صید نهنگ در روز جمع آوری کمک اردک لغو برای سال 2020

سیلوردل — هیچ اردک لاستیک مسابقه خواهد شد در رنگ ورودی این سال است.

در سیلوردل دوار اردک نژاد برگزار شد در روز پایانی هر تابستان صید نهنگ روز جشنواره لغو شده است به عنوان سیلوردل باشگاه روتاری تمرکز تلاش خود را در COVID-19 امداد و سازگار به فاصله سفارشات این بهار.

سیلوردل باشگاه روتاری رئیس جمهور منتخب استیون بانک مرکزی انگلیس گفت: لغو این رویداد آمد به تدارکات. آخرین مهلت برای چاپ بلیط نزدیک شد و بدون دانستن این که آیا دولت در خانه بماند سفارش خواهد بود تمدید به تابستان دهندگان تصمیم گرفت از آن بهتر نیست صبر کنید تا آخرین لحظه و انصراف از این رویداد. علاوه بر این داوطلبان باید در محله های نزدیک به فروش بلیط در طول اجرا تا جولای رویداد. قمار کمیسیون اجازه نمی دهد که آنلاین بلیط فروش گفت: ریک Soper, اردک نژاد رئیس.

در یک های مختلف استفاده از منابع سیلوردل دوار اعضای در حال عبور کردن مواد غذایی به مرکزی Kitsap دانش آموزان قبل از هر آخر هفته برای کمک به مدارس است که با ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان در طول هفته. همچنین از طریق این باشگاه کودکان و نوجوانان از برنامه عمل کارت و هنر هستند که ساخته شده برای ارائه به مردم در زندگی کمک کنند که ممکن است گرفتن بازدید کننده در حال حاضر.

اردک نژاد شده است یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای این باشگاه در طی 27 سال است. بین $60,000 $80,000 است که به طور معمول مطرح شده در این مراسم است. تمام پولی که می آید از این نژاد اردک می رود بازگشت به جامعه از طریق کمک های مالی به محلی سازمان های غیر انتفاعی. در سال گذشته بیش از 16 ، 000 اردک فروخته شد Soper گفت.

“اگر یک پنجره باز می شود و ما می توانیم آن را انجام دهد ما می خواهید چون ما عمده جمع آوری کمک” بانک مرکزی انگلیس گفت. آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این باشگاه هزینه های عملیاتی.

“که در آن آن را به ما را تحت تاثیر قرار است که سازمان های, آیا ایستادن برای بچه ها و یا قهوه واحه آمده و درخواست برای پول است. ما در حال رفتن به بسیار سخت تر از این سال است.”

وضعیت صید نهنگ روز

بدون اعلام شده است در مورد اینکه آیا صید نهنگ روز برگزار خواهد شد به عنوان معمول است. سازمان در حال انتظار برای تصمیم گیری تا بعد از رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام اینکه در خانه بمانند سفارش برداشته خواهد شد و یا تغییر گفت: ویکی Webb, co-رئیس جمهور سیلوردل ايران روز.

“ما در حال تلاش برای سوار شدن آن را و بهترین تصمیم را برای جامعه مدیره فروشندگان ما و همکاران” او گفت:.

در این نژاد اردک, شرکت کنندگان, خرید بلیط هایی که مربوط به شماره اردک لاستیک. اردک به طور معمول کاهش یافته و به آب در سیلوردل آب نما پارک در آخرین یکشنبه ماه جولای. آنها شناور در آب های مسابقه را به پایان برساند.

Coronavirus تاثیر: چه روز و چه برای سرگرمی تابستان

جوایز اهدا شده توسط حامیان محلی در حال اهدا به برندگان. در این سال جایزه بزرگ شد و به یک جدید نیسان کامیون اهدا شده توسط استفاده نیسان. سیلوردل دوار در تماس است, حامیان, به, بازگشت, کمک های مالی هر چند بسیاری از آنها گفت: باشگاه به استفاده از آنها برای کمک به جامعه.

“این تصمیم گیری آسان در همه” Soper گفت. “ما واقعا لذت بردن از انجام این نژاد اردک و که ما نمی توانیم رفتن نیست به خوبی برای ما دادن بودجه به طور کلی.”

“اردک نژاد است و نه دور, ما در حال رفتن به امضا می شود تا برای سال آینده” بانک مرکزی انگلیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im