در آن زمان فقط چند دقیقه صبح روز پنجشنبه برای دانشگاه وست فلوریدا دانشجو گرجستان Spafford برای تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک مجازی تناسب اندام و درمانی آموزشی کلاس درس را قادر می سازد از یک کامپیوتر لپ تاپ.

مایل دورتر در مرکز شهر Pensacola صفحه اصلی 76-سال-جک Behr رفت و از طریق یک ترم امتحان در تناسب اندام, مهارت برای کمک به بهبود انرژی و زنده دلی.

“آموزش بسیار بهتر از من پیش بینی زمانی که من می دانستم که ما می رویم به آن را انجام دهد به این ترتیب” Behr گفت. “در واقع بهتر است. شده است نوع از سرگرم کننده است.”

انجام آن این راه شد و میان مدت راه حل به ادامه UWF پیری و عملکرد فیزیکی دوره های تدریس شده توسط استاد دکتر امی کرولی یک بار کل پردیس توقیف و کلاس منتقل حاضر در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Spafford ارشد که رشته در علوم ورزشی است که در میان کرولی 40 دانش آموزان در UWF در یک دوره مورد نیاز جهت فارغ التحصیلی.

پس چگونه شما ارشد-سن داوطلبان در سنین 65 تا 95 به ادامه کار با UWF دانش آموزان با واقعی هیچ پردیس کلاس درس برای شرکت ؟

این گروه تا به حال فقط ملاقات کرد و با هم برای بدست کلاس در UWF بهداشت اوقات فراغت و ورزش, تسهیلات زمانی که دانشگاه اعلام کرد به بسته شدن.

“همه ما متوجه همان روز و بنابراین ما واقعا درست است که تعطیلات آخر هفته به آمده تا با یک طرح گفت:” کرولی است که آموزش این نوع از دوره های آموزشی و کار با افراد مسن دانش آموزان داوطلب به مدت 15 سال. “چه کاری می تواند انجام دهد ؟ که در آن ما آن را انجام دهید ؟ و ما فقط می گفت ما باید به آموزش تقریبا. ما باید به آموزش آنها را در خانه. و ما نمی دانیم که آنچه که بر اساس هر فرد است.”

Spafford است که مجموعه ای به فارغ التحصیل در ماه دسامبر قادر به نشان می دهد Behr چگونه به استفاده از Facetime بر روی آی فون خود را. او سپس در ارتباط با کامپیوتر لپ تاپ.

“من هرگز فکر نمی کردم من کسی آموزش دوره بسیار کمتر از این راه” گفت: Spafford خنده. “من گفت:,” خوب, لپ تاپ, من برای یادگیری بیشتر در مورد شما.’ من تا به حال به جلو و Facetime و چگونه می توان این همه کار با (Behr). من هرگز فکر نمی کردم آن خواهد آمد که به راحتی اما همچنین به چالش کشیدن در همان زمان.”

مانند همه کرولی را UWF دانش آموزان Spafford تا به حال بیم و هراس در تلاش برای کار با یک داوطلب را از نگرانی بیش از فرمت به یک آسیب است. دانش آموزان را با همه مسائل خود را به پدربزرگ و مادربزرگ و ترس از انجام کاری اشتباه است.

“در ابتدا من خیلی عصبی بود,” او گفت:. “آن را مانند, ‘Oh my God, I am جلسه ارشد (سن فرد) و من رفتن به شکستن ، اما ملاقات با او عالی بود. او حاضر به انجام هر کاری از من خواسته بود و به من اعتماد.

“در حال حاضر من احساس می کنم مانند آن ساخته شده است من حتی بیشتر در ارتباط با جامعه است.”

پیری و عملکرد فیزیکی دوره طراحی شده است برای کمک به ورزش رشته علوم در حال توسعه یک درک فیزیولوژیکی و روانی تغییرات رخ می دهد که در پیری است.

دانش آموزان باید یک دوره هشت هفته است و سپس تصویب کتبی و عملی آزمون قبل از انتقال به دانشجو-مدرسان برای یک دوره هشت هفته است با سالمندان داوطلبان از پنساکولا منطقه است. این کلاس ها سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

نهایی آنهایی که در هفته آینده و قبل از پایان UWF ترم بهار.

“به دانش آموزان داده می شود مقدار زیادی از آزادی در مورد چگونگی ایجاد یک برنامه” کرولی گفت. “و همه چیز آنها را به تصویب از طریق من. دانش آموزان ما فقط برای آن بروید. هنگامی که ما می دانستیم که ما می رویم مجازی آنها شروع به پریدن کرد و حق را به آن.”

برخی از دانش آموزان که با استفاده از سیستم عامل مانند زوم و اسکایپ برای اتصال. دیگران باید روت ارشد خود را در سن داوطلبان فقط با صحبت کردن با هم بر روی گوشی های, اگر آنها قادر به دسترسی به فن آوری های پیشرفته تر.

Behr استقبال توانایی ادامه این دوره در راه های مختلف.

“گرجستان (Spafford) انجام داده است یک کار بزرگ است.” “هر آنچه که مورد نیاز ما تنظیم شده به ما زمان برنامه. بسیاری از چیزهای خوب در حال بیرون آمدن از این covid ویروس است که می تواند در آینده مورد استفاده قرار.

“دکتر من به من می گوید ورزش چیزی است که من نیاز به انجام به لذت بردن از بقیه زندگی من است. این باعث می شود شما احساس خوبی به ورزش است.”

بازگشت هنگامی که او در دبیرستان Spafford گفت: یک حرفه ای در درمان و تناسب اندام, درست نیست در نظر دارد.

“در روز جوان, اگر من تا به حال به خودم بگویم ورزش در حال حاضر از آنجا که شما در حال رفتن به آن را انجام دهد بسیاری هنگامی که شما در خانه و آن را به ایجاد یک تفاوت من هرگز تصور,” او گفت:. “و من هرگز فکر نمی کردم این همه اتفاق افتاده فقط از رفتن به کلاس.”

این تلاش نهایی از درس و کار با سالمندان “همکاری دانشجویان” است که به نفع کیفیت و بهبود کیفیت زندگی است. در حال حاضر آن را انجام می دهند بدون کلاس درس و ارتباط مستقیم با تولید کرده است پاداش خود را.

“من چنین پاسخ مثبت” کرولی گفت. “هر کس می خواهد می گویند این همان نیست. این طبیعی است. یکی از بزرگترین نظرات از سالمندان است که آنها لذت بردن از تعامل دانش آموزان ما. آنها لذت بردن از اجتماعی خروجی به دانش آموز خود آنها تماس بگیرید.

“نیز وجود دارد که اجتماعی و عاطفی سلامتی است که همراه با مردم در حال سرمایه گذاری در سلامت خود. که بزرگترین بهره مند شوند.”

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید bvilona@bluewahoos.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im