برمرتون — USS Nimitz میلادی در Puget Sound صبح روز دوشنبه برای کمک به از بین بردن نیروی دریایی نازک کشیده ناو هواپیمابر ناوگان از جمله coronavirus-کنار یو اس اس تئودور روزولت در گوام است.

برخی از 8000 پرسنل در میان 45 ساله هواپیما حامل اعتصاب گروه شده اند در قرنطینه بودند و تست شده برای COVID-19 قبل از کشتی جنگی را به خروج. در حالی که رسانه ها گزارش شده بود مورد پردازنده برمرتون مبتنی بر flattop نیروی دریایی صبورانه محروم شده اند وجود دارد.

“دشمنان ما در حال تماشای ما گفت:” نیمیتز سروان. حداکثر کلارک یک فیلادلفیا بومی و خلبان هلی کوپتر است که کشتی 19th افسر فرمانده در مصاحبه های اخیر. “هنگامی که آنها را ببینید 68 در دیده بان بر استقرار آنها در حال رفتن به می دانم که کشور ما قدرت” کلارک گفت: با اشاره به نیمیتز بدنه شماره.

بیشتر: در میان همه گیر چرا USS Nimitz حیاتی برای این کشور دفاع

اعتصاب خود را گروه هم خواهد شد پیوستن به نیمیتز در دریا به شکل یک ناوگان حدود 1100-footlong حامل, قدیمی ترین در ناوگان. که شامل موبایل از سن دیگو ناوشکن از اورت و پرل هاربر و هوایی اسکادران از بالا و پایین سواحل غرب از جمله EA-18G Growlers مستقر در ایستگاه هوایی نیروی دریایی Whidbey Island.

همراه با quarantining و تست ملوانان کشتی انجام شده است روزانه پزشکی نمایش و تقویت تمیز کردن رژیم. نیروی دریایی می خواهد برای جلوگیری از شیوع مانند که روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که ثبت 840 موارد مثبت در میان تقریبا 5,000 ملوانان تست شده است. یک ملوان درگذشت از COVID-19 و چهار باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

نیروی دریایی گزارش داد بیش از آخر هفته که یکی دیگر از کشتی یو اس اس کید در حال حاضر 33 نفر از COVID-19 در حالی که گشت خاموش آمریکای جنوبی است. دو ملوانان شده اند پرواز از کشتی و در بیمارستان بستری هستند.

بیشتر: به عنوان نیمیتز آماده به ترک هزاران نفر از برمرتون ملوانان تست شده برای COVID-19

1100-پا-طولانی نیمیتز آمده از حوض خشک در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی پس از یک سال نگهداری در سال 2018 است. شده است آموزش در این زمان از سال است و انتظار می رود برای تکمیل بیشتر آموزش قبل از ماندن در دریا برای تعداد نامعلومی از ماه. هواپیما حامل استقرار اخذ شده است دیگر; سن دیگو مبتنی بر یو اس اس آبراهام لینکلن به تازگی به پایان رسید 295 روز سفر; طولانی ترین جمله استقرار پس از جنگ کره.

این نیمیتز را زمان بندی مهم است. نیروی دریایی اصرار دارد که دو اعتصاب حامل گروه های مختلف در نیمکره همچنان به گشت زنی در تمام زمانها. یو اس اس دوایت آیزنهاور شده است در خاورمیانه و یو اس اس هری ترومن در اقیانوس اطلس. ترومن را استقرار تمدید شد منتظر نیمیتز برای رفتن به دریا و ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: در اوایل این ماه.

جاش فارلی است Kitsap Sun نظامی خبرنگار و به دریا رفت و با یو اس اس نیمیتز در ماه ژانویه است. شما می توانید او را در رسیدن به josh.farley@kitsapsun.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

آموزش سئو