المپیا — مدارس دولتی سرپرست کریس Reykdal در روز پنج شنبه گفت که ولسوالی به برنامه ریزی برای حضوری آموزش در زمانی که کلاس های رزومه کاری در این پاییز.

در یک کنفرانس خبری Reykdal مشترک توصیه های زیادی نیروی کار به نمایندگی از منافع گسترده ای در سراسر بخش آموزش و پرورش. این گروه تعیین می شود دانش آموزان در ایالت واشنگتن می تواند با خیال راحت بازگشت به کلاس مناسب بهداشت اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“فرض این است که ما در حال آمدن. مناطق خواهد شد برنامه ریزی برای این” Reykdal گفت. “امروز با همکاری وزارت بهداشت, دفتر فرماندار, کار و صنایع ما ساخته شده است یک چارچوب سیاست است که اجازه خواهد داد که برای مدارس ما برای باز کردن در سراسر کشور در پاییز امسال. آن است که البته عملکرد ما سلامت است. همه ما باید برای انجام بخشی از ما.”

نمایش درمانی و ماسک و اجتماعی فاصله خواهد بود بخشی از روز در مدرسه. وجود دارد احتمال این که میز در کلاس های درس خواهد بود 6 فوت از هم جدا و کلاس بزرگتر ممکن است نیاز برگزار می شود در ورزشگاه و یا دیگر مناطق رایج است.

بیشتر: بینبریج کلاس بالا از سال 2020 رژه

Reykdal گفت: مناطق را توسعه back-to-school با توجه به برنامه های محلی خود را جمعیت دانشجویی و نیازهای جامعه. طرح مشروط به اخذ مجوز از بهداشت محلی سازمان های ارائه شده باید برای بررسی به دولت واشنگتن هیئت مدیره آموزش و پرورش.

در مناطق که نمی تواند پاسخگویی نیازهای بهداشتی و یا به دلیل امکانات خود و یا به دلیل شیوع COVID-19 دولت توصیه حالات است که شامل یک مرحله ای, باز, برای مثال آوردن دانش آموزان ابتدایی بازگشت اولین تقسیم برنامه یا چه Reykdal به نام “یادگیری مداوم 2.0.” آخرین گزینه خواهد شبیه آنلاین آموزش مدارس به تصویب رسید این بهار در اوج این بیماری همه گیر اما با پیشرفت های جمع آوری شده از بررسی آنچه کار نمی کند خوب است.

Reykdal گفت: فرد آموزش امکان بود چرا که واشنگتن دولت پاسخ سریع به این بیماری همه گیر. مرجع Black Lives Matter جنبش او گفت: مناطق’ برنامه باید تمرکز بر سهام و مقامات دولتی در سطح فدرال و ایالتی باید اولویت بندی بودجه آموزش و پرورش برای جوامع محروم.

بیشتر: بارکر نهر کلاس 2020 درایو از طریق فارغ التحصیلی

Reykdal گفت: انتظار این است که ورزش باز خواهد گشت در پاییز اما دستورالعمل های در حال توسعه با واشنگتن Interscholastic فعالیت های انجمن در دسترس نیست.

وزارت بهداشت تعیین کرده است آن را امن برای کودکان و نوجوانان به سوار شدن به اتوبوس با احتیاط در جایی مثل نمایش, ماسک از جنس پلکسی گلاس برای محافظت از رانندگان باز کردن پنجره ها در هر زمان ممکن و تمیز کردن مکرر. Reykdal اضافه شده است که مدارس توصیه به گسترش مرزهای است که در آن دانش آموزان را تشویق به پیاده روی و یا دوچرخه به مدرسه می شود و یا کاهش یافته توسط پدر و مادر خود را.

خانواده هایی که احساس نمی راحت فرستادن بچه های خود را در شخص داده خواهد شد و گزینه های جایگزین برای آموزش Reykdal گفت.

“این آسان نخواهد بود,” او گفت:. “به من اجازه تکرار کنیم باز این پاییز ارائه آن امن است. در درجه اول ما برای نگه داشتن دانش آموزان ما و کارکنان ما امن است.”

Kitsap و شمال ماسون رهبران مدرسه گفته اند که آنها در انتظار بودند در دولت هدایت به شرکت برنامه ای برای پاییز. جنوب Kitsap و شمال ماسون superintendents باید گفت: با دستورالعمل در دست آنها انتظار آنها قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن خود را در مناطق’ برنامه ای با خانواده ها و کارکنان تا پایان ماه ژوئن است.

بیشتر: جنوب Kitsap گراد رژه 2020

“ما امیدواریم که به صورت چهره به چهره تجربه برای دانشجویان و حتی اگر که ترکیبی چهره به چهره” شمالی میسون سرپرست دانا Rosenbach گفت: در زوم ملاقات با پدر و مادر در شب چهارشنبه قبل از Reykdal اعلام کرد دستورالعمل. “ما نمی توانیم تکیه بر یک به طور کامل آنلاین تجربه یادگیری است. بچه های ما نیاز به چند روش و انتخاب و دانش آموزان ما نیاز به شنیدن و دیدن و برقراری ارتباط با همکلاسی ها.

بازخورد از شمال ماسون پدر و مادر تا به حال دو تم های مشترک. پدر و مادر احساس ضعف بعد از محوری به نقش homeschool معلمان اغلب در حالی که کار از خانه. ارتباطات و انتظارات بوده است متناقض از یک معلم برای آینده و یکی سطح کلاس به آنها گفت.

Rosenbach پاسخ داد که این تغییر به آموزش آنلاین این بهار بود و نورد تحت فشار است. او کاستی و گفت: این منطقه امیدوار به انجام بهتر این سقوط با زمان بیشتری برای برنامه ریزی.

اتصال به یک مشکل برای روستایی شمال, لب گنده, Rosenbach گفت. منطقه کار کرده است با PUD 3 و دولت به گسترش دسترسی به اینترنت است.

بیشتر: در میان COVID-19 مدرسه تعطیلی برخی از دانش آموزان در رشته های دیجیتال کویر

دیگر مناطق در Kitsap County مرتکب نشده اند که از صبح روز پنجشنبه به یک جدول زمانی برای اعلام بازگشت به برنامه های مدرسه.

“ما جدول زمانی برای نهایی طرح منوط به راهنمایی ما از OSPI,” مرکزی Kitap منطقه مدرسه سخنگوی دیوید Beil گفت. “ما مقدار زیادی از کار را به انجام در حال حاضر و سپتامبر. در این مرحله ما در حال انتظار راهنمایی از OSPI و از دولت واشنگتن و وزارت بهداشت. ما بررسی خواهیم که ارشاد به عنوان به زودی به عنوان ما آن را دریافت خواهید کرد. ما را در تکمیل این بررسی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است بنابراین ما می توانیم ارائه ما کارکنان و خانواده ها با اطلاعاتی که آنها نیاز به برنامه ریزی ما حرکت رو به جلو است.”

مرکزی Kitsap قصد دارد به بررسی خانواده ها در گزینه های مشخص شده توسط دولت است. منطقه است و تشکیل کارگروه ها به آدرس عناصر بازگشت به مدرسه برنامه ریزی و شامل پدر و مادر در این فرایند زن گفت:, و اضافه کرد که این منطقه تصمیم گیری خواهد شد رانده شده توسط هدایت از DOH و OSPI.

“در داخل این پارامترها ما نیز منعکس کننده آنچه که ما در حال شنیدن از خانواده های ما” Beil گفت. “هر منطقه و جامعه متفاوت است و ما با هم کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود ما پاسخ به نیازهای دانش آموزان و خانواده های آنان است.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im