هوا هنرهای سیرک و بازیگران تربیت بدنی را به سیرک از خانه های خود را به شما

پرواز بالا و بدون ترس در مقابل تماشاگران وحشت زده است چه سیرک است همه چیز در مورد ، پس چه اتفاقی می افتد زمانی

توسط ABESTANEWS در 24 اردیبهشت 1399

پرواز بالا و بدون ترس در مقابل تماشاگران وحشت زده است چه سیرک است همه چیز در مورد ، پس چه اتفاقی می افتد زمانی که خود را نشان می دهد پایه است, پس به صحبت می کنند توسط COVID-19? روز شنبه, دو دیرین شیکاگو هنرهای سیرک آموزش و عملکرد مراکز نشان می دهد که چگونه آنها به اقتباس هنر خود را به صورت طبیعی جدید که در آن همه ما احساس می کنیم در حال کار بدون net.

هوا هنرهای سیرک ارائه می دهد پناهگاه در محل! جلد 4که در آن آرایه از هر جا گزیننده هنرمندان—برخی از هوا گروه از خارج از شهر به انجام زندگی می کنند از خانه های خود را برای یک "زوم-فعال سیرک نشان می دهد"—همانطور که از عنوان پیداست چهارم چنین آنلاین ارائه هوا را تولید کرده است پس از خاموش کردن. و بازیگران ورزشگاه تبدیل کرده است برنامه ریزی شده خود را زنده نشان می دهد به صورت سالانه خود را در بهار جوانی سیرک به جداتمرین آنلاین و ثبت شده توسط 28 کشور عضو گروه از خانه های خود و سپس ویرایش به جریان ویدئو.

برای Shayna سوانسون که تاسیس هوا در سال 2005 مجازی این نشان می دهد که جالب پس زمینه. بعد از یک مدت طولانی و گران روند در بالاترین نقطهء کشتی در خانه—یک کلیسا سابق در لوگان مربع که سقف بالا ایده آل برای طناب بند بازی و هوایی دیگر هنر—در نهایت با دریافت این آرزو هنرهای نمایشی محل مجوز یا PAV از شهرستان. و سپس coronavirus وارد شده است.

"زمان کمی خشن می گوید:" سوانسون. "ما کار می کرد برای یک مدت زمان طولانی و این واقعا گران بود و ما نشان دهد و آن را بیش از. آن چنان دیوانه. شما می دانید ما می تواند بدست نمی آن و نگه داشتن را نشان می دهد برای تحت یک صد نفر برای اهدا مناسب است ؟ و در حال حاضر ما در مورد چه چیزهایی شبیه خواهد شد به عنوان آنها شروع به باز کردن back up— "شما قادر خواهید بود به تجمعات با 50 نفر'—من فکر می کنم ما می تواند فقط انجام داده است.'"

پناهگاهمتقابل بین پانک کاباره و سیرک شده است به یک جزء اصلی نمایشگاه با بالاترین نقطهء کشتی در حالی که برای پس گرفتن نشان می دهد آنلاین ساخته شده حس به سوانسون. اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد یک منحنی یادگیری. "ما نمی تکنولوژیکی مردم واقعا با طبیعت است. ما بسیار لامسه. ما زمان ما صرف آموزش بدن ما برای انجام سخت چیزهایی که ما لازم نیست به صرف زمان زیادی را بر روی کامپیوتر. ما قرار داده ایم در بیشتر زمان tech تمرین این نمایش از ما انجام تمرین به طور منظم, نشان می دهد," او می گوید.

هدف این است که برای تمام اقشار به بیرون رفتن زنده در زمان واقعی است. تنها استثنا سوانسون یادداشت خواهد بود اگر بد آب و هوا مانع یک زندگی آزاد از عمل اتفاق می افتد. و او واقعا به معاون کشیش بخش جلوتر از زمان. "من در واقع نمی دانند که مردم چه می خواهند را انجام دهد تا نشان دهد اتفاق می افتد. من نمی بپرسید آنها را به من ارسال آنچه که آنها در حال رفتن به انجام از قبل. من می خواهم به شگفت زده می شود. من چیدن مردم من می دانم که کیفیت کار من اعتماد چه خروجی خواهد بود." و اگر حاضر نشان می دهد در دسترس است در اهدای اساس سوانسون می گوید هوا ساخته شده است به اندازه کافی برای پرداخت نوازندگان همان رای آنها را به صورت زنده نشان می دهد.

برای 25 ساله بازیگران ورزشگاه مستقر در اوانستون را Noyes فرهنگی مرکز هنرهای رفتن آنلاین یک راه برای جشن گرفتن دستاوردهای خود را جوانان گروه. اما تمرکز جدا شده تغییر پس از خاموش شدن اتفاق افتاده است. مدیر Kasey فاستر می گوید: "ایده اصلی این بود برای نشان دادن چقدر بودن در دستگاه های ما می تواند به دور از جهان در مقابل ما یا جهان اطراف ما." البته او یک گروه از مدرسه راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان که بیشتر افسار از همیشه به صفحه نمایش خود را برای یادگیری آنلاین.

نشان می دهد شامل تک گویی در مورد انزوا و همچنین به عنوان یک تنوع از سیرک عمل می کند. از ضرورت بسیاری از این اعمال تا به حال به تغییر از هوایی هنر به مهارت های دیگر مانند بند بازی دستکاری و یا یک چرخه. فاستر یادداشت "من گفتن این بازیگران است که 99 درصد از جمعیت نمی دانید که چگونه به انجام هر یک از چیزهایی که شما می دانید که چگونه به انجام این کار با بدن خود را."

بازیگران ورزشگاه موسس و مدیر هنری سیلویا هرناندز-DiStasi نیز مشغول به کار با جوانان گروه در نشان می دهد. او می گوید: "من باید به شما بگویم من یک فن بزرگ از تماشای چیزهای حاضر و تمرین آنلاین و خیره در روی صفحه نمایش در تمام طول روز." اما او و پرورش هم توجه داشته باشید که آنها و گروه تکیه به "glitchiness" کار با زوم و اجتناب ناپذیر زمان تاخیر و مشکلات فنی که آمده است همراه با آن است.

می گوید هرناندز-DiStasi "من فکر می کنم که چه چیزی هنر است در مورد خلاقیت و ساختن چیزهایی اتفاق می افتد و انعطاف پذیر بودن." او همچنین یادداشت "دستگاه سرگرم کننده است اما اصول دانستن چگونه به استفاده از بدن خود را چیزی است که می شود استفاده بیش از به خاطر بچه ها بسیار مشتاق به پرواز را از طریق هوا است که چه کسی می خواهد به انجام است."

پرورش اشاره می کند که همه مواد جدا شده است سودا هر چند دانش آموزان در, نشان می دهد, مانند دانش آموزان در همه جا هستند و ماتم از دست دادن از آداب و رسوم مانند فارغ التحصیلی و مدل و فقط قادر به دیدن دوستان خود را هر روز. او اشاره به یک مونولوگ توسط یکی از اعضای این گروه که "آغاز شده و با او خیلی عصبانی و نا امید. این همه وقت این همه سال او را در قرار داده و در تلاش به بهترین او می تواند و می آید به هیچ چیز فقط یک قطعه کوچک کاغذ را در ایمیل و یا چیزی. اما پس از آن در نیمه راه از طریق او متوجه می شود که این فقط یک توهم است و ما می توانیم کار به عنوان سخت به عنوان ما می خواهیم, اما آن را هرگز انجام آنچه که ما فکر می کنم. آن را فقط فوق العاده ذن."

هر دو هوا و بازیگران ورزشگاه در حال ارائه آنلاین سیرک هنر کلاس در طول خاموش کردن نیز هست و هر دو گروه می گویند که حتی هنگامی که آنها می توانید به آموزش و اجرای زنده و آنلاین قطعات باقی خواهد ماند. سوانسون می گوید که یکی از مزایای مجازی محراب نشان می دهد که "ما می توانیم نوازندگان از سراسر جهان داریم." هر دو او و هرناندز-DiStasi همچنین توجه داشته باشید که رفتن آنلاین وصل آنها را با گذشته اعضای گروه خود.

و با رفتن آنلاین هوا و بازیگران تربیت بدنی حفظ شبح نور برای سیرک هنر سوختن تا زمانی که آنها می توانید تمام دیدار دوباره تحت ابریشم و trapezes. می گوید هرناندز-DiStasi "اگر هنر می رود و همه چیز می رود. پس از آن واقعا مهم است که به نگه داشتن آن رفتن و حمایت از آن است. آن است که واقعا چیزی است که مردم از طریق این زمان." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن