بود که مری کی Letourneau سابق معلم که raped او ششم-کلاس, دانش آموز و پس از آن ازدواج او ؟

مری کی Letourneau به حومه واشنگتن معلم که مورد تجاوز قرار گرفته و بعد با او ازدواج سابق ششم-کلاس, دانش آموز, درگذشت, شنبه سرطان در 58.

مورد جلب عظیم توجه رسانه ها به عنوان Letourneau و سپس 34 و دانشجو, Vili Fualaau سپس 12 شدند و در یک وانت در ژوئن سال 1996 در یک مارینا در خارج از سیاتل.

Letourneau خواهد باردار شدن ماه بعد. او التماس کرد گناه را به کودک, تجاوز به عنف در سال 1997 و در خدمت تنها چند ماه در زندان به این شرط که او را نه بیشتر تماس با Fualaau. به زودی پس از او گرفتار داشتن رابطه جنسی با نوجوانان و دوباره باردار شد با فرزند دوم خود را. یک قاضی بعد از آن او را محکوم به خدمت بیش از هفت سال است.

در سال 2005 Letourneau و Fualaau ازدواج پس از Letourneau زندان هم بود اما Fualaau برای ثبت طلاق در سال 2017.

او وکیل دیوید Gehrke گفت: نیویورک تایمز او درگذشت در خانه احاطه شده توسط خود کودکان و Fualaau.

در اینجا آنچه که در مورد این مورد:

مری کی Letourneau شد Vili Fualaau دوم و ششم, معلم کلاس

Letourneau تدریس Fualaau در دوم و ششم ابتدایی در شوروود ابتدایی در بارین جنوبی سیاتل و حومه.

مدت کوتاهی پس از آزادی او از زندان Letourneau گفت: روزنامه نگار باربارا والترز در مصاحبه ای که رابطه او با Fualaau شروع به عنوان یک ارتباط عاطفی.

“ما فقط پیوند ما تا به حال منافع مشابه,” او گفت:.

مادر چهار Letourneau بود با داشتن مشکل با ازدواج او قبل از او raped Fualaau.

مارینا حادثه رخ داده است در ساعات اولیه ژوئن 19, 1996. پلیس Letourneau و Fualaau در وسیله نقلیه در Des Moines, مارینا.

Letourneau گفت: پسر 18 و هر دو رد شده است هر گونه “،” گفتند Letourneau بود نگهداری کودک است.

اما ماه بعد Letourneau باردار شد با خود دختر.

Letourneau محکوم و سپس با Fualaau دوباره

Letourneau التماس کرد گناه را به درجه دوم تجاوز به کودکان در سال 1997 و به زودی از بدو تولد به جفت فرزند.

یک قاضی کاهش Letourneau این حکم تنها به مدت شش ماه به عنوان بخشی از یک مورد درخواست که تصریح شده است که او هیچ تماس بیشتر با Fualaau.

اما هفته بعد از انتشار Letourneau داشت توسط پلیس در یک ماشین با Fualaau. یک قاضی باطل او مورد درخواست و ابقاء کامل 7½ سال حبس.

Letourneau به هنگام تولد به فرزند دوم خود را در سال 1998 پس از او آغاز شد و او دوم از روی لئامت دادن در زندان است.

Letourneau, Fualaau ازدواج در سال 2005 طلاق سال بعد

در سال 2004 پس از آزادی او از زندان Letourneau گفت والترز که در عرض چند ساعت از “بدون تماس” ترتیب برداشته بودن او و Fualaau بود پیوست.

آنها در وودینویل واشنگتن در سال 2005.

Fualaau و Letourneau قبلا مشخص می شود رابطه خود را به عنوان یکی از عشق و نوشت: حتی یک کتاب هم — “Un Seul جرم l’amour” و یا “تنها یک جرم عشق است.” داستان خود را نیز موضوع ایالات متحده آمریکا شبکه ای فیلم “همه دختر آمریکایی.”

سیاتل وکیل آن Bremner, دوست Letourneau در سال 2002 در طول مدنی با توجه به این مورد است. Bremner گفت Letourneau “پذیرفته شده است که آن جرم بود و که او تا به حال به او خدمت می کنند اما زمانی که او کردم او ساکن نیست.”

“او در حرکت رو به جلو در یک راه بسیار مثبت و افزایش آن ، او کسی من روت شده است. من واقعا می خواستم او را به خوبی انجام دهد و او انجام داد” Bremner, اضافه شده.

وقتی پرسید که توسط والترز در سال 2015 اگر او به سرقت برده Fualaau را از دوران کودکی Letourneau گفت: “سود تنها در صورت وجود هر گونه سود که من دور است که او سال را بدون من و نه در ارتباط است. … من فکر می کنم که حتی اگر ما شروع به زمانی که او یک نوجوان جوان من رفته بود در حالی که او تا به حال مقدار زیادی از زمان برای انجام همه چیز.”

Fualaau گفت والترز هر چند داشتن فرزند شد یک “تغییر بزرگ در زندگی خود” و او احساس نمی مانند او تا به حال حمایت از خانواده یا دوستان است.

او کاهش یافته و از دبیرستان و مادر او اعطا حضانت دو فرزند.

“وجود دارد این ناامیدی مثل هیچ کس شما را درک, شما می توانید به هر کسی صحبت نمی,” او گفت: والترز.

در سال 2017 Fualaau برای ثبت طلاق که در نهایی شد 2019.

Bremner گفت: ارتباط: “هر کس گفت: آن را نمی خواهد آخرین اما حداقل برای 20 سال است.”

Letourneau خانواده دارای روابط خانواده بوش تهمت

Letourneau بود دختر John G. Schmitz, یک فوق محافظه کار انگلیس که فرار رئیس جمهور در سال 1972 به عنوان آمریکایی مستقل نامزد حزب.

با توجه به لس آنجلس تایمز Letourneau برادر کوچکتر فیلیپ غرق در خانواده, استخر, زمانی که او 3 سال.

“هیچ سوال وجود دارد که او را در مرگ برادر همراه با دیگر صدمات مری کی رنج می برد, بعد, کمک به تراژدی زندگی او امروز” دکتر جولیا مور یک روانپزشک مورد بررسی قرار Letourneau تشخیص داده شده و با افسردگی گفت: این روزنامه در سال 1998 است.

دو تن از برادران او نیز مشغول به کار در محافظه کار سیاست است. John P. اشمیت معاون سابق مشاور سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و Joseph E. Schmitz به عنوان بازرس کل وزارت دفاع تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است. ژوزف اشمیت نیز اجرایی سابق با بلک واتر در سراسر جهان و مشاور سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

کمک: مریم Bowerman و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de