ايران روز Brewfest آخرین جشنواره های تابستانی به لغو

دو کلاسیک, Kitsap, حوادث تابستان لغو شده میان عدم قطعیت COVID-19 به شکل دراورده شده.

به عنوان فرماندار تگزاس جی Inslee مراحل را برای بازگشایی دولت در میان همه گیر به آرامی اجازه می دهد برای بیشتر تجمعات آن را بعید است که حوادث بزرگ با صدها یا هزاران نفر از مردم اجازه خواهد داشت سازمان می گویند.

سیلوردل را صید نهنگ روز جشنواره لغو شده است در این سال گفت: ویکی Webb, co-رئیس جمهور سیلوردل ايران روز. او گفت: لغو این مراسم شد بهترین تصمیم برای جامعه و سازمان, اما آنها به جلو نگاه به سال آینده.

این رویداد خواهد شد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-جولای 27 و در گذشته شامل سرگرم کننده اجرای کارناوال رژه قایق رانی مسابقه فروشندگان و سرگرمی. ايران روز غیر انتفاعی داوطلبانه اجرا در جشنواره است که به درآمد حاصل از بازگشت به سازمان های جامعه است. این رویداد رفته در شهر پاسکو از سال 1974.

دوستداران آبجو را مجبور به ادامه بهره گیری از brews خود در خانه به عنوان برمرتون تابستان Brewfest نیز لغو شد. بیش از 30 واشنگتن کارخانه های لبنی شرکت آوردن آبجو خود را به برمرتون تفرجگاهی برای مزه.

این رویداد را برگزار کرده جولای 19-20. اریک Radovich مدیر اجرایی واشنگتن آبجو کمیسیون گفت: بسیاری از آن دیگر جشنواره های تابستانی لغو شده است. شصت و پنج درصد از بودجه برای آبجو کمیسیون می آید از آن واشنگتن تخمیر جشنواره در ردموند او گفت که در این سال برنامه ریزی شده بود بیش از روز پدر آخر هفته.

بدون درآمد این کمیسیون در حال کار برای پیدا کردن راه های دیگر برای جمع آوری پول به اندازه کافی برای نگه داشتن چراغ در Radovich گفت. او گفت: ممکن است ممکن است برای یک بزرگتر رویداد در پاییز با محدود شرکت کنندگان.

“ما هیجان زده برای دریافت فاز دو رفتن و به ما کارخانه های لبنی بازگشت و باز گفت:” از Inslee دستورالعمل اجازه می دهد رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. “حتی در 50 درصد ظرفیت به معنای زیادی برای آن دسته از کارخانه های لبنی به باز بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im