با شماره جدید COVID-19 موارد حذف در هفته های اخیر, Kitsap, مقامات بهداشت عمومی در حال کار برای پیدا کردن راه های جدید برای ردیابی این ویروس گسترش به عنوان گسترده آزمایش ویروس محدود باقی مانده در سراسر کشور.

شده اند وجود دارد تنها شش جدید تایید موارد در آخرین هفت روز آوردن Kitsap County کل تا 146 شناخته شده COVID-19 نفر از جمله دو مرگ از بعد از ظهر شنبه. در هفته اول فروردین در مقایسه Kitsap دیدم بیش از 50 جدید COVID-19 موارد مشخص شده است که بیشتر از هر هفت روز به این نقطه با توجه به Kitsap بهداشت عمومی منطقه است.

Kitsap سلامت افسر سوزان ترنر می گوید: داده ها نشان می دهد کاهش در موارد جدید — که می تواند نشان می دهد بهداشت عمومی اقدامات در حال کمک به کاهش ویروس گسترش یافته و مردم کمتر بیمار شدن — اما هشدار داد در برابر نقشه کشی گسترده نتیجه گیری قطعی در مورد کوروناویروس’ مسیر.

“ما نمی دانیم که چه داده ها را نشان می دهد فردا. جهت بر روی یک خط روند را نشان نمی دهد چه فردا و روز بعد خواهد بود,” او گفت:. “آنچه که ما می گویند این است که ما قطعا شاهد کاهش موارد: به نظر می رسد فلات و کاهش تعداد موارد گزارش شده است.”

اما تایید COVID-19 موارد تنها نشان دهنده یک “محدود بخش” از Kitsap ساکنان که باید این ویروس ترنر گفت: از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش نشده از جمله کسانی که نشان می دهد تنها علائم جزئی و یا هیچ در تمام.

Kitsap کمک راهنمای: چه منابع محلی در حال ارائه کمک در COVID-19?

در حالی که تلاش های گسترده می تواند بسیار مهم به دولت و در نهایت بازگشایی ترنر می گوید: سلامت منطقه هیچ جدول زمانی از هنگام تست در دسترس خواهد بود برای همه Kitsap ساکنان که علائم چه رسد به افکار عمومی به عنوان متحده در سراسر کشور رقابت برای منابع محدود.

این هفته رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: واشنگتن نیاز به تست بیشتر منابع به منظور انجام گسترده تست از همه با علایم. در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس Inslee گفت: دولت نیاز به افزایش روزانه تست از حدود 4000 نفر به حدود 20,000 یا 30000 آزمون در روز به منظور منزوی کردن کسانی که آلوده و قرنطینه نزدیک خود تماس آسوشیتد پرس گزارش داد.

محدود داده ها باعث شده است تا محلی کارشناسان بهداشت و درمان به نگاه دیگر اقدامات برای ارزیابی چگونه COVID-19 به نظر می رسد به گسترش در سراسر Kitsap.

در ادامه علاوه بر فشرده مورد بررسی و تماس با ردیابی, Kitsap کارشناسان بهداشت و درمان نیز پیگیری بخشی از آزمون است که دوباره مثبت که Turner به نام “خشن ابزار” برای ارائه یک احساس در مورد چگونه بسیاری از افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی باید COVID-19 یا نوعی دیگر از بیماری است.

از بیش از 3,100 آزمون گزارش از طریق پنج شنبه تنها در حدود 4 درصد نشان داده اند نتایج مثبت برای رمان coronavirus, البته که تنها شامل افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی و ملاقات با معیارهای آزمایش می شود. با این حال شده است وجود دارد هیچ افزایش چشمگیر در مثبت COVID-19 موارد تا کنون که ترنر می گوید یک علامت مثبت است.

“این به ما یک حس است که مردم کمتر ممکن است بیمار مبتلا به بیماری تنفسی و کمتر ممکن است COVID مانند بیماری” او گفت:. “ما خوش شانس بوده است نه به دیدن که افزایش موارد در این نقطه است.”

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه نیز منتشر شد یک بررسی جمعه که هدف آن ارزیابی میزان Kitsap ساکنان درک COVID-19 در جامعه و تلاش برای ماندن در خارج از. از بعد از ظهر جمعه این نظر سنجی تا به حال بیش از 2900 پاسخ.

چه ما در مورد تست ؟

با کیت های آزمایش در تقاضای بالا تست برای COVID-19 باقی مانده به ترتیب اولویت برای افراد آسیب پذیر و بحرانی کارگران که علامتی هستند و افراد مبتلا به بیماری شدید دیگران. Kitsap به نظر می رسد به اندازه کافی تست ظرفیت برای استخر که از مردم ترنر گفت.

یک درایو از طریق تست سایت های ایجاد شده توسط Kitsap را emergency response team انجام شده در مجموع 360 آزمون در دو هفته, هر چند آن را محدود به برخی از مهم کارگران و بیشتر ساکنان آسیب پذیر نشان دادن علائم.

Coronavirus پوشش: به عنوان نیمیتز آماده به ترک هزاران نفر از برمرتون ملوانان تست شده برای COVID-19

پس از دریافت 2,500 فدرال کیت های آزمایش برای شروع عملیات و اضافی 2,500 خود سواب کیت, سایت تعطیل مارس 17, ترک هزاران نفر از استفاده نشده کیت های آزمایش. محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر می توانید سفارش این کیت فوق العاده از واکنش های اضطراری تیم.

بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز ارائه COVID-19 تست اما هیچ نشانه ای وجود دارد که چگونه بسیاری از امکانات در حال حاضر در حال انجام آزمایش در Kitsap. سلامت منطقه نه حفظ یک لیست جامع.

چی فرانسیسکن Harrison مرکز پزشکی شرکت مادر شد تریاژ مراکز در سه Kitsap درمانگاه به صفحه نمایش و تست بیماران علاوه بر هریسون بیمارستان. سیستم بیمارستان با این حال بارها حاضر به انتشار چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده اند در Kitsap امکانات و چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار مانده اند در هریسون (آرکانزاس) بیمارستان.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه حفظ کند یک لیست از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که باید در گزارش آزمون مثبت فراهم می کند که تنها اطلاعات محدودی در مورد سازمان هایی که تست شده اند Kitsap ساکنان. اما سلامت منطقه نمی داند در مورد امکانات که در آن تنها منفی آزمون دستور داده شده است که حدود 95 درصد از Kitsap کل آزمون است.

امکانات که انجام داده اند مثبت COVID-19 آزمون شامل چند مستقر در سیاتل ارائه دهندگان خدمات از جمله Harborview Medical Center, سوئد گروه پزشکی و دانشگاه واشنگتن در علاوه بر این به Multicare Auburn مرکز پزشکی Maximus سرمایه سایت مجموعه آزمایشگاه های شمال و دریای Mar مراکز بهداشتی و درمانی.

تست مثبت گزارش شده توسط Kitsap-بر اساس امکانات Pacifica, پزشکی, نیروی دریایی, بیمارستان, المپیک, خانواده, تمرین, North Kitsap مراقبت فوری و بینبریج اطفال و همچنین شبه خانواده پزشکی در گیگ هاربر. در مقیاس بزرگ سیستم مراقبت های بهداشتی که باید در پایگاه Kitsap — از جمله چی فرانسیسکن Kaiser Permanente و ویرجینیا ماسون — نیز مثبت گزارش آزمون با توجه به بهداشت و درمان منطقه است.

شبه جزیره خدمات سلامت و بهداشت جامعه نیز افتتاح متمرکز تست سایت برای COVID-19 در Kitsap County Fairgrounds. سایت کار دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

COVID-19 پاسخ: Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی تولید بیش از 50000 ماسک

تست ارائه خواهد شد برای PCHS بیماران با COVID-19 علائم-از جمله تب و سرفه و گلو درد و اشکال در تنفس یا تنگی نفس-که کار در خدمات ضروری و زیرساخت های حیاتی و یا بیشتر ساکنان آسیب پذیر است. PCHS می گوید همچنین این برنامه به ارائه آنتی بادی آزمایش در محل به عنوان آن می شود بیشتر در دسترس است.

PCHS محلی غیر انتفاعی های بهداشتی و ارائه خدمات در مقیاس کشویی و فرآیندهای تمام بیمه. آن را نیز ارائه مشکلات مالی بررسی برای بازدید, تست, copays یا معافیت مربوط به COVID خدمات.

برای آزمایش بیماران نیاز به یک قرار ملاقات به دلیل تست منابع محدود هستند. بيماران بايد تماس 360-377-3776 به راه اندازی یک ویدئو و یا تلفن قرار ملاقات و یا استفاده از تابع چت در pchsweb.org.

داستان زیر را ادامه می دهد.

جزئیات بیشتر ظهور مورد تایید COVID-19 موارد

بهداشت و درمان منطقه نیز منتشر شد بیشتر اطلاعات اضافی دربارهی Kitsap را تایید COVID-19 موارد از جمله اطلاعات دموگرافيک و کار دسته.

از موارد مثبت گزارش شده از طریق آوریل 17, 70% از افراد شناسایی شده به عنوان سفید را هر چند مسابقه شناخته شده است برای کمتر از نیمی از کل موارد. در مقایسه Kitsap جمعیت کلی حدود 76% سفید, با توجه به آخرین سرشماری تخمین می زند.

با توجه به سلامت منطقه را داده و مردم از رنگ حساب کمی بالاتر نسبت Kisap شناخته شده COVID-19 مورد از آنها را تشکیل می دهند جمعیت عمومی است. در موارد که در آن مسابقه شناخته شده است هیسپانیک ساکنان حساب برای 10%; آسیایی ساکنان را تا 7%; سیاه و ساکنان جزایر اقیانوس آرام ساکنان هر دو را تا 5% بود; آمریکا یا Alskan بومی حساب برای 2 درصد است که درست است برای افرادی که از نژاد مخلوط سیاه و سفید.

ماندن در خانه و خستگی ؟ Kitsap رهبران تمرکز بر تشویق ساکنان به آن را از چوب

در سراسر کشور COVID-19 به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید که باید اختصاص بیش از یک سوم از COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور که در آن مسابقه از قربانیان است که برای عموم شناخته شده آسوشیتد پرس گزارش هفته گذشته است.

در حالی که موارد تایید شده شامل کارگران از انواع مشاغل مراقبت های بهداشتی و کارگران و اولین پاسخ دهندگان حساب بزرگترین سهم ساخت تا 23 درصد از موارد شناخته شده. یکی دیگر از 15 درصد معلمان و دانش آموزان 13% ها خدمات اعضا از افرادی که در کار نظامی و 12 درصد در بالا تماس مشاغل مانند خرده فروشی و یا خدمات به مشتریان است.

تا کنون حدود 11 درصد از Kitsap را COVID-19 نفر بستری شده اند, با توجه به مصاحبه های بهداشتی منطقه. ترنر می گوید: Harrison بیمارستان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند که آنها در حال دیدن مردم کمتر با COVDI مانند علائم و کمتر تست مثبت به آینده.

“این نشانه خوبی برای ما است که آن را به نظر می رسد مانند مردم کمتر به دنبال درمان COVID-19” او گفت:.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im