وایات Waddell قطره تک به تجمع مبارزان برای زندگی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Wyatt Waddell - PHOTO BY SAM FUEHRING

  • وایات Waddell
  • عکس از سام Fuehring

وایات Waddell کاهش قابل توجه تک آهنگ جدید “مبارزه!” در یکشنبه, ژوئن 3, و این ارتعاش با غم و خشم و انقلاب هدف است که میلیون ها آمریکایی شده است, نشان دادن پس از کشتن جورج فلوید. “این آهنگ من به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد و آنچه که من می خواهم بگویم مردم معترض” می گوید: محلی خواننده ترانه سرا و چند نوازنده. Waddell ثبت شده در آهنگ با پمپاژ funk ابزار دقیق و سقف-بالا بردن گروه کر از خود multitracked خواننده—به تنهایی در یک روز. “من امیدوارم که آن را می توان سرود برای مردم من,” او اضافه می کند. “مبارزه!” پرداخت آنچه شما می خواهید Bandcamp, دانلود, و او را متعهد به تصویب تمام کمک های مالی به همراه شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق Black Lives Matter شیکاگو و شیکاگو غذا سپرده گذاری. او همچنین در جریان مجموعه ای به عنوان بخشی از اولین مجازی انجام بخش خیابانی جشنواره در چهار شنبه, ژوئن 26.

شیکاگو رپ Femdot راه اندازی غیر انتفاعی Delacreme دانشمندان در سال 2018 برای کمک به سیاه و سفید و قهوه ای دانشجویان; این ترم آن را به شش ایالت ایلینوی و ایندیانا دانشجویان بورسیه و لباس. هفته گذشته پس از CPS به طور خلاصه به حالت تعلیق در آن مواد غذایی-برنامه تحویل Delacreme دانشمندان شروع مواد غذایی-توزیع تلاش در خدمت غرب و جنوب به طرف. کسانی که در نیاز می توانید e-mail [email protected] شما می توانید با استفاده از آن آدرس برای اهدا از طریق Zelle یا QuickPay (و یا استفاده از $delacremescholars در نقد برنامه).

  • Femdot تازه ترین آلبوم پاییز گذشته منتشر شد

روز جمعه شیکاگو polymath Nnamdï خود منتشر EP سیاه گرفتاری از طریق Bandcamp. Snaggletoothed گیتار باس افراطی و ورزشی ضربت زنی درهم و برهم کردن در آن هرزگرد اعتراض آهنگ—seesawing “خشم” بیانگر خشم و اضطراب او احساس می کند با دیدن پلیس کشتن افرادی که مانند او نگاه کنید. سیاه گرفتاری به فروش می رسد تا به خوبی در “Bandcamp روز” که Nnamdï بیش از $10,000; او را به $4000 به Assata دختران و به خوردن شیکاگو و کارگردانی بقیه به Chicagoans که نیاز به کمک با غذا یا مسکن. v

یک نکته? Tweet @Gossip_Wolf یا e-mail [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im