فعال.

که یک کلمه اد Weihenmayer از بدنسازی جهان Pensacola نگه داشته و با استفاده از توصیف آن زمان تلاش در میان COVID-19 همه گیر زمانی که من صحبت می کرد با او هفته گذشته است.

اگر نام آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل آن است. فقط یک هفته قبل از COVID-19 شیوع بدنسازی جهان Pensacola و نمک دو و میدانی اعلام کرد همکاری خود را در ارائه دسترسی به برنامه های سلامتی و تناسب اندام بر روی تقاضا به اعضای آن است.

شروع یک کسب و کار جدید است هرگز آسان و شروع یک کسب و کار جدید در وسط یک جهانی همه گیر ارائه حتی یک چالش بزرگتر. اما برای Weihenmayer آن تنها سوخت به آتش اضافه شده.

“ما بسته مارس 20 و آن بوده است 27 روز” Weihenmayer گفت. “ما می دانستیم که در آینده و به من گفت:” هی ما میخوایم فعال در این, و ما بلافاصله شروع به انجام موارد اساسی مانند شستن پایین پارکینگ ارائه الکل اسپری برای پاک کردن هر ماشین مرتب به دستشویی که در آن دست آزاد. … ما به پایان رسید تا بودن شلوغ تر از ما قبل از این ویروس است.”

و این کار متوقف نشده وجود دارد. پیشرفته مطابق با اصول بهداشتی در ایستگاه های تازه حوله و بطری Lucasol ضد عفونی کننده افزایش فرکانس از تمیز کردن به هر ساعت و اضافه, آبی, اشعه, نور, هوا, بهسازی سیستم به کشتن ذرات هوابرد هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از تغییرات که اجرا شده اند در بدنسازی جهان Pensacola.

“ما همچنین در حال برنامه ریزی در حال گسترش در فضای منطقه برای کاربرانی که می خواهید برای کار کردن در یک هوای تازه محیط زیست” Weihenmayer گفت. “ما همچنین دستور ماسک صورت جایگزین تردمیل و قرار گیرند سنگین تجهیزات تناسب اندام برای بهبود بیشتر اجتماعی فاصله.”

با توجه به Weihenmayer, جهان, جای بدنسازی, Pensacola تنظیم شده است برای باز کردن در مارس 9. اما متوقف نشده خدمه خود را از آمدن در اوایل 6 صبح برای تمیز کردن و آماده سازی برای تاریخ پیش بینی شده.

“ما تا به حال به طور فعال” Weihenmayer گفت. “ما باید برای دریافت آماده شده و آماده برای خدمت به همه است.”

بیشتر کسب و کار جدید ستون:

► تمدید سرایدار درمان فیزیکی به ارمغان می آورد راحتی به پنساکولا | کسب و کار جدید

► گر بو محلی می یابد و سوم این فروشگاه برای باز کردن در بالای شهر خرید پلازا

► نمک دو و میدانی طول می کشد ثبت اختراع در حال بررسی سلامتی سیستم به بدنسازی جهان Pensacola

بدنسازی جهان Pensacola در حال حاضر در خدمت 2,000 اعضای Facebook live تناسب اندام بر روی تقاضا بینندگان شکوه 300 تا 500. در این دوران عدم قطعیت بدنسازی جهان Pensacola خواهد شد با ارائه سه رایگان نمک جلسات دو و میدانی یک ماه و همچنین یک ماه عضویت رایگان.

“بدنسازی جهان بوده است در خدمت Pensacola تناسب اندام جامعه برای بیش از 20 سال و جدید ما Pensacola موقعیت منحصر به فرد قرار برای کمک به جامعه بازگشت به تناسب اندام شیار زمانی که ما باز” Weihenmayer گفت. “ما دعوت Pensacola جامعه به #GiveItAllYouGot.”

بدنسازی جهان Pensacola واقع شده است در 7166 N. نهم Ave. در پنساکولا. برای اطلاعات بیشتر worldgym.com/pensacola/home تماس بگیرید و یا 850-972-1866.

Poarch گروه از سرخپوستان کریک تولید نجات بخش COVID-19 لوازم

ماسکووگی تکنولوژی در رابطه با Poarch گروه از نهر سرخپوستان شروع به تولید لباس و تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به مبارزه با COVID-19 ارائه آن دسته از لباس و PPE به باپتیست بهداشت و درمان در اواخر هفته گذشته.

“ما خدا را شکر ماسکووگی تکنولوژی تغییر می تواند تولید خود را به روپوش برای ما پزشکان و پرستاران و اعضای تیم” باپتیست بهداشت و درمان مدیر عامل علامت فاکنر گفت. “COVID-19 تغییر کرده است چشم انداز مراقبت های بهداشتی و به عنوان کار ما به ارائه مراقبت به بیماران ما و دیگران ما در خدمت هستیم ممنون محلی این شرکت می توانید با همکاری با ما در این راه است.”

در علاوه بر این به صرفه جویی در زندگی توسط پله برای بهداشت و درمان جوامع ماسکووگی تکنولوژی است که قادر به حفظ تمام 77 کارکنان.

برای اطلاعات بیشتر www.muskotech.com

Kalyn ولف مستقل است ستون نویس مجله اخبار. ارسال کسب و کار جدید نکاتی برای pcolanewbiz@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im