با این نمایشگاه لغو جوانان جستجو برای راههای جایگزین به بازار دام

در این سال بود ربکا DePoe اولین بار با نشان دادن گاو در شهرستان Kitsap عادلانه و رم را Junior دام حراج.

در حال حاضر که این نمایشگاه و حراج هستند لغو شده برای سال 2020 او باید برای پیدا کردن راه دیگری برای بازار دو هدایت.

شرکت کنندگان در این junior دام حراج باید خرید حیوانات خود را در اوایل سال. دام مزایده لغو شد در ماه مه قبل از نمایشگاه لغو شد.

“ما سعی در جلوگیری از بیشتر بچه ها از گرفتن حیوانات در دست و به آنها هشدار ما نمی خواهید به قادر به انجام این سال با خیال راحت گفت:” ریک العاده رئیس جمهور از Kitsap County Junior دام کمیته.

4-H حوادث در نمایشگاه امسال نیز لغو شده است هر چند برخی از باشگاه ها هستند که در ادامه به دیدار عملا الیزابت گفت: نیلسون, 4-H مدیر برنامه.

این به این معنی FFA و 4 ثانیه اعضای که شرکت به احتمال زیاد نمی توانید به عنوان بسیاری از کمک های مالی خواهد شد و مجبور به کار اضافی برای پیدا کردن خریداران برای حیوانات خود را. زمانی که آنها حراج حیوانات در این نمایشگاه وجود دارد همیشه تعداد زیادی از خریداران به راحتی در دسترس در حال اجرا قیمت به حراج تف کردن اعداد.

“در حال حاضر من مجبور به بیرون رفتن و فقط به طور خاص بازار خود من و امیدوارم مجموعهای از خریداران و امیدوارم قیمت تا” DePoe گفت.

در حراج افراد همچنین می توانید اضافه کردن $20 یا 50 دلار به قیمت حتی اگر آنها نمی خواهند به خرید حیوانات.

نیلسون گفت: به طور معمول وجود دارد بسیاری از کسب و کارهای محلی یا دیرین عادلانه را برانگیخت که نشان می دهد و خرید یک حیوان است. برخی از خریداران در یک حیوان با هم تقسیم آن به نصف یا چهارم.

“هنوز بسیاری از مردم باید فضا را برای تا 800 پوند از گوشت گاو,” او گفت:.

العاده گفت: شرکت کنندگان خواهد شد به احتمال زیاد متحمل یک بیت از یک ضرر در این سال, اما کسانی که درگیر در Kitsap Junior دام کمیته در حال کار برای کمک به آنها در بازار حیوانات خود را. این کمیته یک سازمان غیر انتفاعی است که هدف اصلی است برای به راه اندازی حراج هر سال برای بچه ها.

در طول حراج “شما فقط در حلقه در تلاش برای نگاه زیبا در حالی که حراج خود را انجام تمام کار” DePoe گفت. در این نمایشگاه آنها صحبت به خریداران بالقوه, اما در این سال DePoe را به بازار حیوانات خود را بدون کمک از این نمایشگاه است.

DePoe,17 در FFA و می رود به جنوب Kitsap دبیرستان. او شرکت در نمایشگاه دام حراج قبل از, اما این اولین سال افزایش هدایت. قبلا او به ارمغان آورد خوک به این نمایشگاه. حد بر روی حیوانات است اما او لذت می برد و راه رفتن در اطراف انبارهای برای دیدن هر کس دیگری حیوانات.

او گفت: این نمایشگاه در سال گذشته بهترین هفته از تابستان است. او عاشق محیط زیست نشان کردن کار سخت و صحبت کردن به افرادی که متوقف شده توسط غرفه در مورد خوک ها.

“این واقعا سرد بود به یک دسته از بچه های کوچک وجود دارد,” او گفت:. “از آنجا که من عاشق ag و پرورش بسیار, این نیست بزرگ ag, جامعه, بچه های کوچک ندارد و گاو در حیاط خلوت خود و نمی دیدن خوک ها هر روز پس از آن سرگرم کننده ترین چیزی که قادر به نشان دادن و آموزش آنها را با چیزی است که من دوست دارم.”

Depoe نگه می دارد و او را “قهرمان” و “رزرو قهرمان” روبان برای سال گذشته خوکی بر روی دیوار.

در این سال او تا به حال به یاد بگیرند که چگونه برای مراقبت از گاو به جای خوکی و چگونه او را نشان داده اند آنها را در این نمایشگاه است. DePoe شده است انجام تحقیقات خود را, تماشای ویدئوها و صحبت با مشاوران یا گذشته FFA عضو دارد.

به طور معمول در یک حراج او خواهد کلیپ حیوانات و شستن آنها را از قبل و سپس منجر به هدایت در اطراف حلقه با یک افسار او را زیر جهت.

“این یک مقدار زیادی از کشیدن آنها را در اطراف و با استفاده از وزن من در برابر آنان,” او گفت:.

پس از حراج DePoe خواهد بار حیوانات را به یک تریلر که آنها را به کشاورز جورج به butchered. اگر یک خریدار می خواستم به قصاب حیوانات خود آنها می تواند اگر آنها واجد شرایط DePoe گفت.

او صرف زمان زیادی را با او هدایت شدن آنها استفاده می شود به افسار و به کار گرفته. او خوراک آنها را هر روز صبح و هر شب اما گاهی اوقات در طول روز به او می پیوندد و آنها را در این زمینه در حیاط خلوت روی یک صندلی خواندن و مسواک زدن آنها را به طور متناوب.

او آنگوس قرمز’ نام آلوین. Depoe می گوید که او به نظر می رسد مانند یک جن. او دیگر هدایت جکسون یک سیاه آنگوس. او نام مستعار “Nubs” از آنجا که از او دم کوتاه.

در حال حاضر کودکان و نوجوانان که در ادامه به افزایش حیوانات خود را با تمرکز بر تضمین کیفیت ساخت مطمئن شوید که آنها به خوبی تغذیه با کیفیت بالا و دانه کار در ساختمان عضلات از حیوانات با ورزش آن را نیلسون گفت. هر گونه تنظیم وزن آن باید به حراج گذاشته می شود در این نمایشگاه است.

العاده گفت: او به دست شنوایی کودکان و نوجوانان ارائه این سال است. بسیاری از شرکت کنندگان شده اند بخشی از برنامه تا پنج سال.

“دیدن چگونه آنها رشد کرده در این برنامه در حال رفتن به مدلهای از دست رفته تمام راه را در اطراف این سال,” او گفت:. این است که سال اول خود را به عنوان رئیس جمهور Kitsap Junior دام کمیته, اما او به عنوان یک افسر به مدت سه سال.

مردم می توانند تاریخ و دام حراج خرید بلیط بخت ازمایی برای یک دلار موجود در مزرعه فروشگاه های عرضه در اطراف شهرستان. پول می رود به سمت یک برنامه بورس تحصیلی برای کودکان و نوجوانان و جایزه است یا نیم butchered خوک و یا $250.

DePoe در حال حاضر برخی از منافع خود هدایت, اعم از رستوران ها به یکی از معلمان او. او گفت: عشق مردم به حمایت از بچه های محلی بالا بردن حیوانات است. در این سال گاو نیز در تقاضا بالاتر با COVID-19 تعطیل چند بزرگ بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. مردم بوده و رسیدن بیش از رسانه های اجتماعی برای دریافت یک لیست از خریداران بالقوه نیلسون گفت. در سال گذشته 4-H و FFA جوانان تولید بیش از 12000 پوند گوشت برای Kitsap جامعه است.

هنوز هم بچه ها نمی خواهد که تجربه مردم مناقصه یکدیگر در حراج.

“من می خواهید انجام دهید بسیار خوب است اما نمی توان آن را همان” DePoe گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de