یک نوع متفاوت از ماشین مربا " در فرفره پوستر این هفته

برای بزرگنمایی کلیک کنید ما شامل یکی دیگر از "درایو" کنسرت برای این هفته فرفره پوستر. زنده رویداد شرکت های

توسط ABESTANEWS در 26 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید drive-in_fest_web.jpg

ما شامل یکی دیگر از "درایو" کنسرت برای این هفته فرفره پوستر. زنده رویداد شرکت های تولید سیگما کریس Afrotrak و متمدن زندگی را با هم نشان می دهد در ماه اوت را در جنوب پارکینگ میدان سرباز. بلیط های فروخته شده در هر خودرو با حداکثر چهار نفر مجاز در هر. این یک جدید/روش قدیمی برای حضور در بزرگتر کنسرت (و اگر آن را بیشتر محدود نگرانی ما امیدوار است که نوآورانه رزرو شبیه به این خواهد شد در نتیجه بیشتر فرفره پوستر).

ما هنوز هم راضی به پیشنهادات خود را به صورت پوستر به ویژگی های هر هفته—و با توجه به نازک بر روی زمین واقعی کنسرت, همچنان, فانتزی, فرفره پوستر باقی می ماند بازی منصفانه. E-mail scollojulin@chicagoreader.com با اطلاعات تماس خود را و پوستر ارسال مقاله. حتی اگر چند سالن پشت در کسب و کار در یک محدود راه, لطفا همچنان به حمایت از کارکنان که از دست داده اید کار و راهنمایی در ماه های اخیر و یا که هنوز هم نمی تواند بازگشت به شغل خود را—در اینجا ما لیست جمع آوری اعانه. و فراموش نکنید که رکورد فروشگاه! این خواننده منتشر شده یک لیست از فروشگاه های محلی است که به شما اجازه فروشگاه از راه دور.


هنرمند: Brandon گراهام در Welldamme
فرفره: درایو-در جشنواره های لوید, Bobby V, لذت, P, انجام و یا می میرند, DJ, LMS و DJ Sean مک نشسته 8/22 خارج از میدان سرباز
اطلاعات هنرمند: instagram.com/welldammetinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب