پس از کمک به امداد رسانی در سراسر جهان, Kitsap, غیر انتفاعی اعزام در حیاط خلوت خود

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 6:27 PM EDT May 10, 2020زمانی که فاجعه اعتصاب Empact غربی است که در آماده است

توسط ABESTANEWS در 24 فروردین 1399

زمانی که فاجعه اعتصاب Empact غربی است که در آماده است.

داوطلب سپاه مستقر به باهاما پس از طوفان ایجاد اغتشاش و مرج در این کشور جزیره ای در سال گذشته است. قبلا آنها ارائه کرده ایم امداد رسانی پس زلزله در هائیتی یک سونامی در ژاپن و یک گردباد فیلیپین. آنها چراغ های جستجو و نجات ماموریت برای بازماندگان طوفان همراه ایالت متحده سواحل جنوبی و کمک در طول 2014 Oso لغزش.

اما به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان Kitsap غیر انتفاعی مستقر شده در یک نوع متفاوت از ماموریت: پاسخ به یک بحران بهداشتی در حیاط خلوت خود را.

"این کاملا متفاوت برای ما: مردم ما در حال خدمت هستند و نه غریبه به ما گفت:" جیک Gillanders سازمان مدیر. "این خانواده های ما و پزشکان ما و ما پدر و مادر نیاز به این خدمات بیش از حد."

بر خلاف حاد طبیعی فاجعه همه گیر است افراشتند در زمان واقعی تأثیر تقریبا هر جامعه در سراسر کشور در یک بار. وجود دارد بدون جستجو از طریق قلوه سنگ و یا نجات مردم از پشت بام ها اما در شرایط اضطراری که با شیوع می تواند فقط به عنوان وخیم.

به عنوان ویروس به طرح میتوانست تقریبا در هر جنبه از زندگی Empact غربی است که در حال حاضر ارائه کمک در هر کجا که مورد نیاز آن از ارائه مواد غذایی به ردیابی کردن تجهیزات حفاظتی.

"ما واقعا درگیر هر بخشی از سازمان ما" Gillanders گفت. "ما گرفته ام همه چیز را ما می توانیم به تلاش و حمایت از جامعه در این زمان است."

در هفته های اخیر خدمه به شدت برای پیدا کردن و توزیع دنده محافظ به جامعه ارائه دهندگان خدمات سلامت مانند پزشکان خانواده و متوسط کلینیک بهداشت که دارای اولویت پایین تر از بیمارستان ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت برای تجهیزات.

عملکرد به عنوان "مرد متوسط" محلی برای ارائه دهندگان خدمات سلامت سازمان در حال حاضر توزیع بیش از 600 N95 ماسک 75 Tyvek coveralls و متعدد فولاد به عنوان ماسک از جمعه.

Gillanders می گوید که تلاش های کمک به حفظ فشار اتاق های اورژانس و بیمارستان ها با تضمین سلامت جامعه کارگران را می توانید در ادامه انجام کار خود را با خیال راحت.

"ما می خواهیم به انجام نقش ما به مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن به عنوان بسیاری از این افراد به عنوان سالم به عنوان ممکن است," او گفت:. "این یک راه برای ما برای نگه داشتن کسانی که در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران را تا و در حال اجرا است."

در این هفته سازمان نیز فرستاده کادر پزشکی و پرسنل تدارکات برای کمک به راه اندازی یک درایو جدید از طریق تست سایت های ایجاد شده توسط Kitsap County را emergency response team.

تاسیس در سال 2010 Empact غربی تقریبا به طور کامل متکی بر یک کادر از داوطلبان بسیاری از آنها (اما نه همه) کار به عنوان امدادگران آتش نشانان پزشکان و پرستاران. Gillanders خود افسر پزشکی برای پولسبو آتش نشانی.

برای پیوستن به اعضای باید تحت گسترده ای در نیم سال برنامه های آموزشی است که آنها آماده در چیزهایی مانند K9 جستجو و نجات طناب نجات و فاجعه پزشکی تریاژ. برخی از آنها در حال حاضر داوطلب پس از تغییرات در اتاق اورژانس و یا روز در ایستگاه های آتش نشانی.

این سازمان نیز گرفته شده در سطح پایین تر داوطلبان برای کمک به مشاغل دیگر از جمله تحویل مواد غذایی کمک در مواد غذایی بانک رفاه و انجام بررسی بر روی ساکنان که بیشتر در معرض COVID-19. هفته گذشته سازمان دریافت کمک مالی از بینبریج جامعه بنیاد به خرید مواد غذایی برای افرادی که مواد غذایی نا امن.

برای تعطیلات آخر هفته گذشته سه سازمان اتحاد میزبانی داوطلب آموزش به مردم یاد می دهد چگونه به نگه داشتن یک فاصله محافظت از خود و جلوگیری از گسترش این ویروس هنگامی که رها کردن مواد غذایی و یا چک کردن ساکنان مسن.

اولیویا هفته یک ER, پرستار که گذار به نظامی شده است با Empact غربی به مدت دو سال. در حالی که رهبری یک داوطلب آموزش در مارس 4, هفته می گوید آن را یک "مشکل تعادل" برای کسانی که به دنبال کمک کند اما نمی خواهید به گسترش این ویروس به دیگران است.

آن را می سازد این اورژانس به مراتب متفاوت تر از هر دیگر که در آن هفته اعزام شده است.

"بخش عجیب و غریب است که آن را نه فقط در یک منطقه است که باید کمک کرد," او گفت:. "این همه. آن را در کل کشور و تمام جهان است."

ران, 58 و کیت Nunes, 52, حضور غیر انتفاعی آموزش برای داوطلبان در دروازه یاران کلیسا در ردموند. بازنشسته زن و شوهر می گویند آنها می خواستند به انجام کاری برای کمک به همسایگان خود و آنها را سالم و جوان به اندازه کافی به "نامزد نخست."

"من فکر می کنم همه ما یک وظیفه به شرکت اگر ما می توانیم" رون گفت. "این بخشی از بودن یک جامعه است."

که رایج احساسات در سراسر Kitsap در طول این بحران Gillanders گفت. اگر چه بسیاری از آنها انجام بخشی خود را برای کمک به سادگی با ماندن در خانه وجود دارد یک بخش از جمعیت است که مشتاق برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

"قطعا وجود دارد اشتها برای خدمت به این جامعه" او گفت:.

اگر شما می خواهم به داوطلب اهدای منابع و یا نیاز به غیر از کمک های اضطراری بازدید www.empactnorthwest.org/covid.html.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن