بالای شهر را در بر تایلندی برتری پشت یک تاریکی اتاق ناهار خوری

یکی از آخرین گروه بزرگ رستوران وعده های غذایی در ماه فوریه. تمام عناصر ضروری برای متورم زمان حاضر بودند: یک لود جدول اشغال شده توسط جالب (اغلب) خنده دار مردم; تقریبا خالی اتاق ناهار خوری که فراهم ما این شرکت از صاحبان که احساس خود را; آرایه ای از برخی از 13 شگفت آور, غذاهای زوج با حدود نیمی به عنوان بسیاری از BYO شراب (که من احتمالا هرگز طعم دوباره).

این مشکل نه در گذشته زندگی می کنند اما متوقف نشده من از تلاش. چندی پس از آن شام بالای شهر را در بر تایلندی قرار دادن صندلی در اتاق ناهار خوری و واگردانی به تماس carryout و شخص ثالث تحویل. در آن صورت است که به نظر می رسد مانند یک هتک ابرو به مواد غذایی از Korakot Vongsatit او پسر در قانون Atichat “همین” Srisawangpan و دخترش Inon رستوران به اسم. اما آن را نگه می دارد تا به خوبی در حمل و نقل.

این خانواده تا به حال بازگشایی در این فضای جدید فقط چند ماه قبل از خاموش شدن پس از دو سال غیبت که محل اصلی خود در Lakeview رفت و در این راه از محل سکونت. هنگامی که آنها باز است که محل اصلی در سال 2014 در مدت کوتاهی پس از Vongsatit وارد در شیکاگو

آنها به سرعت به دست آورده شهرت برای ساخت ابتدا کاری, رب ها و سس پر زحمت تمرین shortcutted با محصولات کنسرو شده توسط ایالات متحده رستوران تایلندی. که لزوما بد مصالحه هنگامی که مواد ضروری هستند سخت است و یا نامطلوب به آنچه که شما می توانید در هر بازار در تایلند, اما در روز جمعه منتشر خواهد شد برای تعهد خود را به روند.

Srisawangpan متولد شد و در شیکاگو اما در بانکوک پس از پدر و مادر خود را از کالج فارغ التحصیل شده اینجا. به خانه او ملاقات Inon و ازدواج به خانواده کسب و کار کوچک دادگاه مواد غذایی نقطه متخصص در خاو راد باندیا برنج و کاری ظروف.

زمانی که آنها به شیکاگو نقل مکان کرد در سال 2001 Srisawangpan پخته شده را در یک تعداد انگشت شماری از رستوران تایلندی اما به سرعت پیدا کردن یک شغل پایدار به عنوان aserver در شبه جزیره جایی که او کار می کرد برای 18 سال حتی به عنوان Korakot و Inon راه اندازی اولین تجسم رستوران. او moonlighted در ساعت خاموش و در حالی که او از هتل پس از خاموش شدن او شده است کمک به در آشپزخانه در در-در تمام وقت. اما روح از مواد غذایی می آید از او مادر در قانون است. در ابتدا در روی اسمی نمایندگی مواد غذایی مرکزی تایلند—بانکوک و اطراف آن—پس از آن شروع به ارائه غذاهای ریشه در شمال و جنوب و شمال شرقی Isan منطقه از تایلند. منو در سراسر نقشه.

در آن مه شام ما آغاز شده با سکه از سای ouaاین سوسیس را porky تراکم سوراخ با Inon را housemade رب فلفل قرمز سنبل هندی و makrut limeleaf; سرخ شده soured گوشت خوک riblets های تخمیر شده با پودر برنج و پوسته پوسته پرداخت سیب زمینی پاف. وجود دارد یک سالاد لوبیا سبز با گوشت خوک زمین فقط پخته شده شیرین میگو و خامه و قاچ از تخم مرغ آب پز که داغ ترش و ادویه بود خو با نم نم باران از کرم نارگیل. وجود مرغ سوخاری “nam tok” یکی دیگر از سالاد با ظرافت ضرب و شتم و مرغ سرخ شده, قطعات پرتاب با تست پودر برنج و گیل نیروی نعناع*; و به همین ترتیب رستوران امضا جنگل سالاد با julienned سیب سبز و نازک برش ترد ماهی سوخاری. این غذا را با سنبله های تیز از طعم و بافت می تواند به عنوان خوانده شده مانند یک EKG چاپی که کف با ظاهر یک “چینی املت” را به عنوان Srisawangpan خواستار آن است. که o سوانرا نرمتر coddled نسخه ترد صدف املت هوی todدر این شب خاص چسبنده و آمورف گو نکردم با ترد جوانه لوبیا. این آرامش mucilaginousness بود زیرسری پس از یک تمرین شدید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید In-On Thai has your new favorite drinking snacks of summer ready for carryout and delivery. - MIKE SULA

  • در-در تایلند به جدید خود را مورد علاقه نوشیدن تنقلات از تابستان آماده برای carryout و تحویل.
  • مایک سولا

به عنوان exhaustively مستند در LTHForum این ظروف شده اند سمان به عنوان بیشترین بازدید در در در در میان آنهایی که مجموعه آنها را جدا از شهر دیگر بزرگ, تایلندی, نقاط.

در در را mee krobبیش از حد اغلب oversweetened ترد برنج ماکارونی ظرف از تبار سلطنتی تایلند, جدول دارای یک بازخرید تعادل اسیدیته در سس آن عمیق تر و تاریک با تخمیر لوبیا کشک. داغ ترش و غذاهای دریایی سوپ تام klong pla krobیک کمین smokiness از ماهی خشک شده و پودر در حالی که هم بزنید سرخ شده در شاخه های بامبو با مرغ در سس کاری است آشنا ظرافت از Vongsatit دیگر ابتدا ادویه کاری مانند او کأنگ pa—سوزاننده نازک کاری با عنوان عرضه اجازه می دهد تا دو رقم گرد کوچک بادمجان.

در سفارش carryout من اجتناب برخی از چیزهایی که من مشکوک نمی مسافرت خوب (Srisawangpan توصیه می کند در برابر سفارش o سوان تا زمانی که او می تواند آن را در خدمت شخصا در یک صفحه گرم). اما من تا به حال جای تعجب شانس خوب سرخ شده با آیتم های: ماهی به صورت جنگل سالاد بسته بندی شده به صورت جداگانه از قطعات و یک نام تجاری جدید وسواس برای من “ترد سالاد گوشت خوک” با نام مستعار larb moo tod, یک معجزه از سرخ کن (مدرن مرکزی-تایلندی را در یک Isan ظرف به طور معمول سرخ شده). نرم شدت گیاهی تند و ترش گوشت کوفته jacketed در یک, داغ, ترد میدان نیروی است که می تواند زنده ماندن 30 دقیقه رانندگی از شهر. این سرخ نیاز به سرعت مقدس به عنوان رسمی نوشیدن میان وعده خود را از تابستان است.

در هفته های اخیر خانواده شده اند تست در حال اجرا به طور منظم برای چند خارج از آیتم های منو که در آنها طبخ برای خود چند که در حال رفتن دائمی است. رقابت فوق larb قطعه قطعه کردن خانه خود را برای نوار اسنک در نظر mok و نه مای بخار پز, برگ موز بسته پر شده با گوشت خوک شکم ترش شاخه های بامبو و روح و سنگریزه به اندازه هد phor قارچ, همه معطر با گیاهی مخلوط زعفران و لیمو ترش برگ و cha om. Ferociously تند, تایلندی جنوب اسکواش و بامبو کاری gaeng تای plaضخیم تر از عرفی با عمق طعم شما هرگز حدس می زنم ساخته شده بود در یک شور پایه تخمیر ماهی قسمتهای داخلی اگر شما نمی دانید که آن را در حال حاضر را گاه به گاه ظاهر. و شما می توانید تعادل خود را overfiring سیناپس با نازک به خصوص شیرین تفسیر پنج چاشنی تخم مرغ و گوشت خوک حلقه خورش کای pa پایین.

Korakot, Inon و همین ابدا راحت با این ایده از بازگشایی اتاق ناهار خوری خود را به عموم و در عین حال حتی اگر او در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار در شبه جزیره در ماه آینده. او در ادامه به مهتاب اگر او را در حال انتظار برای یک پیاده رو ناهار خوری مجوز. من فقط سپاسگزار است که مواد غذایی خود را رنج می برند نیست در خارج از رستوران های پلاستیکی takeout تقسیم—و نه آن است که در گذشته گیر کرده.

*این غذا در همه جا در مک دونالد, KFC, و دیگر فست فود زنجیره ای در تایلند است که به طور معمول به عنوان lap کای تهت (مرغ سرخ شده دامان) و یا در بغل کای krop (مرغ سوخاری دامان) با توجه به مواد غذایی نویسنده للا Punyaratabandhu. این یک سرخ شده نسخه از Isan گوشت گریل شده سالاد و سمبل یک روند مدرن از سرخ شده غذاهای کلاسیک. همچنین نگاه کنید larb moo tod. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو