چگونه از یوسی در بازی پابجی استفاده کنیم؟

آیا به دنبال سرگرمی هستید که تمام خانواده شما بتوانند در خانه در آن شرکت کنند؟ یا شاید شما فقط به دنبال چیزی ه

توسط ABESTANEWS در 29 آبان 1400

آیا به دنبال سرگرمی هستید که تمام خانواده شما بتوانند در خانه در آن شرکت کنند؟ یا شاید شما فقط به دنبال چیزی هستید که به گذراندن زمان به روشی سرگرم کننده کمک کند. در هر صورت، شما خوش شانس هستید زیرا این مقاله مملو از اطلاعات روشنگرانه در مورد سرگرمی های عالی برای دنبال کردن است، بنابراین به خواندن ادامه دهید.

توسعه یک سرگرمی به شما این فرصت را می دهد که از زندگی پر استرس خود استراحت کنید. سرگرمی‌ای بیابید که برای شما بسیار سرگرم‌کننده باشد و در عین حال در بودجه خود باقی بمانید. اگر از اتلاف وقت لذت نمی‌برید، سرگرمی‌ای پیدا کنید که باعث می‌شود احساس کنید در حال انجام یک هدف هستید.

داشتن یک سرگرمی به شما این شانس را می دهد که استرس مثبت را تجربه کنید، در حالی که یک چالش جدید هیجان انگیز را ارائه می دهید. سرگرمی ای پیدا کنید که از استعدادها و علایق طبیعی شما استفاده کند. در حالی که سرگرمی شما باید چالش برانگیز باشد، نباید استرس منفی به زندگی شما اضافه کند. یک سرگرمی شما را به گونه‌ای به چالش می‌کشد که سایر تجربیات زندگی‌تان این کار را نمی‌کنند.

وقتی به شروع یک سرگرمی جدید فکر می کنید، هزینه های مربوط به آن را در نظر بگیرید. برخی از سرگرمی ها که می توانید بلافاصله در آنها شرکت کنید. با این حال، سایر سرگرمی ها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه در منابع داشته باشند. به عنوان مثال، یادگیری نحوه نقاشی، شما را ملزم به خرید رنگ، قلم مو و بوم برای کار خود می کند. قبل از انتخاب سرگرمی خود، در نظر بگیرید که چقدر می توانید هزینه کنید.

زمانی را برای سرگرمی خود اختصاص دهید. بسیاری از مردم آرزو می کنند که زمان بیشتری برای گذراندن سرگرمی های خود داشته باشند، اما حقیقت این است که شما به سادگی باید برای آن وقت بگذارید. در ابتدای هفته سرگرمی خود را در برنامه خود قرار دهید و تا جایی که می توانید به آن بپردازید.

فصل 7 پابجی موبایل از راه رسیده است و یک ماه جوایز را از طریق Season 7 رویال پس به ارمغان می آورد. پس از خداحافظی با فصل 6 فقط چند روز پیش، زمان کمی برای استراحت وجود دارد. یا مقداری پول نقد برای رویال پاس ممتاز خرج کنید یا چند ماه آینده برای سرمایه گذاری در زمان خود چیزهای نسبتاً ضعیفی به دست آورید. بدیهی است که انتخاب با شماست.

 

طبق آمار درون بازی، بیش از 2.7 میلیون بازیکن در حال حاضر Season 7 Royale Pass خود را خریداری کرده اند. و این به معنای پاداش پاداش در صورت انجام همین کار است. نه اینکه یک کارت ماموریت رویال پاس خیلی زیاد باشد، اما این فکر است که اهمیت دارد. به عنوان یک انگیزه خرید اضافی، با برداشتن هر مقدار یوسی پابجی از هم اکنون تا ژوئیه یک لباس و کلاه رایگان برای شما به ارمغان می آورد. همچنین قیمت پوسته Neon – AWM را از 1080 یوسی به 180 کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید: یوسی پابجی را بیشتر بشناسید

نظرات کاربرن