4 COVID-19 مرگ گزارش شده در سانتا رزا استان مرگ و میر صعود به 461 در عید پاک یکشنبه

از کارکنان گزارش منتشر شده 7:31 PM EDT May 12, 2020یک چهارم سانتا رزا شهرستان ساکن مرده است با توجه به COVID-1

توسط ABESTANEWS در 25 فروردین 1399

یک چهارم سانتا رزا شهرستان ساکن مرده است با توجه به COVID-19 به عنوان ایالت کشته شدگان صعود به 461 نفر در عید پاک یکشنبه.

84 ساله در شهرستان سانتا رزا مرگ انسان تایید شد یکشنبه پس از مورد در ابتدا شمارش مارس 4, با توجه به آخرین گزارش منتشر شده توسط وزارت فلوریدا سلامت.

مرد مورد بود که مربوط به سفر و او را در تماس با آمد قبلا مورد تایید شده از COVID-19. مرگ هفتم در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای پس از اولین coronavirus تلفات در اوایل ماه گذشته.

17 موارد جدید در Escambia, Santa Rosa شهرستانهای

از شنبه شب 17 جدید تایید coronavirus موارد گزارش شده بین Escambia و سانتا رزا استان ها که در حال حاضر در مجموع 333 موارد است.

Escambia County اضافه شده 14 مورد جدید توسط شب یکشنبه 12 از آنها در پنساکولا که در حال حاضر 167 موارد است. یکی اضافی مورد گزارش شده در اردوگاه (27) و یکی از موارد گزارش شده گم شده است شهر محل سکونت.

سانتا رزا شهرستان گزارش سه مورد جدید توسط یکشنبه شب برای رسیدن به 109. هر اضافه کردن یک مورد جدید بودند میلتون (57), خلیج فارس نسیم (14) و جی (2).

بیش از 900 جدید COVID-19 موارد گزارش شده در فلوریدا از شنبه شب به عنوان این دولت در مجموع رخنه کرد به سمت 20,000 سقوط فقط کوتاه در 19,895.

محلی موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات

تعداد موارد در Escambia County تسهیلات مراقبت دراز مدت رشد شاخص تا یکی در روز یکشنبه برای رسیدن به 29. سانتا رزا شهرستان هنوز فقط یک مورد در دراز مدت مراقبت از مرکز.

از صبح روز یکشنبه 905 موارد در فلوریدا شامل مراقبت طولانی مدت مراکز. فلوریدا وزارت بهداشت است نه شناسایی امکانات که در آن موارد قرار دارد و نه اینکه تحت تاثیر قرار مردم در حال ساکنان و یا کارکنان. مقامات محلی نیز کاهش یافته است به نام مراکز تعویق انداختن به دولت در موضوع, در حالی که همچنین تشویق فردی تسهیلات به عنوان شفاف که ممکن است.

Escambia County کارکنان در حال ادامه کار با تماس با ما در تحت تاثیر طولانی مدت مراکز مراقبت برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و تجهیزات حفاظت فردی, دستورالعمل ها هستند که به دنبال آن با توجه به یک توجه داشته باشید در COVID-19 Escambia SitRep یکشنبه منتشر شد. در این گزارش جزئیات محلی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در این گزارش همچنین آمده اورژانس خواهد ساخت سایت بازدیدکننده داشته است برای اطمینان از مراکز زیر توصیه می شود پروتکل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

جمعیتی از Escambia, Santa Rosa موارد

متوسط سن برای coronavirus بیمار 45 در Escambia County و 46 در سانتا رزا شهرستان با توجه به دولت است. هر دو شهرستان باید موارد گزارش شده به طور گسترده ای در سن نوزاد با سن کمتر از 1 در سانتا رزا شهرستان به 95 ساله در Escambia County است.

در Escambia County حدود 51% از موارد زنان و 48 درصد مرد هستند. چند تا از موارد گزارش شده با ناشناخته جنسیتی.

در شهرستان سانتا رزا 71 درصد از شهرستان موارد مردان و باقی مانده از 29 درصد زنان هر چند شهرستان جمعیت به احتمال زیاد اریب با توجه به شیوع این ویروس در مردان زندان در ایست میلتون.

بلک واتر رودخانه Correctional Facility است که در عمل بخش خصوصی توسط Geo Group Inc., گزارش داد که از بعد از ظهر یکشنبه, 34 زندانیان و شش نفر اعضای مبتلا به این ویروس با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است.

بستری شدن در بیمارستان و تست

در سراسر کشور 2,672 افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 آیا نیاز به بستری در برخی از نقطه در بیماری خود را. در Escambia County 18 نفر در بیمارستان بستری شده است و در سانتا رزا شهرستان تعداد در 15.

دولت گزارش شده است که 5,181 مردم در هر دو شهرستان شده اند تست شده برای COVID-19 هر چند دولت داده است عقب مانده های محلی گزارش. Escambia County آخرین روز پزشکی, مجموعه نمونه گزارش 5,607 نمونه های جمع آوری شده از طریق پنج شنبه در بیمارستان های محلی و درایو از طریق سایت.

از صبح روز یکشنبه county بیمارستان تا به حال 738 اشغال تخت و 577 در دسترس تخت با توجه به شهرستان SitRep. نیز وجود دارد 183 موجود هواکش از مجموع 222. نه از تعداد کسانی که شامل به روز رسانی از قلب مقدس بیمارستان که آخرین گزارش آن داده ها به شهرستان ها جمعه.

شکستن Escambia و سانتا رزا موارد * * * *

 • Pensacola: 167 موارد
 • اردوگاه: 27 مورد
 • بللویو: 6 مورد
 • Perdido کلیدی: 1 مورد
 • قرن: 1 مورد
 • Molino: 1 مورد
 • Pensacola Beach: 1 مورد
 • McDavid: 1 مورد
 • ناوار: 27 مورد
 • میلتون: 57 مورد
 • خلیج فارس نسیم: 14 مورد
 • سرعت: 9 مورد
 • جی: 2 مورد
 • غیر مقیم: 18 مورد
 • از دست رفته شهر: 1 مورد

* فلوریدا وزارت بهداشت است انتشار شهرستانها که در آن تایید بيماران اقامت به ارائه گسترده تر نگاه کنید در مناطقی که این ویروس گسترش یافته است. شهر محل هستند و بر اساس کد پستی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب