شما هم می توانید ایجاد یک انبار. و در اینجا چگونه به سهام آن است.

ایده آل انبار شراب است جای خنک و تاریک. مانند یک زیرزمین است.

اما شما زندگی می کنند در یک آپارتمان. خب پس به ندرت مورد استفاده گنجه و voila!, یک انبار. نه به عنوان سرد به عنوان یک زیرزمین اما دمای ثابت و آرام تاریکی یک جایگزین خوب است.

در حال حاضر چه چیزی برای قرار دادن در انبار? بسیار بستگی دارد که چگونه اغلب شما نوشیدن شراب و آنچه شما به طور معمول نوشیدن و اجباری ویژه بطری. سهام با آنهایی که شما را دوست دارم و بطری کارشناسان محلی مثل من می گویند شما باید سن و بطری به صورت خود به خودی مناسبت های خاص.

من همیشه در مواظب برای چیزی به جشن می گیرند. برای مثال چند هفته پیش من در بر داشت لغو احکام صادره ی گوشت بره در فروش. پس از سفر به انبار یک بطری Coudoulet د Beaucastel 2005 Cotes du Rhone شد uncorked برای شام.

Chateau de Beaucastel یکی از معتبر تولید Châteauneuf du Pape. 2015, قدیمی, می تواند باشد که ویژه بطری شراب در انبار خود را در اطراف $90. این Coudoulet یک “کودک Beaucastel” در حدود $30.

سال 2005 بود که فقط شروع به نشان دادن سن آن را با یک اشاره از رنگ نارنجی در اطراف لبه. آروماتیک بودند خیره کننده با ادویه جات ترشی جات, چرم, earthiness و محو شدن میوه های تیره با یک پایان بود که بطرز شگفت انگیزی زیبا.

این ساحل du Rhone معمولی شما نیست GSM (Grenache, Syrah و Mourvèdre) مخلوط که در آن Grenache غالب. هیچ Coudoulet فقط به عنوان Mourvèdre به عنوان Grenache — 30% — با Syrah و Cinsault کمک 20% در هر.

این Coudoulet تاکستان واقع در Cotes du Rhone منطقه از هم جدا شده توسط یک جاده از Châteauneuf du Pape. خاک است که از آن همسایه متشکل از ماسه سنگ و diluvial آلپ سپرده از رشته کوه های آلپ.

Diluvial آلپ سپرده دور, مشت کردن اندازه سنگ به سنگریزه به نام galets roulés که پوشش خاک رس. این سنگ ها نقش مهمی حفظ گرما از آفتاب فراوان و انتشار جذب گرما در شب.

انگور دراز نزدیک به زمین به جای ترلسد و رسیدن سریع تر با همه گرما است. توانا mistral باد دور از رطوبت تشدید انگور.

در Château de Beaucastel هر یک از 13 مجاز ارقام انگور هر دو قرمز و سفید (Bourboulenc, Clairette, Cinsault, Counoise, Grenache, Mourvèdre, Muscardin, Picardan, Picpoul, Roussanne, Syrah Terret نویر و Vaccarèse) برداشت شده به صورت دستی مرتب در سرد انبار که به طور جداگانه و سپس به مخلوط قبل از ریختن مایعات.

تاریخ Châteauneuf du Pape جذاب است. در 1305 زمانی که برای اولین بار, فرانسوی, پاپ انتخاب شد شراب جهان شروع به گسترش است. برتراند ده رو به دنیا آمد و در بوردو شد کلمنت V.

او تصمیم گرفت آوینیون فرانسه برای پاپ اقامت تبدیل شد و برای اولین بار از یک خط Avignonese پاپ که به طول انجامید 72 سال است. جانشین او ساخته شده یاد قلعه و منطقه شناخته شده به عنوان جدید قلعه پاپ و یا Châteauneuf du Pape.

یکی دیگر از شراب انتظار در انبار بود Brunello دی Montalcino از شناخته شده ایتالیایی منطقه به نام توسکانی.

توسکانی شش Denominazione di Origine Controllata e Garantita مناطق: نوعی شراب قرمز, Brunello دی Montalcino Vino Nobile دی Montepulciano, Morellino دی Scansano, کرمیگننو و Bolgheri. همه آنها در یک انگور مشترک — Sangiovese.

توسکانی نورد چشم انداز تپه در صدر شهرهای احاطه شده توسط باغ های انگور عرضه اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا بهترین شراب. Sangiovese انگور کاشته شده اند به عنوان دور برگشت به عنوان سه قرن پیش است. برخی از Sangiovese هستند کلون های شناخته شده توسط خود را به جای نام و برخی با نام محلی.

برای بیشتر قسمت ها, شراب ایتالیایی باید نام محل بر روی برچسب به جای انگور نام. برای مثال نوعی شراب قرمز, محل, آیین نامه نیاز به هفت Chianti مناطق بود متشکل از حداقل 70% و 100% Sangiovese با بیش از 30% دیگر انگور است که می تواند شامل سنتی قرمز, انگور, Canaiolo و Colorino و/یا بین المللی گونه های, Cabernet, Syrah و بوته.

اطراف تپه بالا شهر Montalcino هستند تاکستان Brunello دی Montalcino و روسو دی Montalcino. Brunello است نام محلی برای بزرگ berried Sangiovese گروسو کلون و بر خلاف نوعی شراب قرمز, Brunello هرگز مخلوط.

آب در Montalcino قدمت آن به قرن 14, اما آن را تا قرن 19 زمانی که و ferruccio Biondi-Santi به دنبال Sangiovese گروسو و ساخته شده ویژه فوق العاده ای از شراب را از پدر بزرگ خود را, Il Greppo تاکستان.

این خیلی شجاعانه حرکت در طول زمان هنگامی که بسیاری از شراب سفید و شیرین است. دیدار با برخی از موفقیت های او محدود بازده و تمدید لاغری برای غلیظ تر و شدت رنگ شراب.

صد سال بعد Brunello نامگذاری شد یکی از اولین DOCGs و با آمد که مقررات. پس از تخمیر Brunello سنین برای چهار سال با حداقل دو چوب قبل از اینکه منتشر شد. برای Riserva, این شش سال با حداقل 2 در چوب.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که زمان ضربت زنی انگشت خود را در حال انتظار برای Brunellos به بلوغ می تواند یک بسیار تشنه است. راه حل برای این معضل این است که روسو دی Montalcino. این نوزاد Brunello بیشتر آرام مقررات با تنها یک سال از پیری قبل از انتشار.

آب و هوا یک عامل مهم در Montalcino که برخوردار از آب و هوای گرم تر شب کولر و تهویه بهتر از نوعی شراب قرمز. به عنوان یک نتیجه Sangiovese می رسد و حداکثر آمادگی برای فولر شراب غنی تر.

از انبار, من تا به حال دو Brunellos از واسکو Sassetti یک سال 1997 کمپو بللویستا و 2009. هر دو از این شراب از vintages حال آرامی سن. آن بود که شادی به مقایسه vintages از این افسانه شراب.

این Sassetti خانواده تولید شده است شراب از اوایل 1900s. آن 32 هکتار تاکستان ارتفاع و limey خاک را به صورت کاملأ پیچیده زیبا, متعادل, سبک Brunello دی Montalcino.

این مدرسه قدیمی Brunello نیازهای زمان در انبار به عنوان یک نتیجه از تمدید پوست لاغری برای استخراج رنگ و رایحه بلوط پیری 3-به علاوه سال در Slavonian بلوط casks که بیان کمی بلوط عطر و طعم. Brunellos می تواند نرمال منتشر شد 4 سال پس از برداشت محصول و یا riserva منتشر شد پس از پنج سال.

2015, قدیمی, در دسترس است به آرامی انبار و لذت بردن از با نوه های خود را زمانی که آنها 21. به سلامتی!

مریم ارل شده است آموزش Kitsap دوستداران شراب برای چند دهه است که عضو دیرین غرب صدای دم و می تواند جفت آبجو یا شراب شام در فلش. او داوطلبان برای Clear Creek Trail عضو مرکزی Kitsap جامعه شورای اسلامی و از حامیان دیرین از سیلوردل. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im