سنبله در کشتی سواران برای روز آخر هفته به عنوان ترافیک بزرگراه آغاز می شود به روند صعودی

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 8:12 PM EDT مارس 15 سال 2020حتی در وسط coronavirus شیوع آفتابی روز آخر هفته

توسط ABESTANEWS در 27 اردیبهشت 1399

حتی در وسط coronavirus شیوع آفتابی روز آخر هفته در سراسر Puget صدا باعث افزایش ترافیک در دولت کشتی.

دولت موکیلتئو-کلینتون عبور که در خدمت Whidbey Island شد سیستم شلوغ ترین مسیر و تا به حال شبانه روزی منتظر می ماند تا زمانی که دو ساعت واشنگتن کشتی سخنگوی ایان استرلینگ گفت. ادموندز-Kingston نیز شاهد افزایش ترافیک با انتظار طولانی نیز هست.

در روز جمعه تا یکشنبه دوره در طول تعطیلات آخر هفته روز مادر مسیرهای نقل مکان کرد و در مورد 114,000 سواران قابل توجهی افزایش بیش از دو مورد قبلی آخر هفته که تا به حال در اطراف 59,000 و 66,000 سواران با توجه به حالت چهره. شنبه 40,000 سواران بود سیستم شلوغ ترین روز پس از اواسط ماه مارس.

"این یکی از چیزهایی که ما نگران بودند و ما در حال گرفتن کلمه مورد هفته گذشته که سفر ضروری به معنی ضروری سفر" استرلینگ گفت. "به نظر می رسد که برای تعداد زیادی از مردم هر چند از دیدن مادر و ضروری بود و یا گرفتن به آب و هوای آفتابی ضروری بود. که واقعا در روح از چیزهایی که ما شاهد بسیاری از مسافران است."

در مقایسه با روز آخر هفته 2019 هر چند ترافیک به طور قابل توجهی پایین: این سیستم در اطراف نقل مکان کرد از 245.000 سواران که بیش از سه روز.

Ridership اعداد باید کاهش بیش از دو ماه گذشته به عنوان coronavirus شیوع آمد به تمرکز در واشنگتن و بیشتر مردم در خانه مانده. چهره های کف در اواخر ماه مارس پس رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت-در-خانه سفارش کرده اند اما پس از شروع به خزش تا آخر هفته قله. ترافیک بزرگراه در سراسر کشور نیز کاهش یافته است در مقایسه با سال 2019 است اما ابتدا به روند رو به بالا و همچنین, با توجه به داده ها از دولت به بخش حمل و نقل است.

Tolling داده Highway 16 Tacoma Narrows Bridge نشان می دهد که ترافیک کاهش یافت تا آنجا که 65 درصد کمتر از سال 2019 شماره در مارس 28, اما ترافیک که وجود دارد این است که به آرامی شروع به افزایش است.

گفت: WSDOT سخنگوی داگ Adamson: "اگر شما در حال بدست گرفتن بخشی در سفر ضروری واقعا فقط محتاط باشد. ما نگران ما خدمه در جاده ها مشغول به کار هستند. ما دیده ایم از دولت گشت چند بار در مورد مردم به سرعت به خصوص با کاهش حجم. ما خواهد بود بسیار نگران کسی که در تلفن و توجه نیست. COVID یا نه, این یک نگرانی همیشه برای ما است."

"هنگامی که شما درایو" Adamson گفت: "رانندگی کنید."

کشتی سیستم تشویق سواران به دور ماندن و تنها سفر اگر کاملا ضروری است برای جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در فضا برای کارگران ضروری و خدمات است. آن را نیز خواست کسانی که سوار به ماندن در وسایل نقلیه خود را به عنوان یک راه برای حفظ فاصله از دیگران است.

گفت: Amy Scarton آژانس سر هفته گذشته: "در حالی که آب و هوا پیش بینی به آفتابی و گرم این آخر هفته من همه را تشویق به سوار شدن ما کشتی برای اهداف ضروری و در صورت امکان جشن با مامان عملا."

"ما شده ایم تهاجمی در پیام درخواست مردم اگر آنها لازم نیست که به سفر نکن سفر" استرلینگ گفت. "ظاهرا بسیاری از مردم احساس که آنها تا به حال به سفر و از آن ضروری بود."

او گفت: آخر هفته گذشته را با افزایش ترافیک بود مربوط به یکی دیگر از تعطیلات آخر هفته روز یادبود فقط چند روز فاصله است.

"ما دیده ایم اعداد خزش به خصوص در تعطیلات آخر هفته که به معنی اوقات فراغت سفر احتمالا بیش از ضروری سفر" استرلینگ گفت. "ما می خواهیم به نگه داشتن قایق های باز و در حال حرکت برای کالا و خدمات است."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن