک که جاروب ملت پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون که سه نفر کشته شدند.

در عوض آنچه که از اهمیت پارامونت در پی هر رویداد مرگبار است که به سادگی یک احساس از دست دادن و غم و اندوه می گوید: Kari واتکینز, مدیر اجرایی, Oklahoma City, National Memorial & Museum.

"این ویروس مدرن روز حمله تروریستی بر ما تمام است و بنابراین اگر من از دست پدر من یا دوستان به 9/11 یا شهر اوکلاهما یا COVID-19 ضرر همان" واتکینز می گوید. "قربانی همان است."

بیست و پنج سال پیش در آوریل 19, بمب قرار داده شده در یک کامیون توسط تیموتی مک وی پاره پاره از طریق یک ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما به قتل 128. مرده شامل کودکان در یک مرکز مراقبت روزانه. یک ملت reeled داخلی تروریسم در مرکز صحنه و ساختمان های دولتی پیچیده شد و در محافظ monoliths.

واتکینز شده است برنامه ریزی یک رویداد یاد روز یکشنبه یک مجموعه شامل مقامات و قربانیان به طور یکسان. به دلیل شیوع آن خواهد شد کاهش و livestreamed.

با این وجود او می گوید: هیچ درآوریم ماموریت پشت مارک تاریک که بعد در سال 1995.

"هر زمان که ما از طریق این تراژدی ملی مردم را به فرصتی برای بازسازی زندگی خود و حرکت رو به جلو" واتکینز می گوید. "بنابراین بسیاری از در حال مرگ هستند اما ما باید به بهترین از بدترین. ما ممکن است کودک مراحل را با هم و شاید وجود خواهد داشت اشتباهات در هر دو طرف سیاسی راهرو. اما ما همه باید با هم کار در حال حاضر برای آمریکا است."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacavatinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن