خواهد رستوران احساس مانند بیمارستان و سالن های غذاخوری در آینده ؟ سرآشپزها در تلاش برای آوردن ناهار خوری پشت

ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:44 PM EDT 28 مه سال 2020BOULDER, Colo. — سابق "سرآشپز بالا" مسا

توسط ABESTANEWS در 12 خرداد 1399

BOULDER, Colo. — سابق "سرآشپز بالا" مسابقه کری بیرد رستوران جدید باز بود فقط برای هفت روز هنگامی که شیوع کروناویروس درخواست مقامات بهداشت به دستور فوری توقف در شخص ناهار خوری در سراسر کلرادو.

او هنوز هم finessing منو در رز کلاسیک آمریکا از جمله امضا فانتزی نان تست هنگامی که او مجبور شد به نزدیک است. در حال حاضر او در تلاش برای کشف کردن چگونه برای بازگشایی, به عنوان, بهداشت, قوانین استراحت و شام شروع به بازگشت به رستوران ها در سراسر کشور است.

برای بسیاری از آمریکایی های خسته از پخت خمیر ترش و خوردن و پخت و پز خود را, کسانی که رستوران بازگشایی در هفته های آینده خواهد شد نگاه متفاوت تر از قبل.

"ما همیشه می گویند که مواد غذایی را آسان قسمت می گوید:" بیرد, 40, که او نیز یک 2019 فینالیست برای جیمز ریش "بهترین آشپز" جایزه. "من مطمئن هستم من می تواند ارائه به شما یک وعده غذایی شما نمی توانید از نو خلق کردن در خانه. اما تمام بخش های دیگر? که خیلی سخت تر است. روز از 'سلامتی' و نشستن در یک نوار و مالش آرنج با یک غریبه و تیراندازی s--- در حال رفتن به بیش از."

یک مطالعه انجام شده توسط خدمات رزرو OpenTable نشان داد که به عنوان بسیاری از 25% از رستوران ها در سراسر کشور ممکن است هرگز دوباره باز قربانی تیغ نازک حاشیه حتی تحت بهترین زمان است.

انجمن ملی رستوران می گوید اعضای خود را از دست داد 30 میلیارد دلار در ماه مارس و 50 میلیارد دلار در آوریل متناوب ضرر و زیان برای یک صنعت است که شاغل حدود 12 میلیون نفر از مردم قبل از وقوع. بسیاری از کشور کارکنان رستوران شدند و از دست دادن شغل خود و برخی از رستوران در حال تلاش برای جلب بازگشت کارگران که پیدا کردم $600 هفتگی فدرال بیکاری پرداخت — در بالای دولت خود را بیکاری پرداخت — سودآور ذهن هرگز امن تر است.

کارشناسان می گویند بسیاری از رستوران ها نیاز به پیدا کردن یک محیط شاد بین گرفتن اقدامات احتیاطی و ایجاد یک محیط استقبال. اکثر افرادی که در غذا خوردن به دنبال یک تجربه اجتماعی است.

"آن متفاوت خواهد بود. آن را احساس می کنید متفاوت است. آن را به نگاه متفاوت" گفت: لری لینچ دیرین مواد غذایی-کارشناس ایمنی و معاون ارشد رئيس جمهور از انجمن ملی رستوران. "این در حال حاضر ثابت شده است که رستوران می تواند به طور موثر و با خیال راحت آماده سازی مواد غذایی. در شرایط واقعی آماده سازی مواد غذایی ما می دانیم که کار می کند. آن را جلوی خانه که در آن تغییرات بیشتر آشکار است."

دولت فدرال صادر کرده است وسیع راهنمای رستوران ها و کافه ها است که برای آنها به دنبال دولت و قوانین محلی را تشویق اجتماعی فاصله در حالی که ناهار خوری و توصیه چک کردن کارگران برای بیماری زمانی که امکان پذیر است.

انجمن رستوران در حال حاضر منتشر شده خود را دستورالعمل و آموزش تصویری توضیح آنچه در آن در نظر گرفته می شود بهترین شیوه از جمله تمیز کردن رژيم سوريه پیشنهادات و ماسک پروتکل های. و کشورهای در حال توسعه قوانین خود را: فلوریدا به عنوان مثال در حال حاضر مجاز رستوران ها برای بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها محدود به اشغال 25 درصد از ظرفیت معمول خود را. و در وایومینگ رستوران ها باید محدود گروه به بیش از شش و جداول باید حداقل شش فوت از هم جدا.

تقریبا هر دولت اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی نیز نیاز به تمیز کردن مکرر و بهداشت اگر چه ویسکانسین بازگشایی بدون محدودیت در محل پس از یک قاضی رد فرماندار قرنطینه سفارشات.

لینچ و دیگر کارشناسان توضیح داد که چگونه یک نمونه تجربه ناهار خوری نشسته ممکن است آشکار برای بسیاری از مشتریان در سراسر کشور: شما رزرو در پیشبرد و به طور بالقوه حتی محل سفارش خود را پس از آن. هنگامی که شما در رسیدن به رستوران شما صبر کنید در وسیله نقلیه خود را و یا در خارج تا زمانی که یک متن را به شما می گوید از آن زمان به در آمده و شما بلافاصله نشسته در یک جدول با ضد عفونی کننده دست, فاصله از دیگر شام.

سرور خود را که ممکن است به ارمغان بیاورد ظروف خود را تنها پس از شما شده است نشسته فقط ممکن است بازگشت به پاک کردن جدول یک بار و شاید بار دیگر به شما اطمینان کردم آب برای نوشیدن. وجود خواهد داشت نه هر گونه سلف سرویس بوفه یا نوشابه و ماشین آلات. هنگامی که شما پرداخت می شود — ترجیحا با کارت اعتباری و یا تلفن شما ممکن است ترک رستوران توسط یک درب های مختلف از یکی از شما وارد شده است.

و تقریبا در هر فرد شما خواهد شد با پوشیدن ماسک.

همه چیز لینچ گفت: طراحی خواهد شد به کاهش تعاملات میان مهمانان و کارکنان.

"ما از دست دادن برخی از این چهره به چهره و تماس با ما, اما ما می خواهیم مطمئن شوید که شما احساس امن" او گفت:. "هر مکالمه من تا به حال پس از شروع کار ما در این است که" چگونه میتوانم اطمینان مشتریان است.' "

برخی از رستوران ها دیدن نگرانی های ایمنی به عنوان یک راه برای افتراق خود را. این شرکت که صاحب Burger King, Tim Hortons و Popeyes مثلا می خواهد به می دانم که هر کارگر خود را متوسط گرفته شده که پس از رسیدن.

"ما باید به طور کامل در آغوش مفهوم که بخش هایی از رستوران ما نیاز به تغییر — قطعا برای آینده قابل پیش بینی و احتمالا برای همیشه لطفا برای. برای مثال در حالی که ما موظف ماسک و دستکش در کوتاه مدت ما با نام تجاری و عملیات تیم در حال حاضر ارزیابی راحت تر و قابل استفاده مجدد ماسک که ممکن است تبدیل به بخشی از استاندارد ما لباس" خوزه Cil اجرا می شود که رستوران مارک های بین المللی نوشت: در نامه سرگشاده ای.

کارشناسان می گویند با سرویس کامل رستوران ها خواهد شد به احتمال زیاد مبارزه در ابتدا چرا که آنها نیاز به مراجعان به گام به یک فضا که خارج از محدوده برای ماه: اتاق ناهار خوری. برجسته نیویورک رستوران دنی مایر که در دهکده زاینده رود به تازگی گفت: برخی از شرکت خود را دو ده پایان بالاتر از eateries ممکن است بازگشایی تا یک واکسن هست چون هیچ راهی وجود دارد به نوبه خود سود با نیمه کامل, اتاق ناهار خوری.

در دنور آشپز کارولین گلوور در تلاش است با همان انتخاب: زمانی که او باید بازگشایی او برنده جایزه رستوران آنت برای فرد ناهار خوری? در طول خاموش شدن ناگهانی او و کارکنان روشن به خدمت takeout وعده های غذایی مرغ سوخاری همبرگر و گوشت خوک لغو احکام صادره ی در حدود نیمی عادی خود حجم. یک مدیریت کسب و کار کوچک وام کمک کرده است و نگه داشتن او را شناور اما او نگران است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند در معرض یک مشتری و یا کارمند به عفونت است.

"همه ترس و دلیل خوب," او گفت:. "مردم ممکن است احساس کنند که به معنای واقعی کلمه به خطر زندگی خود را برای غذا خوردن بیرون."

هنوز Glover همچنان خوشبین است که اگر وجود دارد هر گونه صنعت قادر به تنظیم به حالت عادی آن را پاره پاره رستوران hustling به خدمت به مردم آنها را دوست دارم.

"همه ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه ما می تواند مردم را احساس خاص و راحت و امن" او گفت:. "من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد در امواج و مراحل. چرا که در پایان روز وجود دارد یک نیاز برای رستوران ها برای آنها می خواهید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب