پس از آزمایش منفی COVID-19 نقش در مرگ بینبریج پلیس نامشخص

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 2:09 PM EDT Jul 10, 2020سه ماه بعد از آن هنوز معلوم نیست چه نقشی COVID-19 با

توسط ABESTANEWS در 21 تیر 1399

سه ماه بعد از آن هنوز معلوم نیست چه نقشی COVID-19 بازی در مرگ باین بریدج ایسلند افسر پلیس Kurt Enget.

زمانی که Enget مرگ اعلام شد در ماه آوریل مسئولان شهرستان گفت: Enget شده بود برای درمان علائم شبیه به COVID-19. یک سواب بینی تست های انجام شده در آن زمان در برمرتون را Harrison مرکز پزشکی تغییر نام داد و در حال حاضر به سنت مایکل مرکز پزشکی آمد منفی و پیگیری بافت تست انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز آمد منفی در دوشنبه Kitsap County پزشکی قانونی جف والیس گفت.

هنوز هم هر چند والیس توضیح داده شده به, Kitsap Sun فنی Enget مرگ است که سازگار با دیگر COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان گفت: تماس با یک افسر "در غیر این صورت سالم 49 ساله."

"این امکان وجود دارد که (COVID-19) هنوز هم ممکن است درگیر شده اند اما ما نمی توانیم به یک راه بستن حلقه در حال حاضر" والیس گفت: با توجه به عدم قطعیت است که هنوز هم در اطراف آنچه که شناخته شده است در مورد اینکه چگونه این ویروس کار می کند و هنگامی که آن را می تواند تشخیص داده شود.

بدون یک مقام تشخیص COVID-19 نقش در Enget مرگ نامشخص است: "این فقط یکی از کسانی است که ما لازم نیست که هر چیزی روشن برش" والیس گفت.

در حال حاضر مرگ و تحقیقات تا حد زیادی تکمیل شده مگر اینکه اطلاعات جدید می آید به نور ،

"اگر ما می تواند نشان دهد که در آن وجود دارد تماس با کسی COVID مثبت قبل از او در بیمارستان بستری شده است که چیزی است که ما می تواند نگاه و به طور بالقوه, نزدیک است که, حلقه, اما در حال حاضر علت مرگ است که از طریق یک دسته از اصطلاحات پزشکی ذکر شده به عنوان یک پاسخ ایمنی" او گفت:.

"ما همه می خواهم به می دانم اما ما خیلی دنبال همه راه ما در حال حاضر در دسترس برای اطمینان می دانم."

بیشتر: بینبریج افسر می میرد و پس از نشان دادن علائم شبیه به COVID-19

بیشتر: دوستان به یاد داشته باشید 'رجعت افسر' کورت Enget, Bainbridge پلیس که درگذشت ناگهانی

در اعلام Enget مرگ, شهرستان, مدیر, Morgan اسمیت گفت که او در بیمارستان بستری شده بود در مارس 5 و وضعیت خود را به حال کاهش یافته است به سرعت قبل از مرگ او پنج روز بعد. شهر توصیف Enget به عنوان بخش اول خط of duty مرگ است. آخرین روز خود را در انجام وظیفه شد مارس 27.

"متاسفانه افسر Enget وضعیت بدتر شده به سرعت در حال" اسمیت گفت: در مارس 10 کنفرانس خبری. "آن چیزی است که در حالی که او بیمار شده بود در حالی که خود بستری شدن در بیمارستان و وخامت رخ داده است بسیار به سرعت."

Enget این بینبریج وزارت K9 افسر تا به حال مشغول به کار در این جزیره پس از 2015 و جنوب, Kitsap, resident.

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de