در کنگره ایالات متحده مت Gaetz می گوید او معتقد است که وجود خواهد داشت یک دوم دور از محرک چک

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 3:51 PM EDT May 29, 2020در کنگره ایالات متحده مت Gaetz گفت که او معتقد

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

در کنگره ایالات متحده مت Gaetz گفت که او معتقد است دور دوم محرک چک خواهد شد در آینده coronavirus بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره است.

Gaetz ساخته شده پیش بینی صبح روز چهارشنبه طی یک Facebook livestream با Escambia County کمیسر جف Bergosh گفت: کنگره در حال کار بر روی یک مراقبت عمل 2.0.

"من فکر می کنم مردم می توانند انتظار دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد" Gaetz گفت. "شما می دانید بسیاری از مردمی رو که از طریق واریز مستقیم به سیستم, و من فکر می کنم یک انتظار وجود دارد که وجود اضافی نیاز است که در حال حاضر چرا که حتی اگر برای مثال یک رستوران است که قادر به باز کردن آن 50 درصد ظرفیت آنها در حال رفتن به استخدام برگشت 100 درصد از کارکنان خود را در 50 درصد ظرفیت در یک روز را از کسب و کار. نمی توان آن را از لحاظ اقتصادی یک مدل پایدار است."

به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل که گذشت در مارس موظف به پرداخت هر آمریکایی بالغ ساخت کمتر از 75000 دلار در سال دریافت یک محرک برای بررسی 1200 $و $500 برای هر فرزند در یک خانواده است. بسیاری از مردم دریافت پرداخت این ماه اگر سرویس درآمد داخلی خود را به حال اطلاعات حساب بانکی. دیگران بدون اطلاعات حساب بانکی در IRS باید صبر کنید در یک مقاله بررسی می شود از طریق پست برای آنها خواهد بود که بیرون رفتن در مه در دسته 5 میلیون چک در هر هفته به مدت 20 هفته با توجه به IRS.

که می شود یک بررسی: نه هر کس است یک $1,200 coronavirus محرک را بررسی کنید. در اینجا خواهد شد که از سمت چپ.

دور دوم PPP: خانه تصویب حدود 500 میلیارد coronavirus امداد لایحه. در اینجا آنچه در آن

Gaetz اضافه شده است که احتمالا وجود خواهد داشت پول نیز برای دولت های محلی نیز در نظر گرفتن یک ضربه از پیامدهای اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. او معتقد است این برنامه ها باید با تمرکز تنها بر اثرات مستقیم از COVID-19.

"من باور نمی کنم که مردمی در Escambia County باید یارانه غیر COVID مرتبط ضعیف اقتصادی تصمیم گیری است که آنها ساخته شده در نیویورک و ایلینوی" Gaetz گفت. "من می دانم که ما همیشه به کمک دوستان آمریکایی ما در برخورد با COVID اما ما در حال مذاکره در حال حاضر این مفهوم به خوبی شما می دانید که ما باید واقعا رفتن و پر کردن 6 میلیارد دلار کسری بودجه که نیویورک بود قبل از COVID به عنوان عواقب ناشی از این ویروس است."

Gaetz گفت: او همچنین انتظار دارد که دور دیگری از چک حفاظت از برنامه با اولويت در جامعه بانک ها.

چک برنامه حفاظت از آغاز دور دوم کمک های مالی از $320 میلیارد در بودجه پس از این برنامه به سرعت فرار را از طریق اولیه $350 میلیارد دلار در بودجه است. این برنامه فراهم می کند وام از طریق بانک ها به کسب و کارهای کوچک برای یک ماه خود را به طور متوسط حقوق و دستمزد هزینه به عنوان طولانی به عنوان پول استفاده می شود نسبت به پرداخت به کارگران است.

این برنامه تحت انتقاد پس از کسب و کارهای بزرگ و حتی ورزش حرفه ای فرانشیز دریافت وام از طریق این برنامه است.

Gaetz گفت: او زمان زیادی را صرف صحبت کردن با بانک های محلی و وزارت خزانه داری در تلاش برای کمک به آنها کار را از طریق مسائل در برنامه است.

"به عنوان یک ماده در واقع یک روز عبور نمی کند زمانی که من در تلفن با خزانه یا SBA و یا یکی از بانک های ما را دریافت کنید که از انجام" Gaetz گفت. "و تا زمانی که پول را اجرا کند و ما آن را به مردم در زمان به طوری که آنها نمی از دست دادن کسب و کار خود ما انجام داده ایم این هدف است."

Gaetz وجود دارد گفت: باید در اجرای بهتر در مورد آن کسب و کار دریافت وام از طریق این برنامه است.

"شما و من می دانم که کسب و کار است که نمی بینم 1 دلار کاهش در درآمد اما اعمال کردم و به هر حال این پول" Gaetz گفت. "در حالی که هتلداران و صاحبان نوار و افرادی که کسب و کار رو به معنای واقعی کلمه تعطیل نیست بودجه و بنابراین من فکر می کنم شما برخی از تهاجمی اجرای باید بازگرداندن اعتماد به نفس در سیستم است که پول است که در آن نیاز به رفتن."

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب