Aldermen قدرت از طریق Lightfoot اضطراری حرکت

در مه 11, شهردار لری Lightfoot اعلام کرد که شهر گسترش یافته بود COVID-19 تست, باز, شش تست جدید سایت. این شهر

توسط ABESTANEWS در 2 خرداد 1399

در مه 11, شهردار لری Lightfoot اعلام کرد که شهر گسترش یافته بود COVID-19 تست, باز, شش تست جدید سایت. این شهر به انتخاب سایت "مبتنی بر جامعه تست نیاز دارد."

جنوبی-سمت alderman دیوید مور می خواهد بداند که: چگونه این شهرستان شناسایی نیاز دارد ؟

"من نمی فهمم چرا [تست] نبود در آبرن-گرشام" که خود را در 17 بخش را پوشش می دهد و آن اتحاد میان بیشترین تعداد گزارش COVID-19 موارد مور گفت.

به همین دلیل او با ارسال نامه ای به شهردار پرسیدن چه معیارهای برای انتخاب تست سایت.

مور است که نه تنها در به دنبال پاسخ. دیگر aldermen شده اند تقاضاهای مصرانه برای بیشتر همه گیر-پاسخ اطلاعات از دولت پس از مارس تا زمانی که به من گزارش شده که قبلا شهردار Lightfoot اخراج اضطراری فرمان اجرایی که به دولت فراگیر بودجه و تدارکات قدرت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به زودی پس از شهردار تصمیم گرفت که در شورای شهر تصویب خود را گسترش قدرت.

در ماه آوریل دولت منتشر شده پیش نویس پیشنهادی اورژانس قدرت فرمان (EPO). آن را شامل بسیاری از همان قدرت اعطا شده توسط شهردار مارس منظور اجرایی اما آن اضافه شده یک زن و شوهر از whoppers: آن گسترده ارائه کمک های مالی به محاصره concessionaires در اهار و میدوی فرودگاه. و آن را اجازه دهید شهرستان پیمانکاران دور زدن سخت آشکار در مورد روابط شهر و دیگر مقامات اقتصادی تضاد منافع است.

دولت کاهش یافته و این دو از اقدامات نهایی فرمان که شورای شهر به تصویب رسید با یک 29-21 رای در مارس 24 جلسه ویدئو کنفرانس. (اگر چه آن را احیا فرودگاه امداد در یک فرمان جداگانه پیشنهاد که به تصویب شورای شهر در مارس 20.)

شهردار را سخت فشار برای دریافت اپو تایید چپ برخی از aldermen ناراضی با دولت در حال انجام اقداماتی است که آنها احساس می کنند که باید بگویم.

Aldermen را ناکامی آشکار در شورای کمیته بودجه در جلسه سه روز قبل از EPO به تصویب کامل شورای. از این کمیته اعضای 34, 33 حاضر بودند و نه بیشتر noncommittee aldermen گرفت. کمیته ملاقات به در نظر گرفتن تنها یک دستور کار مورد: شهردار EPO. بحث رفت و برای تقریبا چهار ساعت.

Aldermen جنگیدند پیشنهاد اپو بیش از دو موضوع اصلی. یکی بود تصاحب قدرت: این اپو اجازه می دهد تا دولت صرف میلیون ها دلار بدون معمول تصویب شورای اسلامی.

"به عنوان یک شورای, من معتقدم که ما باید توانایی مناسب کسانی که دلار—و [آن را] نمی توان صرفا با یک تصمیم گیری اجرایی" گفت: 28th بخش alderman Jason اروین توضیح داد "نه" رای در EPO در جلسه شورای.

موضوع دیگری که aldermen احساس اپو باید آدرس: نژادی و حقوق صاحبان سهام.

برخی از aldermen باید گفت که این دولت همه گیر-هزینه های مربوط به تاریخ در نظر تجهیزات و خدمات و استخدام اقلیت پیمانکاران—را نادیده گرفته و سیاه و قهوه ای جوامع که COVID-19 ضربه سخت.

"من فکر می کنم [هزینه] باید که در آن آنها مورد نیاز بیشتر: در جامعه" 37 بخش alderman اما دستگیره گفت: بودجه کمیته است.

در حالی که EPO می دهد شهردار قدرت را به میلیون دلار قرارداد aldermen می خواستم تضمین می کند که اقلیت فروشندگان خواهد دریافت آن قرارداد.

مور گفت: او می خواست آن را تضمین جلو. در غیر این صورت او گفت: هنگامی که وجود دارد "این فشار به انجام همه چیز را در عجله" این شهر را بیشتر به احتمال زیاد به جایزه قرارداد را به هر کس که می توانید آن را soonest—مشرف به اقلیت و فروشندگان محلی.

مور یکی از 19 aldermen که امضا مارس 20 نامه به شهردار ارائه هفت اصلاحات به پیش نویس EPO. یکی از اصلاحات گفت که "اولویت باید اعطا شده به زنان و اقلیت های کسب و کار (W/MBEs)" در اعطای pandemic مربوط به قرارداد "یا در زیر $500,000 در ارزش است."

تا به حال دولت در آغوش پیشنهاد حدود W/MBE پیمانکاری مور گفت: "مطلقا" را به حمایت از EPO. در وجود خود "نه" رای مور گفت: "ارتباط بوده است" با Lightfoot دولت.

Alderman بایرون Sigcho-لوپز از 25 بند—که او نیز رای دادند هیچ در EPO—تا به حال مخالف را تجربه کنند.

"آنچه که من را دیده اند کمتر و کمتر ارتباطی با aldermen"و "حتی کمتر ارتباطی با aldermen که مخالفت با" شهردار Sigcho-لوپز در مصاحبه ای گفت:.

وقتی که می آید به "اورژانس قدرت فرمان و یا بحث در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است . . . ما باید عمده مکالمات" Sigcho-لوپز گفت: "اما "وجود دارد به ندرت هر گونه گفت و گو است."

دیگر aldermen اما باید ستایش دولت برای تمایل خود را برای گرفتن بازخورد در طول بیماری همه گیر.

صحبت از پیشنهاد EPO در آوریل بودجه کمیته, جلسه, 42nd بخش alderman برندان رایلی گفت: "اصلی پیشنهاد شد و من فکر کردم که یک نفس بیش از حد." رایلی گفت: EPO در شکل اصلی خود را مجبور aldermen "به تماشای این دولت در تعامل یک طرفه تصمیم گیری است."

پس از این شورا مطرح شده "نگرانی های مشروع," شهردار ظاهرا "وارد در همان نتيجه" رایلی گفت.

"من خوشحالم که ما یک شهردار است که طول می کشد زمان به گوش دادن" ریلی اضافه شده است.

به طوری که در آن است ؟ یک شهرداری دولت که پذیرای انتقادات و پیشنهادات است و—به عنوان 32nd بخش alderman اسکات Waguespack گفت:—"پاسخگو به aldermen"? یا یک شهردار توسط چه کسی aldermanic ورودی است که به طور معمول "بدخیم نادیده گرفته و رد کرد" با توجه به 35 بخش alderman کارلوس رامیرز-رزا?

وقتی که می آید به شهردار "روابط کمیته رؤسای متفاوت هستند" گفت: Sigcho-لوپز. (Waguespack سر یک کمیته در حالی که Reilly است رئیس شورای pro tem.) کسانی که aldermen او معتقد است که در حال "به طور طبیعی و ارگانیک در گفتگو با دولت" بر اساس مداوم.

"چه در مورد دیگر aldermen که صندلی از کمیته ها?" Sigcho-لوپز پرسید. "ما به نمایندگی از جوامع هستند که عمیقا تحت تاثیر این بحران است. و ما را دیده اند که همان سطح از گفت و گو و تعهد" از دفتر شهردار.

اما در آنچه که او می بیند به عنوان یک توسعه مطلوب Sigcho-لوپز به عنوان یکی از ده عضو جدید بدن:: COVID-19 بودجه و قراردادی پاسخ کار گروهی.

کار گروه معرفی شده در مارس توسط کمیته بودجه صندلی پت Dowell از 3 بخش بود یک امتیاز به aldermen به دنبال حداقل اندکی موشکافی بیش از همه گیر پاسخ صرف.

گروه کار آغاز شده است به طور منظم ملاقات اجازه aldermen کوره شهردار بودجه و سلامت عمومی کارکنان در مورد دولت هفتگی بودجه و قراردادی گزارش فعالیت های همه گیر در هزینه.

تا کنون Sigcho-لوپز گفت: کار گروه "درخواست شده است برای اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر در این قرارداد" اعطا شده توسط دولت برای انجام اقدامات "به مطمئن شوید که ما در تخصیص منابع به صورت عادلانه و به اندازه کافی."

او هشدار داد هر چند که این گروه از هیچ قدرت; آن را فقط می توانید سوال بپرسید و توصیه به Lightfoot دولت.

شهردار EPO است به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن در آخرین. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن