حتی قبل از اولین وحشتناک فاز COVID-19 همه گیر آن دوره اجرا شده است دانشمندان نگران موج دوم این بیماری است.

آن می تواند سقوط بدتر از کشتن ده ها هزار نفر از افرادی که به انجام یک کار خوب از پناه در جای آنها باقی می ماند, باکره, زمین برای ویروس. یا آن را می تواند صرف تورم با بسیاری از مردم داشتن است آلوده بدون علائم است که سطح ایمنی بالاتر از تحقق یابد.

هیچ توپ کریستال به نگاه به, از آنجا که بسیاری از قطعات مهم از اطلاعات باقی می ماند و گم شده است.

افرادی که تا به حال COVID-19 ایمنی است ؟ چگونه ایمنی گذشته است ؟ خواهد شد این ویروس بازی مانند آنفلوانزا و سرماخوردگی, اوج در طول ماه های سرد و کاهش طول گرمتر ، آن راه مرگبار مصمم به هر آب و هوا ؟

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام برای به روز رسانی روزانه به صندوق پستی خود را

تا زمانی که وجود دارد یک واکسن “این متاسفانه بعید نیست که ما ممکن است موج دوم و یا حتی سوم موج” گفت: پیتر علائم مدیر سازمان غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیق که نظارت بر واکسن.

“من به لرزیدن که فکر می کنم, اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه است.”

ایمنی: شما می توانید coronavirus بیش از یک بار ؟

اولین سوال هر پزشک ذهن این است که آیا کسی که تا به حال COVID-19 مصون است و اگر پس برای چه مدت. افرادی که قبلا اوریون سیستم ایمنی هستند از آن برای زندگی است. نسخه سرماخوردگی ناشی از انواع مختلف coronavirus دیدن ایمنی افول در عرض یک سال است. تغییرات گسترده ای دارد.

COVID-19 مانند یک بیماری جدید وجود دارد که داده های جامد در ایمنی از بازماندگان. اما با توجه به آن شباهت به coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) انتظار می رود که برای انتقال حداقل برخی از ایمنی.

که خبر های خوب از آنجا که بسیاری از مردم باید قرارداد COVID-19 از SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری است. بسیاری از احتمالا تا به حال آن را asymptomatically و نمی دانم. هر دو گروه به احتمال زیاد برخی از ایمنی.

یک کلاس جنگ ؟ یک قدرت جهانی تغییر ؟ چگونه کارشناسان آینده پس از coronavirus.

چه درصدی از جمعیت ایمنی بدن غیر ممکن است بدانید از آنجا که ایالات متحده نمی کند و در عین حال گسترده در تست کارشناسان می گویند. یک پاسخ این است که به احتمال زیاد ماه به دور است. حتی اگر ایمنی نیست و مادام العمر این ویروس ممکن است آلوده به مردم به اندازه کافی به آن را سخت به آن را به پیدا کردن قربانیان جدید.

“این به معنی ما می تواند رسیدن به گله ایمنی از طریق ایمنی طبیعی” حتی قبل از واکسن توسعه یافته است گفت: Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی که همکاری و نوشت: یک مقاله در مجله علوم مدلسازی آنچه COVID-19 ممکن است نگاه مانند پس از اولیه بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

هنگامی که آن را می آید و آن را به احتمال زیاد به ضربه سخت ترین مناطق به شدت آلوده اولین بار گفت: Gregory, لهستان یک استاد پزشکی در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا و سردبیر مجله واکسن.

“این بیماری عمدتا در دو بشکست. موج 2 را در داخل شهرستان که در آن وجود دارد تعداد زیادی از افراد مستعد” او گفت:.

امریکا دچار از دست دادن بزرگ قبل از.در اینجا چگونه ما ممکن است یاد بگیرند که برای مقابله با کروناویروس مرگ و میر.

خواهد coronavirus برود در تابستان ؟

عامل دیگر این است که آیا ویروس زنده می ماند دیگر در اپن, کولر, خشک کن, آب و هوا. به همین دلیل آنفولانزا شایع تر است و در زمستان آن ویروس دیگر زنده می ماند و مردم بیشتر احتمال دارد به داخل خانه در تماس نزدیک.

“ما هیچ ایده واقعا این است که آیا رفتن به گزاف گویی لحظه ای مردم شروع به رفتن به خارج از منزل و یا اگر آب و هوای گرمتر است در واقع به ما کمک کند” گفت: Michael مینا استاد اپیدمیولوژی در مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی.

“اگر آن را نمی کند در تابستان اتفاق می افتد, ما همه می خواهم بسیار جای تعجب نیست اگر ما نمی بینیم برخی از چرا تولید نسل در پاییز,” او گفت:.

واقعیت را بررسی کنید: نور خورشید نمی کشتن کروناویروس جدید

در آن صورت COVID-19 نقطه شیرین می تواند همان آنفلوانزا تقریبا اکتبر تا مارس با یک قله بین ماه های اکتبر و نوامبر مدل سازی نشان می دهد. اگر آن رفتار مانند آنفولانزا آن را به حرکت به نیمکره جنوبی در فصل زمستان وجود دارد و سپس بازگشت به نیمکره شمالی خود را برای ماه های سرد سال.

“برای افزودن جلوه های انسانی این ویروس را به عقب می آیند در اینجا به دنبال قربانیان جدید,” لهستان گفت.

موج اول این بیماری که جهان در حال تجربه در حال حاضر آمار خیلی سخت است چرا که هیچ کس تا به حال ایمنی. آن می تواند در نهایت به سقوط یک الگوی سالانه وقوع مجدد مانند آنفلوانزا است.

اگر مرکب با سالانه موج زمستان آنفولانزا ملت بيمارستان خواهد بود بیشتر مشمول مالیات.

سقوط سنبله نیز به نظر می رسد به احتمال زیاد به عنوان کودکان رفتن به مدرسه گفت: مایک رید استاد بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو.

برای جلوگیری از که در مقیاس گسترده ای را آزمایش خواهد شد نیاز به در دسترس باشد و تماس با ردیابی باید در محل برای پیدا کردن هر کسی که در معرض شده است و آنها را به خود منزوی کردن برای حداقل 14 روز.

“با توجه به پتانسیل های مکرر امواج بیشتر است که می تواند در جای خود قرار داده به سرعت در حال پرش در هر سنبله و حلقه حصار هر فرد آلوده با شال خدمات بهداشتی و درمانی در حال رفتن به بسیار مهم” رید گفت.

هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت ؟ متخصص می گوید ما تست شده است بیش از حد پشت سر بدانید

آنچه ما انجام امور

کارشناسان می گویند که ما چگونه رفتار خواهد بازی بخش بزرگی در اندازه و شدت پس از آن امواج. مردم می توانند کمک های باقی مانده هوشیار در مورد شستن دست های خود را ادامه داد و به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک ،

اضافه کردن به که بیشتر نظارت و به طور گسترده ای در دسترس آزمایش شانس بهبود موج دوم کوچکتر است از اول.

به عنوان متحده شروع به سهولت و محدودیت های ایالات متحده به طور موثر تبدیل شدن به یک سری از آزمایشات است. اپیدیولوژی خواهد شد تماشای با دقت Lipsitch گفت.

برخی از مناطق را بازگشایی مدارس در حالی که دیگر را مبهوت روز مدرسه پس همه دانش آموزان وجود دارد در همان زمان. همان اتفاق می افتد در محل کار حتی به عنوان کار بیشتر از خانه است. برخی از مناطق خواهد شد “پیله” و افراد مسن در نظر گرفتن مراقبت های ویژه آنها در معرض نیست. دیگران ممکن است ایجاد “گذرنامه” برای افرادی که سیستم ایمنی هستند اگر وجود دارد نشان داده عفونت اعطا ایمنی.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد و ما نمی دانیم که چگونه هر یک از آنها کار خواهد کرد در عین حال” Lipsitch گفت.

انجام تست دما در مدارس و کسب و کار به عنوان در حال حاضر انجام می شود در آسیا می تواند مفید باشد.

“این حساس ترین آزمون در جهان است, اما آن است که یک صفحه نمایش نگه می دارد که مردم آگاه است که آنها باید یک تعهد نه آلوده به افراد دیگر گفت:” بری شکوفه, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی.

ماندن از هم جدا با هم: این خبرنامه به شما کمک کند کنار آمدن با این بیماری همه گیر کوروناویروس

به قیمت سلامت هوشیاری ابدی است

هوشیاری کلیدی خواهد بود ،

“هیچ کس نمی تواند می گویند که ساحل روشن است” گفت: ویلیام Hanage استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی.

COVID-19 آسان است به اندازه کافی به گسترش است و به اندازه کافی بلند دوره کمون آن را ممکن است به از 100 مورد شناخته شده یک هفته 65,000 چند هفته بعد. “یک لغزش و ما می تواند آن را ببینید resurging,” او گفت:.

وجود دارد یک داستان احتیاطی از سال 2003 شیوع سارس در تورنتو که آلوده 375 مردم وجود دارد و منجر به کشته شدن 44. این شهر در زمان گسترش اقدامات احتیاطی در ابتدای ماه مارس, اما آنها برداشته شد در ماه مه هنگامی که آن را به نظر می رسد شیوع این بیماری شد. آن نبود.

“تورنتو در زمان ترمز خاموش” Hanage گفت. “آنها تا به حال شعله ور شدن و از آن زمان آنها را در هفته به آن تحت کنترل است.”

تماس با خبرنگار الیزابت Weise در eweise@usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو