سنگین اجاره افزایش طول COVID است به نام ناعادلانه توسط مستاجران. آن را نیز ممکن است غیر قانونی

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 5:49 PM EDT 25 مه سال 2020رژیم صهیونیستی. جی Inslee موقت ممنوعیت اخراج آن نیز

توسط ABESTANEWS در 6 خرداد 1399

رژیم صهیونیستی. جی Inslee موقت ممنوعیت اخراج آن نیز ممنوع, اجاره, افزایش طول COVID-19 بحران برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئن 4th. در ژوئن 5, اجاره بها در Edwin دهنده آپارتمان استودیو خواهد بود jacked تا 20 درصد است.

زمانی که اهدا کننده دریافت نامه ای از آپارتمان خود را در اوایل ممکن است پرسیدن که آیا او می خواهم به تمدید سالانه خود را اجاره 26 ساله فکر اجاره ممکن است تا 2 یا 3% مانند آن را تا به حال در سال های گذشته. در عوض دوربین کوچک هیل آپارتمان مجلل مجتمع آپارتمانی در مرکز شهر برمرتون مطرح اجاره توسط 243 دلار در هر ماه.

به ماندن برای یک سال دیگر اهدا کننده و نامزد Giselle Anguiano خواهد پرداخت $1,515 برای آپارتمان استودیو. این امر می تواند حتی بیشتر از $1,815 اگر زن و شوهر تصمیم به رفتن ماه به ماه. به بالا از آن خاموش آپارتمان نیاز به 20 روز با توجه به آنها برنامه ریزی برای تخلیه با توجه به نامه ارسال شده به اهدا کننده در مارس 4.

نظر: چه مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش بودجه که به معنی جهان

"این فقط صدا نیست راست بیشتر در یک زمان مثل این: یک بیماری همه گیر که در آن مردم هستند و قرار بود در داخل و ایمن ماندن در خانه" Anguiano, 25, گفت:.

اهدا کننده با این نسخهها کار به عنوان یک برق شاگرد در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی آنچه که او خواستار یک "عالی کار پرداخت" هر چند او در حال حاضر در مرخصی با حقوق به دلیل بیماری همه گیر. Anguiano با این نسخهها کار در Kitsap Credit Union. اما اجاره بها افزایش بود به سادگی بیش از حد برای زن و شوهر باقی بماند.

"این بسیار استرس زا در واقع برای هر دوی ما," او گفت:. "من فکر می کنم این نوع از ناعادلانه است که در طول یک بیماری همه گیر مانند این ما مجبور به اطراف نگاه کنید و در واقع ترک خانه ما است که ما در زندگی برای چهار سال است."

دانستن حقوق خود

افزایش اجاره بها نیز حتی نمی تواند قانونی است. تحت فرماندار اعلام صاحبخانه منع از افزایش و یا تهدید به افزایش قیمت اجاره در طول بیماری همه گیر.

"اگر خود را صاحب خانه است که شما با دادن یک قرارداد که شامل افزایش اجاره یا گفتن شما یک افزایش اجاره بها در حال آمدن است پس از مهلت قانونی به پایان می رسد شکایت با ما دفتر" کالین ملودی که ریاست دادستان کل مدنی-حقوق بخش گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Kitsap Sun.

برمرتون مبتنی بر صدا گروه غرب که دارای دوربین کوچک هیل آپارتمان ها پاسخ نمی دهند به تکرار سوالات در نظر. زمانی که با تلفن رسیده یک نماینده از دوربین کوچک هیل کاهش یافته است به نظر و بی درنگ گوشی را گذاشت.

گراهام: Kitsap مربیان به اشتراک گذاری خنده دار دوران کودکی, خاطرات ورزشی

دهنده و Anguiano مورد نمونه ای از چالش های اجرای فرماندار توقف. با وجود حمایت بسیاری از مستاجران ممکن است بدانید در مورد قوانین و یا چه کاری انجام دهید اگر صاحبخانه خود آنها را می شکند.

"ما شنیده ایم گزارش های متعدد در سراسر کشور که صاحبخانه نیستند مطیع فرماندار مهلت قانونی به طور کلی نه فقط اخراج [بان کی مون] اما اجاره بها افزایش" گفت: میشل توماس, مدیر حمایت و سیاست های واشنگتن کم درآمد مسکن داد.

اگر چه مهلت قانونی بود یک گام در مسیر درست توماس می گوید دولت مستاجران حمایت هنوز بزرگ "نقاط ضعف" اجازه صاحبخانه به جک اجاره و نیروی مستاجران از طریق کیف پول خود را به جای از طریق اخراج. و بدون بیشتر اجاره کمک به مستاجران, توماس می گوید: بسیاری از در حال رفتن به بیرون از خانه زمانی که مهلت قانونی به پایان می رسد.

در حال اجرا از گزینه های

در این دوربین کوچک هیل آپارتمان دهنده و Anguiano فقط بیش از یک هفته قبل از آنها باید ترک. پس از جستجو در ماه گذشته این زن و شوهر هنوز به پیدا کردن یک محل جدید به مرور, Kitsap, تنگ بازار مسکن تنها تبدیل شده است که بسیار مشکل تر میان COVID-19 بحران است.

چند گزینه در محدوده قیمت شده اند ربوده و به سرعت آنها گفتند: گاهی اوقات با دیگر دوربین کوچک از ساکنان نیز در حرکت است. پس از آن وجود دارد اضافی هزینه های در حال حرکت — اول و آخر ماه اجاره سپرده — که اهدا کننده می گوید که او تا به حال ذخیره برای: "که مقدار زیادی از پول به پور از همه از ناگهانی."

کروناویروس در واشنگتن: همه گیر کمک پول در دسترس برای المپیک دانشجویان

با دیگر به پرداخت صورتحساب و کمک کننده حساب بانکی در حال حاضر رو به کاهش, زن و شوهر است که با تکیه بر حمایت از خانواده به آنها را از طریق ماه آینده. "این رفتن به واقعا تنگ" اهدا کننده گفت.

"من هرگز تصور نمی کرد که چیزی شبیه به این هرگز اتفاق افتاده است," او گفت:. "من هرگز تصور نمی کرد که کسی که با این نسخهها کار برای دولت [و] دارای یک شغل پایدار خواهد همه ناگهانی بود و بدون یک آپارتمان."

در Kitsap بالقوه اجاره افزایش طول یا مدت کوتاهی پس از این COVID-19 بحران نیز نگران مستاجران مانند Jennifer Adams, 48, زندگی می کند که در Viewcrest روستا مقرون به صرفه مجتمع مسکونی در شرق برمرتون.

در اوایل ماه مه Adams دریافت نامه ای از آپارتمان های مجتمع گفت: اجاره او بود که میله میله به افزایش از $1,026 به $1,153. در این نامه توضیح داد: اگر فرماندار مهلت قانونی برداشته شده است در ماه ژوئن این تغییرات را به اثر در ماه جولای. اگر آن را برداشته Viewcrest ایجاد کرد را دوباره ارزیابی.

نگرانی ها در مورد پتانسیل افزایش اجاره

مریم گلی آپارتمان جوامع کالیفرنیا مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت است که صاحب Viewcrest ایجاد کرد می گوید: افزایش اجاره شد "اداری خطا."

"ساکنان نیست دریافت اجاره بها افزایش و ابلاغ شده است," کهربا مونت حقوقی رئیس جمهور گفت: در یک ایمیل به Kitsap Sun, هر چند او مشخص نیست چگونه این خطا اتفاق افتاده است.

مونته می گوید این شرکت ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده را افزایش می دهد به دلیل جاری اقتصاد است. "ما تمرکز کرده است و همچنان در ایمنی و ارائه منابع به ساکنان ما برای کمک به آنها را از طریق این زمان," او گفت: "مشخص است که خواص باید چشم پوشی از هزینه های اواخر و پیشنهاد تمدید شرایط پرداخت برای کمک به ساکنان اقامت در خانه های خود.

کسب و کار: Tracyton عمومی صاحب خانه برای تبدیل المپیک سینما به دسته کوچک موسیقی جاز رستوران و تئاتر

کاترین جوان که خانواده نیز زندگی در Viewcrest روستا می گوید: او به تازگی متوجه خواهید شد که اجاره بها در سه خوابه townhome نمی خواهد رفتن. این در اصل برنامه ریزی شده برای پرش به بیش از 200 دلار است.

اما جوان 37 می گوید که تنها پس از مستاجران شروع به شکایت. "من متوجه شده پس مردم شروع به نوشتن مطالب در Facebook در مورد آن است که همه از ناگهانی آنها از نامه ای گفت: این یک خطا بود," او گفت:. "من فقط فکر می کردم آن را بسیار عجیب و غریب است."

با وجود جمع شدن برخی از مستاجران هنوز هم نگران است که اجاره بها در حال رفتن به افزایش در ماه های آینده.

که به خصوص مربوط به آدامس بود که گذاشته در ماه مه به عنوان یک کارمند حسابداری در یک نمایندگی خودرو می گوید او نمی تواند کار بسیاری از "ضروری مشاغل" — مانند یک فروشگاه مواد غذایی کارگر — به دلیل آسیب قبل از. او معتقد است که افزایش اجاره تنها یک موضوع از زمان. "برای من وجود دارد فقط بدون هیچ دلیل دیگر از آنها حریص و آنها می خواهند پول بیشتری به خط جیب خود را," او گفت:.

در حالی که رژیم صهیونیستی. Inslee را اخراج مهلت قانونی ارائه کرده است بسیار مهم برای حفاظت از مستاجرها از کار و پشت در اجاره این بیماری همه گیر است و همچنین ارائه یک چالش برای صاحبخانه که از جمله کسانی که انتقادی از دولت اقدامات است.

صاحبخانه دیدگاه

استیو Wiltz و لری Thibodeaux Wiltz, "mom-and-pop" صاحبخانه که خود را بیش از یک دوجین خانه موبایل خواص در سراسر Kitsap, می گویند در مورد پنج نفر از مستاجران خود را نمی پرداخت اجاره — و با اخراج در انتظار آنها لازم نیست که یک راه به آنها را ترک.

"من هنوز پرداخت مالیات اموال. من به برخی از وام های مسکن در خواص. من نگه داشتن آن پرداخت می شود" گفت: Wiltz, 57. "این قطعا یک مشکل زمانی که دولت اساسا می گوید من نمی توانم اجرای جمع آوری اجاره و من نمی توانم به مردم و جدید مستاجر."

برای کوچکتر صاحبخانه که می تواند نیروی آنها را به طور پیش فرض و یا رفتن به سلب حق اقامه دعوی طرفداران می گویند. در حالی که Wiltz برخی از پول خود را کنار بگذارند او نگران است که بیشتر مستاجران خواهد توقف پرداخت در ماه های آینده به خصوص اگر فرماندار خود را گسترش مهلت قانونی.

سلامت: واشنگتن دندانپزشکان پزشکان می تواند به گسترش دسترسی به بیماران

Wiltz می گوید او مایل به کار با مستاجران که به پشت بر اجاره, حتی اگر آن را به معنی پذیرش جزئی اجاره و مستاجر پرداخت بعد. اما او گفت: "من انتظار دارم که اجاره پرداخت می شود در هر ماه است. اگر شما نمی توانید پس از آن ما نیاز به آمده تا با یک برنامه ریزی می کنیم که گرفتار."

حتی اگر توقف آسانسور در اوایل ماه ژوئن در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده, Wiltz انتظار ندارد آنها پرداخت می شود برای از دست رفته اجاره. "اگر آنها نمی پرداخت در حال حاضر و آنها را مجبور به پرداخت و moratoriums... هیچ کس در حال رفتن به قادر به پرداخت, دو, سه, چهار هزار [دلار] در اجاره آنها را مدیون" Wiltz گفت. "ما نمی تواند تمام آنچه ما بدهکار است."

و اگر دولت نیست اجازه صاحبخانه برای بیرون کردن مردم برای عدم پرداخت اجاره, Wiltz می گوید آنها باید از آنهایی که جای پای این لایحه نه صاحبان اموال.

"سخت نقطه ای که ما داریم این است که دولت گذاشته است این یکی ما," او گفت:. "اگر دولت می خواهد به نگه داشتن مردم در خانه های خود را و سپس آنها نیاز به مسئولیت برای آن."

"زندگی اتفاق می افتد"

مورگان دنتون که اجاره townhome در شرق برمرتون می گوید: او خوش شانس به ادامه کار در طول بحران و نه به حال یک مشکل پرداخت اجاره. او صاحبخانه کارلا و چاک شده اند بسیار حمایت در سراسر COVID-19 بحران و شد "بیش از" مایل به ارائه کمک باید هر گونه مشکلات بوجود می آیند. "آنها به نوعی مانند است که به طور کلی. آنها خوب انسان" گفت: دنتون 35.

کروناویروس در واشنگتن: S'Klallam قبیله راه اندازی به طور منظم COVID-19 تست برای کارکنان در درایو-از طریق سایت

برای زن و شوهر, چاک, که خود را حدود ده اجاره املاک در Kitsap اکثر مستاجران هنوز شغل خود و ادامه داد: پرداخت اجاره هر معمول است. زن و شوهر درخواست نام خانوادگی خود را استفاده نمی شود در این مقاله از نگرانی برای حفظ حریم خصوصی.

چند مستاجران که از کار پرداخت بخشی که خود مزایای بیکاری فدرال و محرک بررسی در آمده است که خوب است با کارلا. "زندگی اتفاق می افتد این است فلسفه ما," او گفت:.

با هدف تامین مسکن برای مستاجران, کارلا می گوید تا زمانی که اجاره را پوشش می دهد هزینه های سخت — وام مسکن و مالیات بر املاک و تعمیرات — بدون نیاز به افزایش قیمت حتی اگر او می تواند پول بیشتری را. "آنها عادلانه و معقول تا آنجا که به من مربوط می شود" کارلا گفت.

"وقتی که من یک خانه سه اتاق خوابه برای رفتن به 1500 دلار در ماه است. که باعث می شود من رمیدن" او گفت:. "فقط به خاطر شما می توانید افزایش اجاره بها معنا نیست که شما باید."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب