Tulsa رالی زنده به روز رسانی: سرویس مخفی عوامل در میان شش که تست مثبت برای COVID-19

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای به روز رسانی در صندوق پستی خود را, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

پنس طول می کشد مرحله با هال-کامل آرنا

TULSA, Okla. – معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان مرحله در BOK مرکز فقط بعد از درهای بسته در 6:30 p. m. به وقت محلی. عرصه که دارای حدود 19,000 مردم به نظر می رسد تقریبا نیمی کامل با چندین بخش در قسمت فوقانی عرصه سمت چپ خالی است. حامیان در بخش پایین بسته بندی شده در ایستاده شانه به شانه و تشویق به عنوان پنس صحبت کرد.

“چهار سال پیش یک جنبش متولد شد و به نظر می رسد مانند آن را انجام می دهند فقط خوب امشب.” پنس گفت: این جمعیت به عنوان حامیان محمد مرسی در به سلامتی.

کمپین از مقامات گفت: در اوایل این هفته آنها با دریافت یک میلیون درخواست برای بلیط و ساخته شده و سرریز مرحله خارج از عرصه به جای پیش بینی جمعیت صدها هزار نفر.

اما تخمین می زند به جای آن ظاهر می شود در هزار به عنوان بخش خارج شروع به خالی به تجمع بیشتر را برانگیخت trickled به ورزشگاه.

سه بخش به طور مستقیم در پشت پنس کمی بیش از نیمی کامل بقیه بخش ها بر روی عرشه فوقانی تا به حال بیش از چند سطر کامل در هر بخش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی اظهارات در این مرحله لغو شد پس از یک کمپین گفت: معترضان مسدود شده و دسترسی به یکی از امنیتی ورودی. فیلم مشترک حاضر نشان داد که کارگران از بین بردن, هوای آزاد, مرحله, به عنوان حامیان داخل در انتظار رئيس جمهور در هنگام ورود.

— کورتنی سوبرامانیان و نیکلاس وو

سرویس مخفی عوامل در میان شش که تست مثبت برای COVID-19

حداقل دو نفر از شش نفر درگیر با برنامه ریزی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر مخاطره کمپین تجمع در تولسا در روز شنبه که تست مثبت برای coronavirus اعضای سرویس مخفی ایالات متحده, ایالات متحده, امروز یاد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات در ابتدا گفت: شش کمپین “کارکنان” آزمایش مثبت برای این ویروس اما یک مقام رسمی با آگاهی از این موضوع صحبت در خواست نامش فاش نشود تایید حداقل دو نفر از شش نفر شد, راز کارکنان خدمات.

وحی از تست مثبت آمد ساعت قبل از تهمت بود را به مرحله در BOK مرکز برای اولین تجمع پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در ماه مارس است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر این تجمع آورده است که هزاران نفر از مردم به داخل سالن آرنا.

سرویس مخفی کاخ سفید و کمپین کارکنان اغلب کار از نزدیک با هم در سفرهای ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در ابتدا گفت: کسانی که آزمایش مثبت شد بخشی از پیشرفت تیم است.

سرویس مخفی است که بازپرداخت نشده مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سفر به رویدادهای سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: قرنطینه روش اجرا شد برای کسانی که آزمایش مثبت است و نه کسانی که مردم و نه کسی آنها را به تماس با شرکت در این رویداد.

“هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا” تیم Murtaugh ارتباطات مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای گفت.

Kevin Johnson, نیکلاس وو جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو, هوای آزاد, تجمع سخنرانی در تولسا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لغو شد برنامه ریزی, هوای آزاد, سخنرانی قبل از تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Oklahoma. کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت لغو شد به دلیل تظاهرات خارج است.

“تظاهرات با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع است. رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان” Murtaugh در بیانیه ای گفت.

وجود داشته است برخی از لغو کردند در خارج از یکی از ورودی ها به عرصه بین یک گروه از معترضان و تجمع را برانگیخت. مأموران اجرای قانون در ورودی همراهی اعضای مطبوعات و تجمع را برانگیخت به ایست بازرسی امنیتی.

کمپین راه اندازی کرده بود و یک مرحله برای هواداران به شنیدن از رئیس جمهور و حامیان برجسته. در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale افتخار در توییتر در مورد سرریز مرحله دهندگان ساخته شده به جای انتظار می رود جمعیت. این کمپین گفت: آن را دریافت یک میلیون درخواست برای بلیط.

“اگر شما می آیند به تجمع و نمی تواند به BOK مرکز قبل از آن شما هنوز هم می توانید ببینید رئیس جمهور در فرد!,” او نوشت.

نیکلاس وو و کورتنی سوبرامانیان

پنس صحبت می کند با سیاه و سفید شبان در میان انتقاد

به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی مواجه شده است و انتقاد برای برنامه ریزی از آن تولسا تجمع و رئيس جمهور در پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات – معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: یک گروه از کشیشان شنبه که وجود دارد این است که “هیچ بهانه ای” برای مرگ جورج فلوید.

پنس خواهد شد که حضور در این تجمع در BOK مرکز در جلسه ای با سیاه و سفید شبان در مدت کوتاهی پس از فرود در شهر. پنس گفت که او وجود دارد به گوش دادن به نگرانی های پس از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود زیر زانو از یک افسر پلیس برای نزدیک به نه ساعت.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید. وجود دارد هیچ بهانه ای به شورش و غارت و خشونت است که در گرفت” پنس گفت: این گروه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه و یا Juneteenth تعطیلات که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. رئیس جمهور گفت که او نقل مکان کرد و این رویداد پس از شنیدن از “دوستان و هواداران است.”

او بعدها گفت وال استریت ژورنال که “هیچ کس تا به حال شنیده ام” از Juneteenth تعطیلات قبل از جنجال.

پنس رو خود مقاومت برای کاهش به گفتن عبارت “Black lives matter” در مصاحبه با ABC وابسته در فیلادلفیا در روز جمعه. پس از پنس تأکید کرد که “تمام زندگی موضوع” مصاحبه فشرده پنس چرا او نمی خواهد مطلق کلمه است.

“من را قبول نمی کند این واقعیت برایان دارد که یک بخش از جامعه آمریکا که مخالف در preciousness و اهمیت هر زندگی انسان” پنس گفت.

– جان Fritze

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت کاخ سفید برای تولسا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمعیت جمع آوری برای مخاطرات بالا تجمع در تولسا “باور نکردنی” را به عنوان او را ترک کاخ سفید روز سه شنبه اما نمی پاسخ به فریاد زد: سوال در مورد شش کارکنان در مبارزات انتخاباتی خود که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“این رویداد در اوکلاهما باور نکردنی است. جمعیت باور نکردنی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چتر در دست قبل از سوار شدن دریایی یکی برای شروع سفر خود را به تولسا. “ما در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم و…بسیار زیبا که در آن است.”

حامیان شده اند جمع آوری و به روز در خارج از 19,000-صندلی BOK مرکز این تجمع که نشانه تهمت بازگشت به مبارزات انتخاباتی و پس از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر. مقامات بهداشت عمومی باید نگرانی در مورد این رویداد شاید بزرگترین داخل سالن گردهمایی در ایالات متحده از این ویروس رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس نیست که گزارش شش کارکنان کار به سازماندهی این تجمع تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و در حال حاضر در قرنطینه. این کمپین گفت: آن دسته از کارکنان نمی خواهد در این رویداد است.

“شما در اوکلاهما” او گفت:.

– جان Fritze

شش مغلوب ساختن پیشی جستن پیشبرد کارکنان تست مثبت برای coronavirus

شش کارکنان کار به سازماندهی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در اینجا باید آزمایش مثبت برای coronavirus توسعه است که به احتمال زیاد به افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی عظیم و با مشخصات بالا داخل رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: قرنطینه روش اجرا شد برای کارکنان است و نه مشاوران و نه کسی آنها را به تماس با شما با شرکت در این رویداد.

“هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا” تیم Murtaugh ارتباطات مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در بیانیه ای گفت.

“هیچ COVID مثبت کارکنان و یا هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود در تجمع امروز و یا در نزدیکی شرکت کنندگان و مقامات منتخب کردند.” “همانطور که قبلا اعلام, همه تجمع کنندگان داده می شود متوسط چک قبل از رفتن را از طریق امنیتی که در آن نقطه آنها داده می شود مچبند ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست.”

مقامات بهداشت عمومی باید نگرانی برای چندین روز است که این تجمع می تواند تبدیل به یک “سوپر پخش” رویداد به دلیل آن را شامل خواهد شد هزاران نفر از مردم ایستاده شانه به شانه در داخل یک منطقه BOK مرکز در تولسا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات کاخ سفید را رد کرد این نگرانی به ذکر است که ماسک خواهد بود توزیع شده است.

– کورتنی سوبرامانیان

بیشتر خواندن: کارشناسان بهداشت و درمان ترس تهمت تجمع در تولسا می تواند یک کوروناویروس “سوپر پخش’

Tulsa, پلیس می گویند تهمت کمپین ‘درخواست’ حذف معترض

در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر تولسا اداره پلیس گفت: آن را برداشته و یک معترض از منطقه خارج BOK مرکز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “درخواست” او حذف از یک منطقه امن در بلوک های اطراف میدان جنگ.

این گروه گفت که آنها در تلاش برای متقاعد کردن معترضان به ترک قبل از اینکه همراهی و دور و بازداشت برای “انسداد است.”

این تظاهرات به خبرنگاران گفت: در این زمان او تا به حال یک بلیط معتبر برای این رویداد. گروه گفت: بلیط دارنده وضعیت بود “نه عاملی” در بازداشت است.

– نیکلاس وو

جمعیت پوشش ساعت قبل

ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار پیش بینی رالی اینجا هواداران شروع به trickling به خط خارج BOK مرکز برای پیوستن به کسانی که تا به حال معترضان شبانه برای یک شانس برای دریافت یک انتخاب نقطه در داخل 19,000-صندلی عرصه است.

جو شد جشن به عنوان برخی از حامیان بسیاری از آنها عینک ماسک – brandished آمریکا و تهمت کمپین پرچم.

“ما هرگز به یک تظاهرات قبل و ما شنیده ام که رئیس جمهور صحبت در داخل و خارج گفت:” کتی ویلیامز اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به آدرس سرریز جمعیت در نزدیکی میدان جنگ قبل از میزبانی این تجمع است. “این هیجان انگیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به لمس شنبه شب برای اولین کمپین تجمع از اوایل ماه مارس قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. این تجمع که مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: نشانه یک راه اندازی مجدد خود را از مبارزه انتخاب مجدد تلاش کشیده شده انتقاد از مقامات وزارت بهداشت به چه کسی هشدار می دهند که در جمع هزاران نفر از مردم در داخل خانه می تواند گسترش ویروس.

این تجمع قرار است به زودی در 8 p. m. EDT.

Tulsa: یک خطر است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن قمار با یک رالی است که می تواند شکل مبارزات انتخاباتی خود

تنش بین تظاهرات کنندگان و معترضان که باعث تولسا شهردار G. T. به bynum به اعلام حکومت نظامی در اوایل هفته تا به حال محقق نمی شود که از بعد از ظهر جمعه. به bynum لغو حکومت نظامی در روز جمعه پس از صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگشت به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان حمایت از تضعیف ملی و میدان نبرد انتخابات میان coronavirus تاثیر اقتصادی از خاموش کردن سفارشات و نژادی بخش است که دوباره پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود به زمین زیر زانو از یک افسر پلیس است.

یکی از معترضان دستگیر شد صبح روز شنبه در خارج از BOK مرکز. این تجمع اعتراضی تا به حال وارد یک “منطقه امن” در اطراف عرصه ایجاد شده توسط اجرای قانون است. این زن به خبرنگاران گفت: او تا به حال یک بلیط برای این رویداد اما گفته شد اجرای قانون است که او “خاطی و قانون شکنی.”

پس از تحمل deluges و کوتاه مدت حکومت نظامی تهمت هواداران گفت: آنها آماده هستند برای رویداد اصلی.

“آن را فقط سرگرم کننده است. مردم از تمام زمینه های مختلف در اینجا و ما ساخته شده بسیاری از دوستان گفت:” اوکلاهما ساکن لورا Ashford. “من می خواستم به اینجا برای Juneteenth فقط تا آنجا که من می خواستم برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن.”

حدود یک مایل و نیم در جنوب این تجمع Tykebrean Cheshier, 21, برنامه ریزی یک “تجمع در برابر نفرت” در جانبازان پارک یک رویداد او انتظار دارد که برای جذب تا به 6000 نفر از جمله برخی که نشان داده اند آنها را به سفر از سنت لوئیس و شیکاگو است.

Cheshier تاکید کرد که او نمی داند این رویداد مقابله با اعتراض هر چند از آن است که با توجه به محل در همان زمان به رئیس جمهور ارائه خواهد شد اظهارات خود را. او گفت: آن است که به عمد برگزار می شود در بخش دیگری از شهرستان.

“تجمع ما این است که به مردم یک راه به هنوز صدای در حالی که او را در اینجا,” او گفت:. “مردم می خواهند یک محل که در آن آنها می توانند با خیال راحت.”

– کورتنی سوبرامانیان نیکلاس وو و Oklahoman

 ‘حساس و جدا شده’: Rev. Sharpton انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا Juneteenth جشن

Tulsa مقامات هیچ coronavirus طرح از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هنوز ارائه تولسا مقامات بهداشت با یک برنامه اجتماعی فاصله و یا کاهش خطر ابتلا به کروناویروس ساعت قبل از رئیس جمهور تنظیم شده است برای نگه داشتن مشخصات بالا تجمع در اکلاهما, شهرستان رسمی گفت.

Leanne استفنز سخنگوی تولسا در بخش بهداشت و درمان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در بخش “دریافت کرده است هر گونه طرح است.”

برخی از مقامات بهداشت محلی به نام برای تجمع برای لغو می شود به عنوان coronavirus موارد سنبله در سطح ایالت از جمله در تولسا. مقامات با BOK مرکز است که میزبانی این رویداد با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته مبارزات انتخاباتی, درخواست برای طرح آنها می تواند به اشتراک گذاری با محلی مقامات بهداشتی.

Tulsa شهردار G. T. به bynum گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که BOK مرکز مسئول پذیرش تجمع و هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین قصد دارد به اداره دما کنترل و توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست در این مراسم اما نمی خواهد حکم پوشیدن ماسک.

سخنگوی پسر Chipparoni گفت: هشتمین مرکز “نه شنیدن” را از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد یک طرح اجتماعی فاصله در این تجمع است.

Chipparoni گفت: مرکز کارکنان خواهد بود آموزش تجمع کنندگان به پوشیدن ماسک به عنوان آنها وارد ساختمان شدند و برای مدت زمان از این رویداد.

او گفت: این مرکز نیز تشویق اجتماعی فاصله برای این رویداد با decals بر روی زمین علامت گذاری 6 پا در فواصل خط سازش و خود را نشانه گذاری بر روی صندلی در این عرصه تشویق مردم به فاصله اجتماعی به عنوان آنها نشستم.

– نیکلاس وو

کمک ها: Oklahoman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de