این یک دنیای جدید شجاع در طول این روز از قرنطینه و برای این فن آوری به چالش کشیده و در میان ما می تواند دلهره آور به نگه دارید تا. اگر شما مایل به یادگیری اصول اولیه چند وجود جهان های رایگان و کم هزینه کارگاه های آموزشی در cyberweb است که می تواند به شما کمک کند ورزش مغز خود را و به شما مهارت های جدید.

(بیش از) اصول اولیه در Goodwill Community Foundation

این Goodwill Community Foundation و حسن نیت صنایع شرقی کارولینای شمالی در اصل این سری از آموزش ها و کلاس ها برای کاربران از حسن نیت را احیا و آماده به کار برنامه های, اما آنها نیز به صورت رایگان برای عموم مردم استفاده کنید. آن را به یک کامپیوتر 101 گروه آموزش پوشش چیزهایی مانند اصول اسکایپ و سریع نکات طراحی که می تواند مفید باشد برای کسانی که جدید به برنامه هایی مانند فتوشاپ. این آموزش می تواند کمک به افرادی که ممکن است با غرق نیاز به استفاده از جدید به آنها نرم افزار خود را به تازگی از راه دور کار جهان کار می کنند. وجود دارد آموزش چندین زبان در دسترس است که سخت برای پیدا کردن از طریق سایر منابع از جمله عربی و هلندی. شیکاگو شعبه وب سایت شامل محلی کمک مالی اطلاعات بود و به تازگی به روز شده با یک لیست از COVID-19 لینک منبع.

که Zoomin’ چه کسی ؟

زوم است تنها یکی از بسیاری از ویدئو کنفرانس سیستم عامل است که به رایگان استفاده کنید (بکجا WebEx?), اما آن را به سرعت تبدیل به یک رفتن به یک مقدار زیادی از شخصی و حرفه ای نشست. به عنوان تقریبا هر قطعه ای از ماشین آلات و یا نرم افزار تا کنون ایجاد شده بسیاری از افراد با مشکلات و سوالات در مورد استفاده از زوم خواهد بود پاسخ داد: اگر آنها فقط خواندن اسناد پشتیبانی که شامل how-to-get-شروع به آموزش. چه این دکمه انجام دهید ؟ چگونه می توانم من می بینم همه مردم در این کنفرانس? خواندن اسناد پشتیبانی! زوم در واقع بازنویسی ایشان در ماه گذشته به را حتی ساده تر “این است که چگونه ما این کار را” مبین برای تمام کاربران جدید است. من همچنین می خواهم به نقطه مردم به جغد Labs وب سایت. آنها یک ماساچوست-بر اساس شرکت است که باعث می شود از راه دور-سخت افزار جلسه و در ماه مارس آنها ایجاد شده یکی از بزرگ-ورق چگونه به در زوم برای وبلاگ خود.

همه حق شما MOOCs

دوره های آنلاین باز گسترده و یا MOOCs هستند کلاس های ایجاد شده به طور خاص با تعداد نامحدودی از دانش آموزان و مشارکت در سراسر وب در ذهن است. در حالی که ریشه های MOOCs آمده از وب باز (جنبش برای حفظ مواد منبع باز و در دسترس برای هر کسی که به استفاده و توزیع مجدد در روح اصلی اینترنت) بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به تصویب رسید و این مدل به عنوان یک راه برای عمومی ارتباط برقرار کردن با خلاق خود مواد. نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از دانشگاه ها به ارائه این نسخه رایگان از دوره های گذشته را به شما ارائه نمی دهد اعتباری مگر اینکه شما در حال حاضر ثبت نام به عنوان شهریه پرداخت ، چند کلاس که همیشه در دسترس هستند ذکر شده در فرهنگ باز سایت (یک منبع آنلاین برای وب سایت زبان آموزان) از جمله یک کلاس در رهبری سازمانی در اصل تدریس از طریق دانشگاه و نسخه های صوتی از بسیاری از لئو اشتراوس را از دانشگاه شیکاگو در سخنرانی در فلسفه است.

گیاهان و ماسک و رقصنده شکم

برخی از محلی غیر انتفاعی نیز شروع به ایجاد آنلاین محتوای یادگیری. بسیاری از این کلاس ها در دسترس برای هزینه های کوچک است که مزایای معلمان و سازمان است. گیاه شیکاگو در پشت محوطه ارائه شده است در چند زمانی کارگاه های آموزشی اختصاص داده شده به باغبانی در خانه: ساخت یک زمین سطل (همچنین شناخته شده به عنوان یک ظرف باغ) در چهار شنبه, مارس 25 و رشد Microgreens در خانه در سهشنبه, مارس 17. اجواتر را هنر فضا 6018 شمالی ساخته شده است که فضای آنلاین برای هنرمندان از آن “در شار: هنرمندان و مهاجرت” نمایشگاه که قرار بود در نمایش در شیکاگو مرکز فرهنگی تا زمانی که ممکن است. هنرمند Aram هان Sifuentes خواهد شد انجام یک ماسک-ساخت کارگاه و جلسه کار از طریق زوم در روز شنبه, آوریل 25. و محترم شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی خود را ادامه می دهد و دوست داشتنی کلاس های موسیقی و رقص کارگاه های آموزشی در وب است. برخی از منحصر به فرد آینده کلاس های شامل آشنایی با اسلاید گیتار و رقص مصری. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im