ویدیو نشان می دهد بیش از 100 Pensacola ساکنان جمع آوری شده در نزدیکی در یکشنبه عید پاک است که به اشتراک گذاشته در سراسر کشور است.

ویروسی تصویری ثبت شد در پنساکولا مرد تلفن همراه در Attucks دادگاه پروژه مسکن که در آن آشکار بلوک حزب صورت گرفت.

این ویدئو را به اشتراک گذاشته بود تقریبا 46,000 بار در Facebook به عنوان از ظهر دوشنبه. Pensacola پلیس سخنگوی وزارت افسر مایک چوب گفت: رئیس پلیس Tommi Lyter و چند تن دیگر از افسران در صحنه در Attucks دادگاه و تشویق گروه های پراکنده و عمل اجتماعی فاصله.

چوب گفت: در آن زمان دو ساعت به شکستن جمع آوری شده است.

“رئیس Lyter وجود دارد کل زمان” چوب گفت. “افسران گفتن مردم نه تنها به پراکنده اما آنها توضیح اجتماعی فاصله به آنها و چرا از آن بسیار مهم بود.”

در حالی که ماموران پلیس دیده می شود در این ویدئو با پوشیدن ماسک تعداد بسیار کمی از ساکنان در این ویدئو با پوشیدن آنها.

به PPD نه دستور به نوشتن تقدیر نامه و یا دستگیری در شرایطی مانند این چوب گفت. این پروتکل به عنوان در حال حاضر است که برای انجام آنچه که افسران را یکشنبه است که برای تشویق مردم به جداگانه در حالی که آموزش آنها در این فرآیند است.

“ما در آن نقطه از دستگیری و یا نوشتن بلیط” چوب گفت. “است که می تواند یک تصمیم است که خواهد آمد از بالای آن می تواند رئیس Lyter آن می تواند شهردار آن می تواند فرماندار ما نه فقط در آن نقطه است.”

چوب اضافه شده است که روز یکشنبه وضعیت احتمالا بدترین حالت از اجتماعات بزرگ این شهر دیده می شود در 30-به همراه روز پس از coronavirus همه گیر آمار کشور نیروی کامل است.

“این یک زمان دو ساعت اما ما تا به حال گروه قبل از 20 یا بیشتر مردم بازی بسکتبال و ما را بالا برود و از آنها بخواهید برای پراکنده کردن و آنها را” چوب گفت:. “به طور کلی ما تا به حال نشده یک مسئله بزرگ با آن تا دیروز.”

مردی که ثبت و به اشتراک گذاشته شده تصویری در رسانه های اجتماعی نمی شد فورا در دسترس است برای نظر دوشنبه ،

Attucks دادگاه یک کم درآمد مجتمع آپارتمانی در غرب مرکز شهر است نه یک منطقه که PPD است که به طور خاص به دنبال و نظارت چوب گفت. هدف از این بخش این است که برای حفظ کل شهر امن از گسترش ویروس.

“این فقط کم درآمد مسکن ما در حال تماشای همه جا” چوب گفت. “ما در حال تماشای شهر, پارک, ما در حال تماشای Bluffs ما در حال تماشای تنیس. در هر نقطه که در آن مردم می تواند جمع آوری.”

در هفته های مجازی کنفرانس مطبوعاتی Pensacola شهردار Grover رابینسون گفت: این شهرستان بسته شده است تمام زمین های بازی و به اشتراک گذاشته تجهیزات هر چند تمام پارک ها باز باقی می ماند. این شهر همچنین حذف بسکتبال hoops از آن پارک.

“رژیم صهیونیستی. DeSantis’ امن تر-در-صفحه اصلی (سفارش) اجازه می دهد تا مشارکت در فعالیت های تفریحی, ما می خواهیم به ارائه ساکنان ما فرصت هایی برای حفظ یک شیوه زندگی سالم در پارک های ما در طول این COVID-19 pandemic” رابینسون گفت: از خانه خود در صبح روز دوشنبه. “لطفا به یاد داشته باشید حتی در برخی از پارک های ما ممکن است شما را ببینید سنگین پارکینگ اما ما در ادامه به حفظ و تماشای تمام کسانی که در پارک به مطمئن شوید که مردم در آنجا در حال انجام خود را در هر سفارش.”

چوب تصریح کرد: از طرف PPD و شهر دوشنبه که در حالی که افراد جوان ممکن است قادر به بازیابی به سرعت از coronavirus باید آنها قرارداد آن, آنها خطر گسترش آن به خانه های بالاتر خطر جمعیت جمع آوری در گروه های بزرگ راه آنها یکشنبه.

“این بودند که عمدتا افراد جوان دیروز” چوب گفت. “آنها ممکن است قادر به گرفتن COVID-19 و دریافت بیش از آن به خوبی صدمه ندیده اما مشکل این است که آنها نمی دانند چه مقدار از آنها می تواند انتقال آن به مردم در خود خانواده خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود را. افرادی که مستعد ابتلا به آن است که می تواند یک مشکل بزرگ است. که بخشی از مردم نیاز به درک.”

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو