فعال زندانی بیش از نشانه های سیاسی ادعای پورت کلانتر, نقض حقوق خود را

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 3:22 PM EDT Jun 13, 2020یک فعال زندانی جولای 4 توسط Kitsap County sheriff نما

توسط ABESTANEWS در 25 خرداد 1399

یک فعال زندانی جولای 4 توسط Kitsap County sheriff نمایندگان چرا که او حاضر به حذف, در خانه, نشانه های سیاسی از یک پارک در بندر کینگستون است تحت پیگرد ادعا بندر و کلانتر دفتر خود را نقض حقوق آزادی بیان.

نشانه رابین خنجر Hordon, 72, از کینگستون با او به ارمغان آورد 2019 کینگستون چهارم جولای در جشن مایک والاس پارک ترویج صلح فمینیسم و حفاظت از محیط زیست. بزرگترین نشانه حدود 6 فوت در سراسر گفت: "حفاظت از دموکراسی رای" در یک طرف و "نجات زمین" از سوی دیگر است.

Hordon شناخته شده است برای نگه داشتن علائم در North Kitsap در کنار جاده ها و حوادث یک نوع از فعالیت او خواستار "عمران informationing" به معنای گسترش اطلاعات فرد-به-فرد از طریق دور زدن سنتی, اخبار رسانه ها و بحث برانگیز.

او همچنین شناخته شده برای bristling زمانی که دیگران سعی می کنند خود را نشانه و یا تقاضای او آنها را حذف کنید — چیزی که منجر به تماس با پلیس. Hordon گفت: به عنوان یک انگلند جدید او بیشتر مستقیم در شیوه ای خود را از معمولی Northwesterner. اما او گفت که او تلاش می کند به وجدان و مطمئن شوید که او را مسدود نمی کند مردم با نشانه هایی که می تواند معکوس شود.

"چرا شما شاش کردن مردم شما در حال تلاش برای متقاعد به آمدن به طرف شما?" او گفت:.

ممنوع 'همیشه' از پارک

پس از دستگیری Hordon ممنوع شد "برای همیشه" از پارک. وکیل او خواسته است برای قاضی فدرال در این مورد به سرعت سفارش Kitsap County Sheriff را به اعمال ممنوعیت به عنوان Hordon می خواهد به نشان دادن نشانه هایی در پارک در ماه آینده در چهارم جولای.

"به خصوص با توجه به وقایع اخیر ما پارک های عمومی باید باز باقی می ماند به بیان سیاسی و تظاهرات" وکیل جو Shaeffer نوشت: در اسناد دادگاه ظ روز شنبه. او با اشاره به اعتراضات است که گریبانگیر این کشور پس از جورج فلوید, سیاه مرده در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

متمم اول قانون اساسی متخصص با آزادی فروم موسسه در واشنگتن دی سی یک رایگان-گفتار گروه حمایت بررسی Hordon طرح دعوی در دادگاه واصل 18 مه در ایالات متحده دادگاه منطقه و گفت: Kitsap Sun او فکر می کند یک مورد وجود دارد که این پورت را نشانه حکومت ناقض قانون اساسی ایالات متحده.

"این است که رک و پوست کنده سازمان ملل متحد-آمریکا برای دستگیری کسی که به صورت مسالمت آمیز نمایش یک نشانه در یک سنتی انجمن عمومی" David L. هادسون جونیور نوشت: در یک ایمیل به Kitsap Sun.

دادستان توصیه نمایندگان

نمایندگان نوشت: در گزارش هایی که از آنها دریافت مشاوره حقوقی به دستگیری Hordon برای انسداد یک افسر پلیس از یک معاون دادستان بود که در دسترس از طریق تلفن در تعطیلات.

معاون اسکات ویلسون یک سخنگوی کلانتر, مراجعه کننده نظر به این شهرستان دادستانی که نشان دهنده کلانتر در پرونده های حقوقی.

دادستان چاد Enright کاهش یافته است به نظر گفت: این پرونده درگیر در انتظار دادخواهی اما گفت: "نمی دانم که اگر معاون دادستان که به توصیه نمایندگان درک Hordon شد در یک پارک عمومی.

چند پیام در سمت چپ از طریق ایمیل و تلفن با پورت مقامات بندر کمیسیون و خود را وکیل نمی شد و بلافاصله بازگشت.

اما در هفته گذشته در کمیسیون حذف شده و حکومت دادن به کارکنان اختیار برای تصمیم گیری آنچه که در آن نشانه هایی را می توان نوشته شده. نه به این دلیل آن را نقض متمم اول قانون اساسی اما "... به منظور ارائه بندر زمان کافی برای بررسی طرح دعوی در دادگاه و ادعای کاملا" با توجه به اسناد دادگاه.

هر چند گزارش ها از 4 جولای تا 2019 می گویند Hordon بزرگتر ثبت نام حدود 6 فوت — تا حدودی مسدود شده و یک پیاده رو در زمان وجود نداشت پرونده شکایت از افرادی که حضور داشتند به شنیدن یک گروه زندگی می کنند بازی کند. Hordon تا به حال نمایش داده شده نشانه های او را در این رویداد قبل و گفت: هر زمان نشانه گذشت بیش از مسير — هنگامی که او آن را تبدیل به نشان می دهد طرف دیگر -- او ساخته شده مطمئن شوید که او نمی بلوک کسی.

نشانه های دیگر برای کسب و کار شد تا

این حادثه زمانی آغاز شد که Harbormaster ریموند نجار گفت: با نزدیک شدن او Hordon مایل او را به حرکت نشانه. نجار که در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر گفت: Hordon سوگند در او و رد.

"من دستورالعمل های وابسته به چگونه من تعامل با او بود که در آن موقعیت خود را از نشانههاى او اين بود که چگونه او واکنش است که روز" نجار گفت: در مصاحبه رونوشت موجود در اسناد دادگاه.

هر چند نشانه های دیگر نمایش داده شد در آن روز کسانی که نشانه های ترویج کسب و کار و کسب اجازه از پورت مدیران.

نمایندگان نامیده می شدند و Hordon ادامه داد: برای امتناع خود را به حرکت نشانه — نمایندگان نوشت که او فریاد زد و آنها بوی الکل و توصیف او به عنوان "متخاصم." بندر تا به حال یک باغ آبجو در صورتی که فروش الکل. Hordon گفت: علاوه بر نمایش نشانههاى او با حضور به شنیدن این گروه مثل بقیه جمعیت.

"وجود دارد هیچ اتهام او در غیر این صورت نفرت انگیز برای هر کسی, اما او نمی خواست به گفته او نمی توانست نشانه ها در یک پارک عمومی" Shaeffer گفت: Kitsap Sun گفت: آزادی بیان در پارک های عمومی دارای یک ارجمند تاریخ: "این از سنت بزرگ هاید پارک سخنرانان گوشه ای در لندن تمام راه را به مایک والاس پارک در کینگستون."

حبس برای دو شب

پس از اینکه گفته نمایندگان که Hordon می تواند یک "مکالمه عادی" در مورد که در آن من می خواهم اجازه دهید او نقل مکان نشانه Hordon دوباره خودداری کرد و دستگیر شد. یک نفس آزمون توسط نمایندگان در بر داشت Hordon منفجر .075 زیر حد قانونی برای رانندگی در واشنگتن است.

"Hordon گفت: او ورزش اول خود را اصلاح حقوق و ما در اشتباه بودند" معاون نوشت.

Hordon را کت و شلوار می گوید او صرف یک شب در Kitsap County زندان پس از بازداشت. او وثیقه تعیین شد در $50,000 اما یک قاضی منتشر شده است.

Hordon دوباره دستگیر شد و حدود دو هفته بعد توسط نمایندگان پس از او دو بار به پارک رفت. او گفت که او رفت و به گرفتن عکس برای تهیه دفاع از خود. این پورت مخالفت این تجاوز را "برای همیشه" بان کی مون از پارک "عمومی مسمومیت" "اخلال در صلح" و "تهدید بندر کینگستون کارکنان."

"برای دومین بار در زندگی خود آقای Hordon صرف یک شب در زندان" Shaeffer نوشت. "تجربه ناخوشایند و آقای Hordon دچار اضطراب و پریشانی از تجربه است."

اتهامات را رد کرد

هر چند Hordon در اصل بازداشت برای انسداد یک افسر پلیس او را به اتهام در, Kitsap, دادگاه منطقه با سه فقره دوم-درجه جنایی تجاوز — یک مسئول زمانی که او حاضر به حذف آیات او و دو نفر دیگر هنگامی که او بازگشت به پارک. در ماه فوریه پس از Hordon دفاع وکلای مدافع استدلال کرد که حقوق خود را نقض کرده است دادستان را رد کرد اما اتهامات را در راه است که اجازه خواهد داد که دادستان به refile آنها.

Hordon گفت که او تحت پیگرد به دو دلیل: چون حق خود را به درخواست دولت برای نارضایتی نقض شد و برای اطمینان از حق آزادی بیان امن است.

"اگر جامعه ما نمی تواند حمایت های سیاسی و آزادی بیان در یک پارک عمومی و سپس جامعه ما, ما, دولت دچار مشکل است," او گفت:.

'این فعالیت های جنایی'

در علاوه بر این به وی از سوی مامورین اول خود را اصلاح حقوق نقض شده با دستگیری و زندانی کردن او Hordon مدعی خود را با توجه روند حقوق نقض شده چرا که او نمی تواند درخواست تجدید نظر به یک قاضی خود را "برای همیشه" بان کی مون از پارک. Hordon نوشته بود به Kitsap County Sheriff Gary Simpson درخواست که او نمی توان دستگیر هنگام رفتن به پارک اما سیمپسون خودداری کرد.

"من سفارش شما را متوقف و دست بردارد از این فعالیت های جنایی و یا شما خواهد بود موضوع را به بازداشت برای محکومیت تجاوز بر بندر کینگستون خواص" سیمپسون نوشت: به Hordon در ماه دسامبر با توجه به اسناد دادگاه.

"(Hordon) است و ادامه خواهد داد تا مانع از ورود که پارک عمومی, اجازه دهید به تنهایی از درگیر شدن در متمم اول قانون اساسی آزادی بیان فعالیت های که برای او ممنوع شد" Shaeffer نوشت: در اسناد دادگاه.

قبل از درگیری بیش از نشانه های

این نخستین بار نیست که پلیس نامیده شده است در مورد Hordon را نشانه.

در ژانویه سال 2011 صاحب خانه کافه در باین بریدج ایسلند به نام پلیس به Hordon حذف شده از نوار است. هر چند مالک شکایت نیست در مورد Hordon رفتار آن روز او به پلیس گفت روز قبل Hordon شده بود برگزاری خود نشانه نزدیکی رستوران. صاحب ادعا Hordon تا به حال زحمت خود را به مشتریان و Hordon شده بود بی ادب برای او به طوری که او می خواست به او لگد کردن.

در ابتدا Hordon خودداری کرد اما دو افسر وارد شد و دستور داد او را به ترک با توجه به گزارش های به دست آمده توسط Kitsap Sun طریق دولت پرونده های عمومی عمل می کنند.

در اکتبر 2013 باین بریدج ایسلند پلیس نامیده می شدند به گوشه ای از بزرگراه 305 و دبیرستان جاده پس از دریافت گزارش از یک حمله.

Hordon شده بود نمایش آیات او را در کنار جاده و یک زن که زندگی در نزدیکی اعتقاد آنها در اموال او نمی خواست آنها وجود دارد و در زمان یکی است.

گزارش پلیس می گویند Hordon دیدم او را علامت زد و به او به او را متوقف کند. او در زمان نگه دارید از پایان ثبت نام و در طول یک کشمکش بر اساس گزارش ثبت نام آمار در صورت.

Hordon گفت که او تا به حال یک حق وجود دارد و تا به حال نشانه های قبل از سرقت با توجه به گزارش.

زن گفت که او نمی خواست به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.

وقتی پرسیده شد که در مورد راه او در پاسخ به افرادی که سعی کرده اند به آیات او و یا او را به جلوگیری از نمایش او با اشاره به گرافیک های سفارشی در khezri نیوجرسی او پوشیده بود که گفت: "من اینجا هستم تا برای متمم اول قانون اساسی."

"شما نمی توانید من را نشانه, هیچ," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن