شراب و پنیر و Decrypto

اریک Garneau نگه می دارد بازی Pandemic میراث. و به عنوان مدیر بازی و خرده فروشی در شیکاگو هیئت مدیره بازی کافه او تا دسترسی به بازی های بیشتر از بیشتر. “من می دانم آن را برای تلفن های موبایل نوع مرضی اما آن را احساس می کند مانند یک راه به نوعی از اندکی کنترل بر همه چیز است.”

مانند بسیاری دیگر از کسب و کارهای کوچک و رستوران ها, شیکاگو, بازی تخته, کافه پرتاب شد به صورت یک حلقه زمانی که coronavirus ناشی از شهرستان به تعطیل—روز گذشته آنها ارائه ناهار خوردن در سرویس شد مارس 14, دقیقا یک ماه بعد از کافه افتتاح بزرگ. از آن پس آنها مانند بسیاری از, آیا تا به حال به محوری به وانت و ارائه گزینه های به پایان می رسد دیدار. اما برای نگه داشتن تجربه از آجر و ملات زنده برای شام در خانه آنها ارائه بازی همراه با وعده های غذایی خود را.

“من احساس می کنم به خصوص اگر شما در حال قرنطینه با افراد دیگر در حال حاضر وجود دارد یک راه که در آن بازی های هیئت مدیره در حال فرار, اما آنها همچنین ایجاد این اتصالات و آنها را بهتر و شاید حتی با مردم شما به نوعی خسته از بودن در اطراف” Garneau می گوید. “به آنها اجازه دهید شما را قدم به خارج از این روز به بعد وجود و انجام کاری جالب و تخیلی با هم.”

و شام نباید احساس اضطراب اگر آنها مطمئن نیستید در مورد چگونه به بازی بازی آنها دستور داد—در بسته گنجانده شده است یک متن در شماره سوال بپرسید. یکی از بازی های هیئت مدیره کافه معلمان خواهد شد و سپس هر دو متن به عقب و یا راه اندازی یک گوگل ملاقات و جلسه را به مطمئن شوید که مردمی به طور کامل آماده بازی فقط یکی دیگر از راه آنها نگه داشتن کارکنان خود را استخدام. نه به ذکر است هر یک از بازی را می توان دستور داد با چیزی خارج از کافه, غذا و نوشیدنی, منوی. فضای فیزیکی طراحی شده بود با منو در ذهن برای جذب انواع جمعیت و معرفی آنها به گاهی منزوی نیست-به عنوان-ترسناک-یا-درس خوان-به عنوان آن را برای تلفن های موبایل جهان از بازی های. به جای به طور منظم نوار مواد غذایی مانند مرغ بال و یا پیتزا, منو ساخته شده است بالاتر پایان, غذاهای بین المللی. Garneau رفتن-tos هستند تازی کوکتل و گوشت خوک huaraches. (“من می خواهم آن را بخورم هر روز اگر من می توانم که من حدس می زنم من در واقع می تواند” او می گوید: تحقق در لحظه فریبنده امکان.)

در حالی که ما هنوز نمی تواند جمع آوری در داخل کافه Garneau همراه تصویب پیشنهادات خود را برای بازی و غذا و نوشیدنی جفت به سحر و جادو خود را در اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری در آشپزخانه و یا هر کجا که شما انتخاب می کنید به حل و فصل این روز است. “ما فکر می کنیم واقعا سخت مورد ارائه کامل تجربه خوب; حتی اگر مردم در خانه ما نمی خواهید آنها را به احساس می کنم تحقیر شده میبیند,” Garneau می گوید. “ما هنوز هم می خواهید آن را به یک زمان خوب برای مردم است.”

Garneau العمل برای موفقیت بازی:

Dungeons & Dragons ست
برخی از مردمی هستند با استفاده از این زمان طولانی در خانه به شیرجه رفتن به سرگرمی های آنها همیشه کنجکاو در مورد. برای ما یکی از مورد علاقه ما است Dungeons & Dragonsجهان طولانی ترین در حال اجرا و بهترین سر بازی. این ست به شما می دهد همه چیز شما نیاز به سه تا شش نفر به شروع بازی از جمله شخصیت های premade یک ماجراجویی بزرگ (که طرفداران از ماجراجویی در منطقه پادکست را تشخیص دهد) و حتی تاس—و آن را مطلق سرقت در $19.99. ما توصیه می کنیم با جفت شدن با ما مستی gaاست که به نوعی تبدیل به امضای ما مورد. این یک ویتنامی برنج ماکارونی غذا با مرغ سوخاری پای گاو. D&D است همه چیز در مورد ماجراهای و سفر و این ظرف بود که با الهام از آشپزی ما تیم جهان سفر تا آن جا بزرگ!

انفجار بچه گربه ها
یکی از بهترین فروشندگان ما در طول این زمان بوده است در این سریع ء بازی با ورق است که ترکیبی از خدمتکار قدیمیبه سبک بازی با آثار هنری و نگرش بلغور جو دوسر webcomic. این بازی بزرگ برای خانواده ها و یا مردمی به دنبال چیزی ساده آن را یکی از ما breeziest ارائه شده است اما همچنین سوپر replayable. جفت با یک کیسه فو ga پاپ کورن (پرتاب با مرغ, پوست, pho ادویه لیمو ترش و شیلی) و ما گریپ فروت نوشابه mocktail کیت برای تمام سنین بعد از ظهر از بازی.

تک
این دو بازیکن انتزاعی استراتژی بازی را غلغلک دادن همان قطعات از مغز خود را به عنوان شطرنج اما نقش کاملا متفاوت است. طرفداران فانتزی را تشخیص دهد این بازی از Patrick Rothfuss را Kingkiller وقایع رمان ، آن را کاملا مناسب برای یک شب تاریخ در. ما توصیه می کنیم با جفت شدن با سایر موارد در منو است که ترکیب مواد غذایی و فعالیت های . . . ما را-و-پخت کوکی ها شکلات تراشه شده اند فوق العاده محبوب به تازگی, به عنوان ما کوکتل کیت (من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد ما تازی).

پادشاه توکیو: Dark Edition
این یک نام تجاری جدید محدود-انتشار به روز رسانی از یکی از مورد علاقه ما بازی که ترکیبی از گودزیلا با مضمون اکشن با Yahtzee-سبک بازی و آن را یکی دیگر از انتخاب عالی برای خانواده ها. با توجه به “تاریک” موضوع این نسخه ویژه توصیه ما به جفت شدن با مواد غذایی و نوشیدنی است که به اشتراک گذاری یک شبیه پالت—ساموئل اسمیت بلغور جو دوسر تنومند است یکی از مورد علاقه ما آبجو تیره و خانه تشنجی گوشت گاو در می آید قابل اشتراک گذاری کیسه برای چهار!

Decrypto
این تیم در مقابل تیم کلمه حدس زدن بازی است که همه ما شیفته با. شما هرگز احساس بیشتر شبیه به یک درجه یک جاسوسی (مگر اینکه شما در واقع یک جاسوس). این بازی در فرانسه طراحی شده و ما فکر می کنم آن را سرگرم کننده به جفت با دیگر فرانسوی خوراک مانند ما و پنیر مخصوص charcuterie کیت ساخته شده در پشت سر هم با عمده فروش Regalis شیکاگو (این مسائل است که معمولا در دسترس نیست به طور مستقیم به مصرف کنندگان) و رابرت Sinskey Pinot Gris فوق العاده شراب دسر. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im