یک Bainbridge, دکتر, مورد نیاز, محافظ هود. همسرش شروع به ساخت آنها را در خانه.

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 7:49 PM EDT May 10, 2020قبل خواهد Boyan وارد یک اتاق با یک coronavirus بیمار

توسط ABESTANEWS در 23 فروردین 1399

قبل خواهد Boyan وارد یک اتاق با یک coronavirus بیمار او دون یک دست کت و شلوار محافظ ویژه هود. یک دمنده واحد هایی در beltline – در کلمات او مانند Sony Walkman – قابلیت اتصال از طریق یک شلنگ به هود به او یک رودخانه از, تازه, هوای پاک برای تنفس, جدا او را از خود بیمار است.

Boyan یک ریوی مراقبت ويژه در پراویدنس سنت پیتر بیمارستان در المپیا ندارد وارد یک "داغ" COVID-19 اتاق بدون سیستم شناخته شده به عنوان یک PAPR — یک صفحه و هوا-تصفیه تنفسی.

این مدل خاص از هود او و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هنوز هم استفاده قطع شد توسط 3M به نفع یک مدل جدید چند سال به عقب می روم قدیمی و دنده در تامین کوتاه مدت Boyan در مصاحبه ای گفت: قبل از رفتن به درمان COVID-19 بیمار است. هنوز آن را مورد نیاز به طور منظم تنها در موارد نادر مانند بیماری سل بیماران. بود که قبل از شیوع کروناویروس زده و قبل از دنده شد, ضروری برای کار روزمره.

هود تمیز می شود و مورد استفاده مجدد قرار بگیرند اما در نهایت آنها شروع به شکستن Boyan گفت.

"با COVID-19 آینده," او گفت: "من اول فکر کردم, 'Uh oh ما در حال حاضر هیچ دسترسی به تازه PAPR ماسک. این است برای رفتن به مشکل."

پس از بازگشت او به خانه باین بریدج ایسلند با یک توقف هود و یک سوال برای همسرش لیه که می آموزد دوخت و مشتاق است sewist خودش: او می تواند او را به یک است ؟

را یادداشت, "او می تواند هر چیزی."

Leah رو به کار گرفتن آن را از هم جدا. به زودی او تا به حال مهندسی معکوس هود و تا به حال یک الگوی. مسلح با کسانی که طرح های او به سمت فروشگاه سخت افزار به دنبال منابع. Tyvek صفحه اصلی قرار دادن باندهای الاستیک پلاستیک صورت سپر و قطعات دیگر به زودی ساخته شده تا بخش هایی از خانه واحد است.

او به کمک در این پروژه از کسانی که در بینبریج صنعتگر منابع شبکه است که کمک کرده است تا با برخی از لیزر برش گیر ایجاد و با استفاده از آن پرینتر 3D برای ایجاد اجزای لی گفت.

در کنار این پروژه داگ Salot یک انبار استودیو منجر شود که کمک کرده است تا در این کار گفت: او مشغول به کار در یک نسخه از پمپ هوا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک "طرح Z" اگر هیچ گزینه های دیگر در دسترس هستند. نسخه خود را ساخته شده است از یک کمپینگ پمپ و CPAP فیلترها معمولا در دسترس اجزای او گفت:.

لی مونتاژ چند تا از هود واحد و برای دیگر دوستان و ارتباط نزدیک برای دیدن اگر آنها می تواند به کار در بیمارستان های دیگر بیش از حد. او ساخته شده و طرح های در دسترس آنلاین با دستورالعمل های خاص در مورد چگونگی قرار دادن یکی از واحدهای هم امیدوار است که دیگران ممکن است آنها را انتخاب کنید و آنها را به عنوان به خوبی.

"من در تلاش برای خودخواهانه حفاظت از شوهر من," او گفت:. "او در ICU و من می خواهم به مطمئن شوید که او تا به تجهیزات خوب مثل او به طور معمول می کند."

"این حداقل من می تواند انجام دهد," او اضافه شده است. "در آن قرار دادن مهارت های من برای استفاده در یک محل که در آن آنها استفاده می شود. البته من بیشتر سپاسگزار برای این فرصت. من آرزو می کنم وجود ندارد, نیاز, اما من می توانم انجام داده اند آن است."

خواهد شروع به استفاده از واحد و دعوت یک مقایسه بین یکی از, در خانه, هود و یکی از اصل. دیگر از یک Tyvek آرم و یا یک شماره تلفن در نابودسازی عجیب و غریب, نقطه, "شما نمی قادر خواهد بود به یکی از سنتی, شرکت, کارخانه," او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و یا برای دانلود طرح برای این و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی پروژه بازدید sewcialdistancing.org.

حداقل یک کسب و کار محلی در حال حاضر برداشت تا طرح و امیدوار است که با اجرای آنها. Blackmouth طراحی یک استودیو طراحی در باین بریدج ایسلند در حال حاضر ساخته شده برخی از هود استفاده از لی طرح است. و این شرکت دارای تجهیزات به چرخش به اجرای سه شیفت در روز تولید هزار قطعه محافظ دنده یک هفته شرکت صاحب غنی Batcheller گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد

این موضوع اگر چه پول است. او می خواهم برای قرار دادن گذاشته کردن کارکنان به کار و تولید تجهیزات مورد نیاز, اما او نمی باید این بودجه برای خرید مواد یا پرداخت کارکنان خود Batcheller گفت. او شده است در تماس با رژیم صهیونیستی. جی Inslee و گروه های دیگر به دنبال منابع مالی است. او را به امید پیدا کردن یک نیکوکار یا کسی که به دنبال کمک مالی به طوری که او می توانید تجهیزات خود را به کار برای یک علت خوب است.

این تجهیزات شامل دو غول لیزر برش و آرایه ای از ماشین آلات دوخت. همراه با PAPR دنده خود شرکت می تواند بوسیله اسباب گردنده از ساده ماسک صورت سپر و لباس او گفت:.

"من در تلاش برای نگه داشتن افراد شاغل," او گفت:, "و کمک به تامین مواد از دست رفته است که ما خط مقدم مردم نیاز است."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن