قیام تئاتر تغییر تمرکز از فلسطین به PPE

پس از تاسیس قیام تئاتر شرکت در سال 2014 Iymen Chehade و Maren روزنبرگ کار کرده اند به داستان از جوامع به حاشیه رانده شده به خصوص آن دسته از فلسطینی ها و فلسطینی ها ، ویژگی تمرکز خود را—از جمله اولین-همیشه خواندن از شیکاگو نمایشنامه نویس Rohina ملک را لیلا در لاله در اوایل این سال باعث می شود آنها را منحصر به فرد. اما مانند هر دیگر تئاتر در شیکاگو قیام شده است تیره برای بیش از یک ماه یکی از بی شمار تلفات از COVID-19.

اما ناخوانده وقفه متوقف نشده Chehade و روزنبرگ از چسبیدن به ماموریت خود را. در همکاری با یک وقتی از femme-چراغ همه داوطلب شروع یو پی اس قیام در حال کار برای قرار دادن پوشش صورت و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی در دست مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر سخت ضربه جوامع است.

“ما متمرکز انرژی ما را امتحان کنید و توانمند سازی جوامع به حاشیه رانده شده و در راه های مختلف” روزنبرگ گفت: از گسترده ماسک-er-کمک های اولیه پروژه. “ما می دانیم ماسک در دسترس نیست و به بسیاری از مردم است. آنها را می توان گران. آنها می تواند سخت برای پیدا کردن. ما می خواستیم به انجام کاری درباره آن.”

با بسیاری از همکاران هنرمند خود را به طور ناگهانی از کار Chehade و روزنبرگ brainstormed امکان یک معامله جدید–نوع تنظیم: قرار بیکار تئاتر پزشکان به کار ساخت PPE.

آنها نه تنها در مفهوم است. در پشت سر هم با شیکاگو هنرمندان بسیج منابع (ARM)کالیفرنیا را حفاظت شخصی و تجهیزات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی (PPEforHCP), و ProvidePPE (که در عمل در خارج از شیکاگو و دیترویت و اوکلند), قیام اتحاد چرخد و از درام به پیشگیری از بیماری ها از صندوق جمع آوری برای عملکرد به صندوق جمع آوری برای PPE.

“ایده من بود برای قرار دادن طراحان صحنه و لباس به کار دوخت ماسک” گفت: بازوی موسس و طراح صحنه و لباس کریستن Ahern. پس طراحان استفاده می شود برای ایجاد “انواع لباس های عجیب و غریب و یا غرفه” ساخت و ساز چالش های ایجاد PPE شدنی به نظر می رسید او اضافه شده است.

هنوز هم به عنوان با نوپای تلاش در PPEforHCP و ProvidePPE بازو مواجه توانمند اوایل چالش است. آن می تواند هفته ها و گاهی ماه—به 501c3 وضعیت به رسمی و غیر انتفاعی مجوز و پروانه است که باعث می شود کمک های مالی معافیت مالیاتی. در حالی که Kafkaesque فرایند کارگر در (“این یک مقدار زیادی از کاغذ بازی است که واقعا می تواند شما را به دور از آنچه شما در واقع تلاش برای انجام” گفت: ProvidePPE بنیانگذار Meghan Larson) مشتاق غیر انتفاعی اغلب با استفاده از “حامیان مالی” به عنوان یک راه حل.

بازوی امن یک حامی مالی در صنعت پوشاک Foundation, Inc., که همچنین لگد در 1000 دانه گرانت. قیام به سرعت امضا به عنوان حامی مالی برای ProvidePPE و PPEforHCP. “ما به نوعی مانند یک واسطه” روزنبرگ گفت. “از آنجا که ما تا به حال ما غیر انتفاعی وضعیت برای سال, ما می توانیم کمک های مالی [از طرف PPEforHCP و ProvidePPE] که اجازه اهدا کنندگان دریافت مالیات بر نوشتن.”

برای بازوی کمک های مالی که تا کنون پرداخت حدود 20 هنرمندان تئاتر یک قطعه رای بین $2.50 و $3.50 هر ماسک بسته به طراحی. “هدف ما این است که مطمئن شوید که مردم در حال ساخت بین $15 و 20 دلار در یک ساعت” گفت: Ahern. آنها توزیع 1,500 موارد تا کنون به NorthShore دانشگاه سیستم بهداشت و درمان, مدافع, شفق قطبی, بهداشت و درمان و مختلف جانباز و eldercare گروه.

“من شوخی با شریک زندگی من است که من کردم خشک اجرا برای COVID زمانی که او مبتلا به سرطان چند سال پیش” Ahern اضافه شده است. “من همیشه یکی برای پاسخ به یک بحران با یک صفحه گسترده, اما من واقعا تا به حال به یاد بگیرند که برای پاسخ به آرامی و به سرعت و عقلانی به یک ضربه روحی و وضعیت. آن را مانند, ‘OK آیا من نیاز به می دانم که چگونه من نیاز به سازماندهی اطلاعات و چه مراحل من نیاز به را?'”

PPEforHCP بنیانگذار سوفیا tablet wallpapers است همین محور به منظور حفاظت کارگران مراقبت های بهداشتی. داده دانشمند خود را صرف کار حرفه ای مطالعه بیماری های نادر با الهام خود را تشخيص با scleroderma یک بیماری خود ایمنی است که می تواند باعث پوست به سخت و بافت اسکار به فرم اندام های داخلی. “من همیشه علاقه مند به بیماری های نادر و حمایت مردم است که باید آنها را در بخشی به دلیل من یکی. بنابراین زمانی که COVID برای اولین بار ظاهر من به دنبال آن از نزدیک,” او گفت:.

وقتی tablet wallpapers آموخته است که COVID-19 تا به حال سمت چپ یک بیمارستان واشنگتن آنقدر کوتاه در PPE که مراقبت های بهداشتی حرفه ای با استفاده از لوازم صنایع دستی برای ایجاد ماسک او نوشته شده یک پرس و جو مورد نیاز برای PPE در رسانه های اجتماعی. او به سرعت آن را یاد گرفته بود. “من ساخته شده برخی از تماس های تلفنی و اساسا از خریداری این ماسک من می توانم پیدا کردن در (سان فرانسیسکو) منطقه خلیج. سپس من آنها را حمل کردن” او گفت:.

به عنوان هفته رفت tablet wallpapers بود هولناک با حکایات از خط مقدم: ماسک یکبار مصرف که مورد استفاده مجدد زمان و دوباره کیسه های پلاستیکی در خدمت به عنوان روپوش یک بار-استفاده از دستکش در حال شستشو و استفاده مجدد قرار. لارسون و Ahern مشغول به کار بودند در موازی آهنگ فیلدینگ مشابه درخواست برای PPE.

با اولیه افزایش پارچه بودجه از بازوی PPEforHCP اهدا کرده است بیش از 20 ، 000 ماسک صورت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور از جمله 1400 به شیکاگو Iman مرکز پزشکی tablet wallpapers گفت. PPEforHCP دیگر 15,000 ماسک آماده به کشتی است. آنها نیز به دست آورد و 400 جداسازی مناسب و 2,600 بطری ضد عفونی کننده دست. “من به معنای واقعی کلمه به دنبال در گالن ضد عفونی کننده دست راست, در حال حاضر,” tablet wallpapers گفت: از منزل خود در شهرستان سانتا کلارا. در اواخر آوریل PPEforHCP ارسال 100 چهره سپر (پاک کردن کامل پوشش صورت) به ایالات متحده جانبازان انجمن. در ماه فوریه این سازمان به ثبت اختراع برای یک تخت ضد رشوه دادن, لاتکس, رایگان, FDA و CDC-سازگار پزشکی ماسک صورت طراحی فراهم می کند که حفاظت از این به طور فزاینده ای غیر ممکن است-به-تهیه N95 ماسک.

از دسامبر tablet wallpapers کار کرده است با یک خانواده متعلق به کارخانه در چین. “ما امیدوار به کشف راه را برای تکرار این فرآیند تولید در ایالات متحده,” او گفت:. “این سخت گرفتن همه چیز از چین است. من احساس می کنم مانند مقررات گمرکی بین اینجا و چین تغییر در هر روز است. برچسب باید خیلی دقیق. ما سعی کرده ایم به اجازه دهید هر کس در توزیع زنجیره ای—از جمله مقامات آداب و رسوم—می دانیم آنچه که ما در حال انجام است. ما فقط مانند ‘please don’t stop us.'”

تا کنون tablet wallpapers می گوید: بسیاری از PPEforHCP کار شده است بودجه خود به استثنای پارچه کمکهای مالی از بازو و “کوچک” GoFundMe.

“ما همه فقط مردم عادی را ساخته اند که واقعا فداکاری بزرگ برای سرمایه گذاری در این,” او گفت: از گروه های در PPEforHCP. “من قرار داده و من گراد مدرسه برنامه. که موجب شد تا برخی از پول است. من نه تجدید ماشین من اجاره دلیل است که دیگر هیچ یک اولویت است. بدیهی است که بودجه این راه پایدار نیست. و آن را می شود کمی افسرده زمانی که شما در حال پرداخت 1200 دلار در هزینه های حمل و نقل در هر زمان که شما خانه را ترک, اگر چه یو پی اس به ما 10 درصد تخفیف.”

در حالت عادی زمان ProvidePPE بنیانگذار لارسون نظارت Adistry شروع تا او ایجاد شده برای بسته بندی و فروش تبلیغات به حشیش میباشد. در حال حاضر او مشغول به کار با ARM قیام و PPEforHCP و همچنین نظارت بر ProvidePPE. در علاوه بر این به ارائه PPE در صورت درخواست به موسسات اعم از داروخانه ها به فروشگاه های مواد غذایی, ProvidePPE اجرا می شود یک Etsy فروشگاه که در آن عموم مردم می توانند خرید پوشش صورت—برخی از آنها ساخته شده از upcycled یا بازیافت لباس های مواد.

“ما همه به هم پیوسته مانند یک درجه جدایی” او گفت: از این گروه است. “همه ما در مواجهه با مسائل مشابه است. اطلاعات سیالات پول تنگ است. معمولا من همه چیز در مورد ساخت پول, منظور من, من بنیانگذار یک شروع است. اما در حال حاضر ؟ در حال حاضر ما نیاز به مقابله با این” او گفت:.

قیام امیدوار به تولید یک صحنه خواندن در سرپا نگه داشتن این سقوط. اما در حال حاضر روزنبرگ و Chehade باید مناظر خود را مستقیما در مبارزه با COVID. جلسات مجازی در میان ProvidePPE, PPEforHCW بازو و قیام را در محل بارگیری در این هفته به عنوان لارسون tablet wallpapers, Ahern, روزنبرگ و Chehade کار از طریق شبکه تودرتو از منابع و زنجیره تامین.

“فلسطینی از جامعه در شیکاگو دارای سابقه بسیار جامعه-توسعه گرا” گفت: Chehade. “ما احساس می کنیم بسیار راحت رفتن به این گروهها و گفت:” هی ما باید در زمین اینجا. ما می توانید منابع به افرادی که به آنها نیاز دارید.'” v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو