UWF اعلام کرد مراقبت عمل اورژانس درخواست کمک برای دانش آموزان

دانشگاه وست فلوریدا دانش آموزانی که هزینه های متحمل شده به دلیل اختلال در پردیس عملیات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس هم اکنون می توانید به صورت اضطراری کمک مالی برای جبران آن ضرر و زیان است.

UWF روز جمعه اعلام کرد ایجاد یک اورژانس درخواست کمک به توزیع حدود 3.4 میلیون است که این دانشگاه دریافت شده از که اخیرا به تصویب دولت فدرال مراقبت عمل می کنند.

مراقبت عمل ارائه پول برای کالج ها و دانشگاه ها به صورت اضطراری کمک های مالی دانشجویی. پول در نظر گرفته شده است برای دانش آموزانی که دچار خاص هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر upending عادی پردیس عملیات. هزینه های آن می تواند شامل مسکن, مواد غذایی, مواد درسی, تکنولوژی, مراقبت های بهداشتی و یا مراقبت از کودکان.

یک بار گرانت حمل حداکثر جایزه $1,250 هر دانش آموز.

در انتشار اخبار جمعه UWF گفت: آن را توزیع اضطراری کمک های مالی کمک های مالی در راه است که اولویت دانش آموزان با بزرگترین نشان از نیاز و تضمین می کند که بودجه توزیع شده به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است.

دانش آموزان باید یک UWF مراقبت عمل اورژانس درخواست کمک در UWF بورس پورتال. برنامه های کاربردی پردازش خواهد شد توسط UWF دفتر کمک های مالی & بورسیه.

دوره نرم افزار باز است از طریق مارس 20. آن را دوباره باز اگر بودجه باقی می ماند.

بازدید uwf.edu/cares برای واجد شرایط بودن معیارهای فرآیند درخواست و سوالات متداول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو