رقص-جهانی wallflower می یابد دیجیتال روزی با پرواز عسل

در یک بعد از ظهر یکشنبه در اوایل ماه آوریل احساس به دام افتاده در خانه و از جان گذشته برای یک دوز از زرق و برق

توسط ABESTANEWS در 3 تیر 1399

در یک بعد از ظهر یکشنبه در اوایل ماه آوریل احساس به دام افتاده در خانه و از جان گذشته برای یک دوز از زرق و برق من انداخت و با هم سکسی لباس/نگرش من می تواند جمع اوری و تنظیم آنلاین کارگاه آموزشی رقص من در مورد شنیده بودم در Instagram. من نیاز به دریافت خون من در حال حرکت و من نمی تواند رسیدگی به هر گونه بیشتر drizzly سرد پیاده روی در اطراف همان چند شهر بلوک و اجتناب از تماس با چشم با نقاب و آشکار. احساس می کند مانند سنین پیش.

برای یک ساعت که آخر هفته در حفظ حریم خصوصی از آپارتمان استودیو من را تکان داد تمام سنین-قرنطینه استرس: ناگهانی تغییر جهت به کار از راه دور انزوای وضعیت زندگی من و فراگیر جمعی و ترس از قرار گرفتن در معرض اجتناب ناپذیر بیماری و مرگ و/یا مطلق مالی خراب کردن. NBD. من پاک موقت رقص فضا و تلاش حرکت می کند که من کاتولیک مادر سرخ. من به یاد داشته باشید آخرین باری که من احساس خوب در بدن است.

این بود که من اولین برخورد مستقیم با پرواز عسل نشان می دهدکه میزبانی موج "عسل از خانه" باز رقص کارگاه های آموزشی در این بهار از طریق Instagram زنده و زوم. آن را بی سابقه ای شروع به نامشخص فصل تابستان برای کاباره گروه مشخص شده است که ده سال به عنوان یک شیکاگو رقص سنت در ماه اوت گذشته نیز حضور داشتند اجرا در دن تئاتر در Wicker Park. من هرگز موفق به گرفتن نشان می دهد که من شنیده ام به عنوان "بخشی, کاباره قسمت انواع رویداد و بخشی burlesque" با احساس "شاد مهمانی خصوصی است."

من تماس ارتباط من با پرواز عسل های اجتماعی-رسانه های له, به عنوان من همیشه دگرگون تصاویر از نوازندگان' bold اعتماد به نفس و خام تمایلات جنسی. حتی بیشتر از طیف وسیعی از انواع بدن و پوست و جوهر بر روی صفحه نمایش آنها همیشه به نظر می رسید به من به نمایندگی از یک نوع خاصی از سرد-کودک خود را دوست دارم. کلاس های پوشش حدود یک دقیقه هر یک از choreography از یک فصل گذشته نمایش های تدریس شده توسط یکی از این سه نفر از اعضای choreography تیم: Kasey آلفونسو, الهام گرگوریو بنیانگذار و مدیر ارین Kilmurray.

من باید اعتراف جلو که من خیلی از رقصنده نه من به خصوص ورزشی است. من هم یک فرد مبتلا به دیابت نوع 1 که متکی به یک پمپ انسولین و احساس بی دست و پا در گروه تناسب اندام موقعیت. اما Kilmurray طول می کشد تا موضوع را با آن اعلام محدودیت. او در مورد رقص مانند دیگر مردم بحث در مورد یوگا و یا تمرکز حواس: آن چیزی است که شما تمرین. ایجاد تنظیمات. سعی کنید چیزی متفاوت است.

"رقص است یک مجرا برای یک احساس است که شما به عنوان یک رقصنده می توانید برای خودتان ایجاد کنید" Kilmurray می گوید. "شما لازم نیست که به 'خوب' در آن است. هدف من این است که ما به ابزار برای هر کسی که تمرین به انتخاب است که احساس می کنید برای شما مناسب به دلیل داستانی که شما در حال تلاش برای گفتن."

این هنوز مشخص نیست به من دقیقا چه داستان من در تلاش بود به بگویید که در آن اوایل هفته از مستند یا به آنها. اما در طول شش یا هفت کلاس من به تدریج شروع به انتخاب کنید تا بیشتر پرواز عسل lingo. "رقاص را انتخاب لحظه" برای مثال به معنی گرفتن اما تعداد بسیاری از موسیقی به آزاد بود و در حال حاضر در زندگی تجربه به اضافه کردن برخی از لگن و یا برخی از شانه و یا هر آنچه احساس می کند درست است. عشق خود را. را به یک انتخاب. من هم یک فن از آنچه که من در تماس با "shoomp-shoomp" که در آن شما مرتب کردن بر اساس از پرتاب همه چیز را به یک طرف و سپس دیگر pleasingly متقارن یکی-دو پانچ.

"ما به خوبی در عمل ساخت مواد است که به مردم انتخاب برای کار با آنها چه کردم چه که بدن خود را و یا خود را تجربه رقص و یا اتاق است که آنها در" Kilmurray می گوید. این گروه تا به حال میزبانی سراسر شهر بود در شخص کارگاه های آموزشی در چشمه های گذشته پس "است که در حال حاضر ساخته شده به فرهنگ ما و کلاس ما فرهنگ است."

این Instagram Live ویدئوها افراط بسیار لوکس پشت صحنه-showgirl فانتزی, اگر شما از من بپرسید. Kilmurray می گوید به نظر می رسد به یک ترکیب مناسب و معقول از افراد تازه وارد مثل من و سابق اعضای گروه و یا در غیر این صورت شناخته شده به مقدار کم. آنلاین باز-سطح کارگاه های آموزشی بهار امسال با جذب حدود 50-60 نفر هر—قطعا بیش از یک نفر می تواند منطقی و مناسب در دمای استودیو رقص. Kilmurray می گوید: این کارگاه های آموزشی که به طور رایگان با یک پیشنهاد کمک مالی از 5 دلار در هر کلاس شده اند و خود کفا برای آموزش هنرمندان و اداری جانبی.

یک شب جمعه Kilmurray می آموزد, اذیت کردن, از چند فصل پیش تنظیم به "تسویه حساب" با Ginuwine. او ارائه می دهد برخی از داستان سرایی گزینه های در اطراف مخ زن choreography: ایده این است که شما در حال رقص به سمت چپ دیوار که آیا شریک زندگی خود را و یا یک تصور مخاطبان عضو که گرفتار چشم خود را و یا گربه خود را و یا خود را از نیمکت. بازگشت به يوناني و فکر می کنم در مورد که شما در حال رقص است.

"این فرهنگ است که تیم من و من کار واقعا سخت به ایجاد عمیقا تعبیه شده در این ایده از هم و اجازه می دهد برای رقصندگان و شهود—من گفته شاهدان چون رقصندگان نیز هر یک از دیگران' شهود حق است ؟ آن را نه تنها مخاطبان به بورس انرژی" Kilmurray می گوید. "برای انطباق که در دنیای مجازی بود قطعا یک چالش است."

این "عسل از خانه" پروژه تکامل از هفته به هفته قبل از هدف قرار دادن مکث در ماه ژوئن در حالی که عسل استراحت خود را بال و تجدید نظر آنچه در این سال "عسل فصل" ممکن است مانند نگاه. پیشرفته کارگاه های آموزشی اضافه شد در زوم پلت فرم صبح دوشنبه. رقص تیم تاسیس یک "عسل خط" برای اطمینان از ارتباط بین کلاس مربی و مخاطب زنده یادگیری و تمرین در خانه. و جهان نگهداری می چرخد (به سختی twirling) در اطراف ما.

گرگوری عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن او به عنوان تدریس در کلاس های یکشنبه, مارس 31 اولین آخر هفته که پلیس تظاهرات به ظاهر فرا گرفته این شهر در یک جمعی, شعله و مواج و آمیخته شدن با هم و جدا جدا.

"آن روز بود واقعا سخت" به یاد می آورد گرگوری که دو برابر به عنوان سازمان اجتماعی مدیریت رسانه از صبح روز بعد از شهردار اولین حکومت نظامی. هر چند او احساس عمیقا پشتیبانی شده توسط تیم او او احساس مسئولیت را به نشان می دهد تا به کار: "برای من بدن من تجربه هر لحظه از شادی یک عمل از مقاومت است. من نمی خواهم به این قدرت تا آنجا که من می توانم کار من است. . . . در حقیقت من نمی دانستم تا زمانی که من شروع به تصویری زنده و رفتن بیش از choreography چگونه خوب من در واقع نبود."

تصمیم به تغییر کمکهای مالی برای موسسات خیریه در نور های اخیر پلیس تظاهرات ساخته شده حس فوری به این گروه و رهبری است. در طی هفته اول ماه ژوئن پرواز عسل دیدم سنبله در دادن زمانی که آنها اعلام کرد یک صندوق بیدار کننده برای سیاه سند چشم انداز جمعییک مینیاپولیس مبتنی بر عدالت اجتماعی سازمان و سمت جنوب را شجاع فضا داد (پس از آب گرفتگی شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق تشویق خیرین برای تغییر دادن خود را به سازمان های دیگر در نیاز). آنها مطرح در مجموع $2,669 برای دو گروه.

"پرواز عسل یک بدن بر اساس عملکرد پروژه" Kilmurray می گوید. "بدن و فضای سیاسی هستند مهم نیست که چه فضای آنها در و که آنها هستند. ما در حال انجام آنچه ما می توانیم با منابع ما برای کمک به این جنبش است. آن را واقعا به عنوان ساده به عنوان آن است. آن را احساس نمی کند مانند یک ژست رادیکال." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب