مرگ و میر با توجه به کروناویروس در هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستانهای صعود به 12 روز جمعه شب به عنوان دو اضافی COVID-19 مرگ و میر در Escambia County تایید شد.

یکی از کسانی که مرگ و میر به مراقبت دراز مدت مرکز در Escambia County, هر چند دولت حاضر به انتشار نام از امکانات برای مقابله با شیوع بیماری. وجود دارد در حال حاضر چهار مرگ و میر وابسته به مراقبت طولانی مدت امکانات در شهرستان ها است.

95-در سال Escambia County مردی که مورد تایید شد روز شنبه و یک زن 73 ساله ای که مورد شمارش شد مارس 26 هر دو فوت کرده اند با توجه به جمعه شب گزارش از فلوریدا وزارت بهداشت.

مرد مورد است و نه مربوط به سفر و او را در تماس با آمد قبلا تایید COVID-19 مورد است. زن مورد است مربوط به سفر به مصر است. آن ناشناخته بود اگر او را به تماس با دیگر COVID-19-فرد مثبت است.

مرگ آنها را در مجموع در Escambia County تا شش. پیش از آن در روز دولت تایید شده است که 66 ساله در شهرستان سانتا رزا مرد مرده بود مارک ششم COVID-19 مرگ در این شهرستان است. مرد مورد که مربوط به سفر شمارش شد توسط دولت آوریل 9, و او تا به حال در تماس با قبلا تایید COVID-19 مورد است.

چهار سانتا رزا شهرستان و میر شده است زندانیان در بلککوتر رودخانه Correctional Facility در میلتون که شیوع این ویروس منجر به 34 زندانیان و نه کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از صبح روز جمعه با توجه به فلوریدا وزارت اصلاحات است.

Jeffrey B. Martin, مدیر و رئیس پزشکی قانونی تحقیقات برای منطقه 1 دفتر معاینات پزشکی تایید به اخبار مجله در شب جمعه که جفری شن و ماسه, 69, درگذشت, زندان, مارس 9 و سه زندانی دیگر در بیمارستان درگذشت: ویلیام ویلسون 84 که فوت یکشنبه; Rafael روزاریو 65 که فوت شنبه و جسی Bannerman, 66 درگذشت پنج شنبه.

مراقبت دراز مدت مرکز موارد تا 56 در Escambia County, 8 در سانتا رزا

تعداد موارد در دراز مدت مراقبت از مراکز به رشد خود ادامه داد جمعه شب با Escambia County در حال حاضر گزارش 56 مورد در میان یا کارکنان و یا ساکنان چهار از پنج شنبه شب.

سانتا رزا شهرستان که تا به حال یک مورد قبلی در دراز مدت مراقبت از مرکز است که در حال حاضر به هشت مورد. این موارد جدید به احتمال زیاد به شیوع کروناویروس در این بخش از خلیج فارس نسیم تسهیلات زندگی کمک. رسمی با تسهیلات شرکت مدیریت تایید وجود “موارد متعدد” در مرکز است اما می گویند که چگونه بسیاری از. این شهرستان از فارس نسیم اضطراری مدیریت دپارتمان, اما روز پنجشنبه گفت که وجود هشت coronavirus موارد “بدون علامت سالمندان ساکنان چند خانواده پیچیده است.”

همانطور که از جمعه شب 1,609 موارد و 157 مرگ و میر گزارش شده در دراز مدت مراقبت از مراکز در سراسر کشور.

Escambia و سانتا رزا شهرستانهای باید 420 مجموع موارد

جمعه شب تعداد کل COVID-19 موارد در هر دو شهرستان رسیده 420. Escambia County (290) اضافه شده 13 مورد جدید از شنبه شب 11 از آنها در پنساکولا (224) و دو که گزارش شد بدون مکان های شهر.

سانتا رزا شهرستان (130) اضافه شده در 12 بیشتر موارد شش در میلتون (69) و شش در خلیج فارس نسیم (22).

دولت اضافه شده است بیش از 1400 مورد جدید از پنجشنبه شب برای رسیدن به یک کل از 24,753 توسط شب جمعه. اضافی 58 نفر فوت کرده اند و دولت را در مجموع مرگ و میر در 726 توسط شب جمعه است.

آزمایش و بستری شدن در بیمارستان

دولت گزارش شده است که 6,178 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 در هر دو Escambia و سانتا رزا شهرستان و حدود 7 درصد از نمونه های مورد آزمایش در هر دو شهرستان مثبت بوده است. به طور معمول, نمونه گرفته شده در Escambia County بیمارستان ها و درایو-از طریق سایت های چند روز برای تست و گزارش به دولت منجر به تاخیر اندکی در اعداد گزارش شده توسط دولت است. از طریق پنج شنبه در شهرستان گزارش شده است که 6,434 نمونه های جمع شده در بیمارستان های محلی و درایو از طریق سایت.

در سراسر کشور 3,649 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 آیا نیاز به بستری و در برخی از نقطه در طول بیماری خود را. در Escambia County, 27 ساکنان نیاز به بستری و سانتا رزا شهرستان دیده می شود 16 بستری شدن در بیمارستان.

شکستن Escambia و سانتا رزا موارد* * * *

 • Pensacola: 224 موارد
 • اردوگاه: 32 مورد
 • بللویو: 6 مورد
 • Perdido کلیدی: 1 مورد
 • قرن: 1 مورد
 • Molino: 1 مورد
 • Pensacola Beach: 1 مورد
 • McDavid: 1 مورد
 • ناوار: 29 مورد
 • میلتون: 69 مورد
 • خلیج فارس نسیم: 22 مورد
 • سرعت: 9 مورد
 • جی: 1 مورد
 • غیر مقیم: 19 مورد
 • از دست رفته شهر: 4 مورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو