ویروسی بودجه گرفتن

سرانجام در مارس 9 شیکاگو سان-تایمز در سرمقاله این خط: "[شهردار لری] Lightfoot به حرکت مبالغ زیادی بین ادارات ب

توسط ABESTANEWS در 2 اردیبهشت 1399

سرانجام در مارس 9 شیکاگو سان-تایمز در سرمقاله این خط: "[شهردار لری] Lightfoot به حرکت مبالغ زیادی بین ادارات بدون تصویب شورای شهر تحت اجرایی قدرت اعطا شده به او در ماه گذشته."

که دعوت به این سوال: که مسلم Lightfoot چنین گسترده "قدرت اجرایی"?

او انجام داد.

در 17 مارس یک شهرداری مطبوعاتی تعیین کرده بود جدول:

"در طول این بی سابقه ای در برابر ما می توانیم با ادامه کسب و کار به طور معمول زمانی که سلامت و رفاه ما ساکنان و جوامع در معرض خطر" شهردار به نقل شد.

"شهردار Lightfoot را چند اضطراری عملیات اجرایی بیش از چند روز آینده اجازه می دهد تا برای تداوم دولت" انتشار خود ادامه داد. "این اقدامات افزایش خواهد یافت تدارکات قدرت . . . و اجازه می دهد برای شهرستان به مناسب پول از دولت فدرال برای پرداخت هزینه های متحمل شده در پاسخ به گسترش COVID-19."

آنچه انتشار نگفت: شهردار خواهد موضوع حکم است که اجازه دهید او repurpose پول در حال حاضر اختصاص داده شده توسط قانون در بودجه شهرستان است.

روز بعد, مارس 18 دفتر شهردار با صدور فرمان اجرایی شماره 2020-1.

جهت انجام تعدادی از چیزهایی مانند اجازه "لوازم اضطراری" قرارداد تا 1 میلیون دلار.

اما در قوی ترین حرکت نظم به شهردار بودجه مدیر قدرت به وصله پینه کردن بودجه شهر "را به عنوان مورد نیاز برای به حداکثر رساندن اثربخشی شهرستان پاسخ" به این بیماری همه گیر.

بودجه شهر است که از لحاظ فنی یک قانون است. به این ترتیب ممکن است بودجه تصویب شده و یا تغییر تنها توسط شورای شهر است. به طور معمول هر شهرداری حرکت به "انتقال و یا در غیر این صورت reallocate در حال حاضر اختصاص بودجه" را به عنوان فرمان اجرایی اجازه می دهد که نیاز به قبل از تصویب توسط شورای شهر است.

در واقع بودجه فرمان به تصویب شورا در سال گذشته متحده "به حدی است که هر فرمان, حل, قانون, منظور, و یا ارائه از شهرداری کد و یا بخشی از آن است در تعارض با مفاد این فرمان که مفاد این فرمان باید کنترل."

اما در حال حاضر شهردار را در کنترل.

نه تنها او می تواند تغییر بودجه در اراده او را ندارد به گفتن aldermen تا . . . خوب بعد.

است که بودجه مدیر باید گزارش بودجه تغییرات به شورای کمیته بودجه و عملیات دولت "را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" پس از این واقعیت است.

"من نمی OK که می گوید:" بودجه عضو کمیته Jason اروین از 28th, بخش, تنها alderman تماس برای این داستان که ابراز مخالفت.

در متن سفارش Lightfoot دولت توجیه outsized بودجه قدرت با استناد به یک بند در شهرداری ،

بخش 2-4-110 از کد تعیین شهردار به عنوان "مقام سابق هماهنگ کننده فعالیت ها در موارد اضطراری است." آن را نیز می گوید که شهردار به عنوان اورژانس هماهنگ کننده "باید تدوین ، . . اجرای طرح پیشگیری از چنین شرایط اضطراری تا آنجا که ممکن است و برای رفع آنها موثر است."

وقتی که می آید به این شهر نزدیک به 12 میلیارد دلار بودجه این کد نمی کند به صراحت به شهردار قدرت به نادیده گرفتن شورای شهر.

پس چرا آیا شهردار را از جمله گام جسورانه?

با توجه به سیاسی sage, کیر سیمپسون "شهردار می خواستم برای به دست آوردن حداکثر انعطاف پذیری برای رسیدگی به" بزرگ و همه گیر هزینه های مربوط مانند او می گوید: "مک کورمیک محل در حال تبدیل به یک بیمارستان است."

"شاید ما به بازپرداخت" توسط دولت فدرال سیمپسون می گوید. اما "شاید نه."

سیمپسون سابق شیکاگو alderman و دیرین استاد علوم سیاسی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو می گوید: این شهرستان به طور معمول شیفت بودجه در بودجه خود را چندین بار در هر سال—به عنوان درآمد و هزینه پیش بینی لب به لب در برابر واقعیت است.

"ما حرکت پول در هر سال از برخی از بخش به بخش های دیگر—و نسبتا مبلغ قابل توجهی از پول" سیمپسون می گوید. "و شورای شهر می کند و تصویب آن. به طوری که این روش استاندارد است." اما در طول همه گیر اضطراری "عمده کمبود و یا عمده هزینه" ممکن است این معنی است که شهردار نمی توانید صبر کنید برای شورای تصویب.

اما نیاز به یک زیرک همه گیر پاسخ نمی توجیه انجماد خارج از شورای شهر می گوید: رالف Martire که سران شیکاگو مستقر در مرکز مالیاتی و بودجه پاسخگویی.

در حالی که Chicagoans باید "می خواهم [خود] اجرایی برای بیشتر قدرت در طول دوران این دیدار غیر منتظره نیاز" Martire می گوید: "من فکر می کنم آن را بهتر است برای شهردار باید به شورای شهر"—و بدست قانون جادوها است که دقیقا چقدر پول شهردار می تواند تغییر و که در آن.

برای مثال Martire می گوید شهردار با حکم اجرایی می تواند خود را محدود به "مدت زمان فرماندار وضعیت اضطراری اعلام کرد . . . و یا محدود کردن مقدار از پول حتی با درصد, است که می تواند نقل مکان کرد و در سراسر خط بودجه اقلام است."

حتی در مواقع اضطراری Martire می گوید: "این منطقی است. که در واقع خوب دولت است."

به جای شهردار خودخواسته اضطراری بودجه قدرت هیچ دلار محدود و نامحدود غروب آفتاب: منظور متحده است که آن را از درجه اعتبار ساقط می شود تنها زمانی که عمومی کمیسیون بهداشت و درمان آلیسون Arwady "باعث می شود نوشته شده است تعیین که تهدیدی برای بهداشت عمومی مطرح شده توسط اورژانس است [کافی] کاهش یافته است."

پس شهردار بود قدرت گرفتن قانونی است ؟

"من رک و پوست کنده می خواهم برای دیدن هر نظر حقوقی است که پشتیبانی از به او اقتدار" Martire می گوید.

رسیده از طریق e-mail یک سخنگوی این شهر قانون اداره گفت: "ما اعتقاد داریم که بودجه اجازه می افتد در کل دامنه قدرت اعطا شهردار به عنوان هماهنگ کننده اضطراری فعالیت های زیر بخش 2-4-110." وقتی پرسیده شد که برای یک کپی از پیدا کردن این سخنگو گفت: "این قانون وزارت نیومد رسمی نظر است."

جنبه های قانونی می گوید UIC کیر سیمپسون ممکن است دوباره به نیش شهردار.

"به نظر می رسد محتاطانه به شورای شهر به صراحت رای برای تایید به منظور اجرایی می گوید:" سیمپسون—به طوری که از تغییرات بودجه "نیست در دادگاه به چالش کشیده در زمان بعد با هر کس ممکن است ناراضی در مورد آنها."

صحبت از مبارک: چگونه aldermen احساس در مورد شهردار اجرایی ،

هنگامی که خواست برای نام aldermen که ورودی دولت به دنبال و چگونه آنها واکنش نشان داد—دفتر شهردار جواب نداد. و اکثر aldermen تماس برای این داستان پاسخ نمی. اما کسانی که نشان داد آنها نمی مخالفت با شهردار حرکت می کند.

پاسخ از بودجه کمیته, اعضای نزدیک ترین چیز به مقاومت مواجه آمد از اروین.

تا کنون در طول همه گیر "ما باید نه از دست رفته در مجموع تداوم دولت" اروین می گوید. "ما قادر به صحبت می کنند; ما در یک نقطه که در آن ما می تواند ارتباط برقرار کند. پس هیچ نیازی نیست برای قوه مقننه نمی تواند درگیر در آن عادی تصویب تغییرات در تخصیص بودجه."

"توانایی reappropriate به نظر من می افتد خارج از خط اقتدار که اجرایی است" اروین می گوید.

اما اروین قصد ندارد به مسابقه منظور اجرایی—از آنجا که او می گوید: دولت هنوز حوصلگی پول و بودجه در اطراف.

"اگر چیزی اتفاق افتاده است وجود دارد هیچ چیز به اختلاف" او می گوید:—اما "اگر که اتفاق می افتد, پس از آن ما خواهد شد و مقابله با آن درآمده است."

قابل توجه تر promayor توجه داشته باشید که 38 بخش alderman نیک Sposato—چه کسی می گوید که در این "از جان گذشته, دیوانه بار" شهردار باید قادر به انتقال پول به سرعت برای همه گیر هزینه های بدون مشاوره aldermen.

"این بیش از حد دشوار است به فقط callin' همه تا در همه زمان ها" Sposato می گوید. "کسی باید نگاهی به گاو نر با شاخ."

به علاوه Sposato می گوید او "ایمان و اعتماد" در بودجه مدیر سوزی پارک و رئیس امور مالی Jennie هوانگ بنت—او به نام "راه, راه, راه دقیق تر از من وقتی که می آید به بودجه."

سوم بخش alderman پت Dowell صندلی از بودجه کمیته تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد شهردار فرمان اجرایی—که باعث این واکنش از یک سخنگوی پنجم بخش alderman لسلی Hairston: "اگر رئیس نمیخواهد به نظر سپس [Hairston] نمی خواهند به نظر هر دو."

یک سخنگوی 22nd بخش alderman مایک رودریگز گفت رودریگز "آشنا" با شهردار با حکم اجرایی.

کلید شورای بازیکن در مسائل مربوط به پول است 32nd بخش alderman اسکات Waguespack که نشسته در کمیته بودجه و رئیس کمیته مالی.

وقتی پرسیده شد که از طریق e-mail در مورد شهردار در حال حرکت پول در بین ادارات بدون شورای OK Waguespack گفت: "ما در مورد برخی از این اقدامات اضطراری در ماه مارس است که ما نیاز به صرف بودجه برای آمادگی برای COVID." او نمی خواهد استادانه درست شده.

آخرین کلمه می رود به بودجه دیده بان رالف Martire.

برای شهردار به دریافت "کمی بیشتر انعطاف پذیری" در طول همه گیر "خواهد بود یک چیز خوب و نه بد" Martire می گوید. "اما به عنوان مخالف به راه رئیس جمهور ما به نظر می رسد در همه چیز کنترل و توازن همیشه مناسب است." v

در مطبوعات زمان, گزارش های خبری حاکی از شهردار در نظر گرفته شده برای تبدیل این فرمان اجرایی به شورای تایید فرمان در اوایل روز چهارشنبه جلسه شورای. بررسی برای به روز رسانی به این توسعه داستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن